Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
epicworms

10 lutego 2018, 21:58

Kiedyś miałem taki pomysł żeby wynajmować Niemcom kawałki państwa co ok. 20 lat na 20 lat tak żeby podnieśli tam poziom życia a potem zmienić obszar. Teraz wiem że to głupie bo kto by chciał kawałek Polski.

Avatar tadeusz999

18 lutego 2018, 17:12

Chyba w prawie polskim napisane jest, że sprzedawanie polskiej ziemi jest nielegalne, a Ziemia która niby jest nasza tak na prawdę jest dożywotnią daniną państwową dla tego kto ją posiada i później dla osób przez niego wybranych w spadku.

Avatar TimekPL123

18 lutego 2018, 17:30

Hitler chciał i to nie mały kawałek.

Avatar CzarnyGoniec

Edytowano - 18 lutego 2018, 18:14

Poziom życia na razie w Polsce się podnosi. Jeśli obecna (i kolejne) władze niczego nie sknocą to dobra wiadomość - za około 50 lat dogonimy Niemcy.
Tzn. będziemy na porównywalnym poziomie

Avatar TimekPL123

18 lutego 2018, 19:38

@CzarnyGoniec: Poziom życia w Polsce nie różni się znacząco od tego na zachodzie .-.

Avatar CzarnyGoniec

18 lutego 2018, 19:54

@TimekPL123: Śmiem wątpić.
Mamy niższą siłę nabywczą roboczogodziny i niższą wydajność pracy.
Również niższe jest PKB per capita

Co prawda od 89' dogoniliśmy sporo zachód, ale jeszcze trochę drogi przed nami

Avatar
epicworms

18 lutego 2018, 20:34

@TimekPL123: Mówienie ze poziom życia w Polsce jest podobny do tego w Niemczech jest śmieszny. Wystarczy spojrzeć na chociażby Where-to-be-born Index gdzie Niemcy mają 7.38 a Polska 6.66. Zanim powiesz ze różnica 1 punktu to mało dodam że Wietnam ma ich 5.64.

Avatar
epicworms

18 lutego 2018, 20:49

@tadeusz999: Wynajem to nie sprzedaż.

Avatar Krzyniu

18 lutego 2018, 18:12

Przez chwilę myślałem że naprawdę chodzi o enklawę. Chętnie bym zamieszkał.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Deprecha
Dodane przez: Deprecha

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Ostry ten sędzia

Pozdrawiam świetliki

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To by wystarczyło

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka