Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Tacy sami, a ściana między nami
To by wystarczyło
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 lutego 2018, 12:51
Tak przyjaźń że jak znaleźli skarb, to jeden z nich, chcąc pozbawić kompanów złudnej rozkoszy bogactwa, zabijał ich, żeby mogli żyć wiecznie. Takie piękne...
Odpisz
16 lutego 2018, 14:07
@Baturaj: Nie wiem czy ty mówisz o popkulturze, ale w rzeczywistości jak piraci zdobywali różne skarby, to brali kurs na najbliższy port i wydawali wszystko na wino i dziewczynki. I tak wkoło, Macieju.
Odpisz
16 lutego 2018, 16:33
@SongMan: Kluczowe jest tu słowo JAK :). Bo żeby w ogóle znaleźć jakikolwiek skarb, to trzeba było mieć naprawdę głowę na karku i być zgranym. Także nie sądzę żeby zbyt wielu udało się cokolwiek znaleźć, a już 2 razy w życiu? Ło panie. Ale były oczywiście wyjątki.
Odpisz
16 lutego 2018, 16:43
@Baturaj: Rozumiem
Odpisz
Edytowano - 17 lutego 2018, 08:51
@Baturaj: piraci z terenów ameryki środkowej raczej nie bawili się w poszukiwania skarbów tylko rabowali mniejsze jak i większe statki handlowe.
Odpisz
17 lutego 2018, 08:54
@generalpartyzantkijeja: tak po prostu było łatwiej
Odpisz
19 lutego 2018, 12:18
@generalpartyzantkijeja: Racja. To tylko potwierdza mą tezę :)
Odpisz
17 lutego 2018, 08:23
No dzięki za spoiler One Piece
Odpisz
16 lutego 2018, 18:19
Zostańmy przyjaciółmi, nie lubi tego żodyn facet żodyn, a tym bardziej pirat
Odpisz
9 lutego 2018, 23:39
Dziś piraci marnują całe życie na poszukiwanie właściwego przycisku "download"
Odpisz
9 lutego 2018, 23:40
@Kejdzej: xD
Odpisz
10 lutego 2018, 08:25
@Kejdzej: nie wiedząc ze prawdziwym przyciskiem jest ich przyjaźń
Odpisz
16 lutego 2018, 10:47
"przycisk przyjaźni" brzmi jednocześnie tak dobrze i źle
Odpisz
16 lutego 2018, 15:17
@TheVellox46: punkt g?
Odpisz
16 lutego 2018, 13:38
;(
Odpisz
16 lutego 2018, 08:06
you are a pirate!
Odpisz
10 lutego 2018, 00:42
I robili to razem, przyjaźniąc się i kochając i pijąc grog. Nazywasz to marnowaniem życia?
Odpisz
10 lutego 2018, 11:02
@darcus: Dokładnie, wspólnie osiągali cele i przeżywali przygody.
Odpisz
9 lutego 2018, 23:39
xD
Odpisz
9 lutego 2018, 23:52
@Krzyniu: czy społeczność jeja nie karała kiedyś za używanie "xd"?
Odpisz
9 lutego 2018, 23:57
@Fabcio13: Jak jest xD to jeszcze jest ok. Jak jest "xd" "Xd" lub "xDDDDDD" to wtedy już można reagować.
Odpisz
10 lutego 2018, 01:23
@MrAnvil935: xd
Odpisz
10 lutego 2018, 07:51
@MrAnvil935: IKSde
Odpisz
10 lutego 2018, 08:18
XXXXXd
Odpisz
10 lutego 2018, 08:22
@Fabcio13: społeczność chyba nie karze wysoko położonych jejaków
Odpisz
10 lutego 2018, 08:24
przecież dali mu 4 czerwone
Odpisz
10 lutego 2018, 08:31
@Dolores_Umbridge: ale mi chodziło o hejt
oraz 3 zielone
Odpisz
10 lutego 2018, 08:32
aaaaaa ok
Odpisz
10 lutego 2018, 08:32
Lorax12 potrafi czasem zebrać hejty.
Odpisz
10 lutego 2018, 08:34
@MrAnvil935: tylko nie wiem czemu tak chłopaka hejtują
Odpisz
10 lutego 2018, 07:52
Przecież Piraci mieli ciekawsze rzeczy od szukania skarbów na mapach.
Rabowanie Statków Handlowych np.
Odpisz
10 lutego 2018, 01:30
jakie to jest piękne...
Odpisz
9 lutego 2018, 23:39
fajnie fajnie ale czy memy nie mają śmieszyć od czasu do czasu fajny jest jakiś postmem lub obrazek z jakimś przesłaniem ale martwi mnie to że coraz więcej pojawia się tutaj takich obrazków.Pozdrawiam.
Odpisz
9 lutego 2018, 23:43
@Fabcio13: P S Z Y J A Ś Ń
P I R A T U F
Odpisz
9 lutego 2018, 23:56
@Fabcio13: a to postmemy nie śmieszą?
Odpisz
9 lutego 2018, 23:58
@Bastet_Deity: chyba z założenia nie ale w sumie nwm
Odpisz
10 lutego 2018, 00:13
@Fabcio13: Mnie śmieszą bardziej niż większość memów. A jeśli jest popyt, to jest podaż. Tak długo, jak ludzie dają mnóstwo ocen 5 danemu typowi obrazków, to mogą się one pojawiać w dowolnej ilości. Jeśli jejowiczom się znudzą, zaczną je oceniać gorzej.
Odpisz
10 lutego 2018, 00:24
@Kejdzej: nie no wsumie racja
Odpisz