Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Rel
To by wystarczyło
Szybki jak błyskawica
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lutego 2018, 19:10
To teraz mi przeczytaj w myślach!
Odpisz
9 lutego 2018, 19:14
@HuboX600: Lubisz my little pony
Odpisz
9 lutego 2018, 19:22
@Boberek00: teraz ja
Odpisz
9 lutego 2018, 19:53
@creeper_girl: Lubisz Absol
Odpisz
9 lutego 2018, 19:59
@lorax12: :0
Odpisz
9 lutego 2018, 20:03
@creeper_girl: Magic
Odpisz
9 lutego 2018, 20:04
@lorax12: A ja?
Odpisz
9 lutego 2018, 20:04
@qaz123: Nie lubisz zmieniać avka
Odpisz
9 lutego 2018, 20:07
@lorax12: Dobry jesteś. A coś więcej?
Odpisz
9 lutego 2018, 20:08
@qaz123: Wykorzystałeś darmową próbkę moich mocy
Odpisz
9 lutego 2018, 20:13
@lorax12: dawaj
Odpisz
9 lutego 2018, 20:14
@ReptilianJan: Jesteś Furry oraz Reptilianem
Odpisz
9 lutego 2018, 20:15
@lorax12: nieźle.
Odpisz
9 lutego 2018, 20:19
@lorax12: Teraz ja.
Odpisz
9 lutego 2018, 20:33
@lorax12: Czytaj
Odpisz
9 lutego 2018, 20:35
Gdzie twój avatar?
Odpisz
9 lutego 2018, 20:37
@qaz123: Jaki?
Odpisz
9 lutego 2018, 20:53
@lorax12: Jak takiś dobry to dawaj mnie
Odpisz
9 lutego 2018, 21:29
@lorax12: ustawiam się w kolejce
Odpisz
10 lutego 2018, 00:36
@Airot: Ja też!
Odpisz
10 lutego 2018, 08:19
Nie miasz u mnie avatara
Odpisz
10 lutego 2018, 12:29
@qaz123: Wut. U mnie jest
Odpisz
12 lutego 2018, 14:05
@lorax12: MAJ TERN
Odpisz
12 lutego 2018, 14:07
@lorax12: loraxie? a ja?
Odpisz
12 lutego 2018, 14:20
@lorax12: Moja kolej. Lorax zaczynaj.
Odpisz
12 lutego 2018, 14:22
@Najlepszy_Diler: A co o mnie?
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2018, 14:23
Mieszkasz w układzie słonecznym.
Odpisz
12 lutego 2018, 14:25
@Najlepszy_Diler: Gówno prawda
Mieszkam w uniwersum Clock Tower
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2018, 14:26
O ku*wa
*cofa czas
Mieszkasz w uniwersum Clock Tower
Odpisz
12 lutego 2018, 14:41
@Najlepszy_Diler: je**ny
dobry jesteś
Odpisz
12 lutego 2018, 15:20
@lorax12: A co ze mną, cwaniaczku
Odpisz
12 lutego 2018, 15:33
@lorax12: lorux przeczytaj w moich myślach
Odpisz
13 lutego 2018, 09:40
@NaiNeko27: Lubisz neko?
*poker face
Odpisz
13 lutego 2018, 13:44
@Najlepszy_Diler: Nie
Odpisz
13 lutego 2018, 14:20
@lorax12: Dawaj mnie
Odpisz
13 lutego 2018, 16:21
@NaiNeko27: Ku*wa
Odpisz
13 lutego 2018, 16:21
@PanElmo_: Jesteś elmo
Odpisz
13 lutego 2018, 17:42
@Najlepszy_Diler: O K#rwa nie wiedziałem
Odpisz
13 lutego 2018, 18:12
@Najlepszy_Diler: Kolejny jasnowidz? To dewej mnie jak taki dobry
Odpisz
13 lutego 2018, 18:57
@abuq1: Niedługo wybierasz się na krucjate
Odpisz
13 lutego 2018, 19:04
@PanElmo_: O H U I
Odpisz
13 lutego 2018, 19:22
@lorax12: Naprzykład od ciebie wyczytałem że śmierdzisz
Odpisz
13 lutego 2018, 20:34
@SoMuchMLG: A ty natomiast istniejesz.
Odpisz
13 lutego 2018, 20:46
@Najlepszy_Diler: A ja od ciebie że zneasz draoge
Odpisz
13 lutego 2018, 20:50
@SoMuchMLG: Ja ją poznaje
Odpisz
13 lutego 2018, 20:51
@HuboX600: Nep nep
Odpisz
13 lutego 2018, 20:52
@HuboX600: Join me bruddah!
Odpisz
13 lutego 2018, 21:21
@Najlepszy_Diler: Kufa brudasie ty ogórze jesteś biedny co ty sobie myślisz biedna parówo oooooooooo ogórze tera to wiesz nara siema 21 do zobaczenia i porze małp 37 nikt Ni3 za dzieła z doktordisrepkt ogórze ogór z ciebie toście wyschnięty ahaaaaa nirvana czapka kosmita christmas quality free stock photo
Odpisz
13 lutego 2018, 21:25
@Najlepszy_Diler: Teraz mi
Odpisz
13 lutego 2018, 21:37
Nie umiesz poprawnie zapisywać nazw pokemonów
Odpisz
13 lutego 2018, 21:45
@SoMuchMLG: Co to za czary?
A tak serio to ku*wa nie wiem czemu jest przez 3 'e' xD Admin usuń mi jedno "e" plz
Odpisz
13 lutego 2018, 21:53
Wyczytałem że podczas wpisywania nicku, twój kot - Bartosz wcisnął klawisz e
Odpisz
14 lutego 2018, 09:14
@Najlepszy_Diler: Let's find da wae!
Odpisz
14 lutego 2018, 19:29
@PanElmo_: Da quin is da wae
Odpisz
18 lutego 2018, 22:54
@lorax12: Dajesz teraz ja.
Odpisz
18 lutego 2018, 22:55
@Archeologwinternetach: Namawiałeś loraxa na głupie rzeczy.
Odpisz
18 lutego 2018, 22:55
@Archeologwinternetach: Nieźle. Daj jeszcze raz.
Odpisz
18 lutego 2018, 22:56
@Archeologwinternetach: Lubisz kopać i pracujesz jako archeolog, a po pracy oglądasz animu.
Odpisz
18 lutego 2018, 22:57
@Archeologwinternetach: Koleś, zajebisty jesteś. Teraz przeczytaj coś samemu sobie w myślach.
Odpisz
Edytowano - 18 lutego 2018, 22:57
@Archeologwinternetach: Udaje, że umie czytać w myślach.
Odpisz
18 lutego 2018, 22:58
@Archeologwinternetach: A to oszust jeden...
Odpisz
18 lutego 2018, 22:59
@Archeologwinternetach: Czego się po nim spodziewałeś? Tylko garstka na jeja potrafi czytać, a co dopiero w myślach.
Odpisz
18 lutego 2018, 22:59
@Archeologwinternetach: W myślach to chyba tylko pan lorax potrafi.
Odpisz
18 lutego 2018, 23:00
@Archeologwinternetach: Tak zmieniając temat to co z tym napadem na bank? Mam już wystarczającą ilość materiałów wybuchowych i broni.
Odpisz
18 lutego 2018, 23:00
@Archeologwinternetach: Te weź nie spam w powiadomieniach co?
Odpisz
18 lutego 2018, 23:01
@Archeologwinternetach: Przecież mieliśmy dopiero w marcu napadać...
Odpisz
18 lutego 2018, 23:01
@Archeologwinternetach: Marek mówił, że się zgodzi jak będziemy mieli już wszystko gotowe, więc informuje, że tak jest.
Odpisz
18 lutego 2018, 23:02
@Archeologwinternetach: Dobra, pogadam z nim.
Odpisz
19 lutego 2018, 01:42
@Archeologwinternetach: Weź pan powiedz koledze żeby ciszej siedział
Odpisz
10 marca 2020, 18:34
@lorax12: loraxsie12 zaburzyłeś ruwnowagę we wszechświecie
Odpisz
11 grudnia 2019, 16:15
Jak ktoś mi poczyta w myślach to dam mu ciastko 🍪
Odpisz
12 lutego 2018, 14:40
Czytajcie mi w myślach sku*wiele
Odpisz
Edytowano - 12 lutego 2018, 21:43
Na twoim koncie użytkują dwie osoby
Odpisz
12 lutego 2018, 21:48
@PanMisiek: tak
Odpisz
12 lutego 2018, 21:49
@PanMisiek: nie
Odpisz
13 lutego 2018, 08:43
Pablo Coallo
Odpisz
14 lutego 2018, 09:15
@PanMisiek: Ma dwa oblicza dlatego nazwali go Nico
Odpisz
14 lutego 2018, 09:16
@PanMisiek: Ty ch*ju nick mi zaje*ałeś!
Odpisz
12 lutego 2018, 18:18
Teraz wyczytaj coś z mojego umysłu.
Odpisz
12 lutego 2018, 17:34
Mi na pewno nic nie wyczytacie!!
Odpisz
9 lutego 2018, 22:51
czytajcie mi w umyśle!(nie wchodźcie za głeboko?
Odpisz
10 lutego 2018, 00:36
@revan21: *wszedł za głęboko*
Odpisz
10 lutego 2018, 01:08
@revan21: Lubisz Star Wars
Odpisz
10 lutego 2018, 08:37
@revan21: Jesteś uzależniony od hentajców.
Odpisz
10 lutego 2018, 11:35
@Iphonix: też
Odpisz
12 lutego 2018, 14:18
@revan21: A co z mojej głowy wyczytacie?
Odpisz
12 lutego 2018, 14:19
@Tosiazzz: Masz rożne dziwne fetysze których nie powinno się pisać publicznie.
Odpisz
12 lutego 2018, 15:32
@Najlepszy_Diler: Na przykład?
Odpisz
12 lutego 2018, 16:46
@MasterBeniz: *Szyjka macicy pęka*
Odpisz
12 lutego 2018, 14:15
ktoś mi wejdzie? w umysł rzecz jasna.
Odpisz
9 lutego 2018, 19:19
Łysy z Brazzers nie takie zdolności posiada.
Odpisz
9 lutego 2018, 20:16
@GalenMarek:
Odpisz
9 lutego 2018, 19:13
No sorry ale byo
Odpisz
9 lutego 2018, 18:43
piekne czasy jak Anthony byl jeszcze w smosh :c
Odpisz
9 lutego 2018, 18:45
od tamtego momentu już Smosha nie oglądam :/
Odpisz
9 lutego 2018, 19:02
@Tymek590: teraz to Srosz a nie Smosh
Odpisz
9 lutego 2018, 18:34
chyba byo
Odpisz
9 lutego 2018, 18:35
@Tymek590: Też mi się tak wydaje
Odpisz
9 lutego 2018, 18:37
@Tymek590: Czytasz mi w myślach!
Odpisz
9 lutego 2018, 18:31
Czytaj mi w myślach!
Odpisz
9 lutego 2018, 18:31
@SongMan: lubisz słuchać muzyki
Odpisz
9 lutego 2018, 18:32
Wpisz coś czego nie ma na moim profilu.
Odpisz
9 lutego 2018, 18:33
@SongMan: nie czytałem opisu na profilowym
Odpisz
9 lutego 2018, 18:35
Hmmm...well played!
Odpisz