Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Można, tylko trzeba wstawać rano
Phi!
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 lutego 2018, 23:32
Trzeba wstać do Kościoła.
Odpisz
2 listopada 2018, 16:35
@TimekPL123: nie
Odpisz
18 października 2018, 07:56
NOSZ JA PIE**OLE CZEMU NIE 21:37
Odpisz
15 lipca 2018, 19:14
Jutro poniedziałek
i jest mi z tym ku*wa dobrze
Odpisz
26 lutego 2018, 08:39
Całe moje życie godzina 22 ja już śpię. Ale wstaje o 5
Odpisz
25 lutego 2018, 18:00
Ja wczoraj zamierzałem sobie obejrzeć film w telewizji ("Cudzoziemiec" z Seagalem, polsko-amerykański) ale przysnąłem na pierwszych reklamach...
Odpisz
25 lutego 2018, 17:09
Chciałbym tak z poniedziałkiem
Odpisz
25 lutego 2018, 00:54
Czemu wciąż czytam to wszystko
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2018, 23:40
No chyba nie... Niestety...
Odpisz
24 lutego 2018, 21:30
Odpisz
24 lutego 2018, 22:18
@mietek69i8: aha
Odpisz
24 lutego 2018, 22:18
@mietek69i8: Ku*wa dzięki nie widzę obrazka..
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2018, 22:19
@kamykPL: Tu chyba chodziło o godzinę.
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2018, 22:22
@MrAnvil935: Co?To nawet nie jest 21:37...
Odpisz
11 lutego 2018, 09:57
Ja w ogóle nie spałem :v
Odpisz
Edytowano - 11 lutego 2018, 07:57
ja tam zazwyczaj jak mam wolne i nie mam co robić to kładę się o 21, ale w ogóle nie chce mi się spać
Odpisz
11 lutego 2018, 02:01
Jeśli 21:00 to dla ciebie noc to nie wnikam. Dla mnie godzina o której to pisze jest taktycznym wieczorem
Odpisz
11 lutego 2018, 19:59
@LaPrincessA: Czyli gdzieś tak 6:00 to dla ciebie noc?
Odpisz
11 lutego 2018, 20:07
@PadmePL: Można tak powiedzieć
Odpisz
24 lutego 2018, 23:02
@LaPrincessA: uuu ty buntowniku/buntowniczko przeciwstawić się całemu systemowi i mamie no no podziwiam
Odpisz
24 lutego 2018, 23:27
@LaPrincessA: nosz ku*wa jak ja nienawidzę takich osób, ahahaha frajerzy 1 w nocy to dopiero wieczór ja to kozak jestem haha
Odpisz
25 lutego 2018, 00:55
Nie uważam się za kozaka tylko dlatego, że po prostu nie umiem zasnąć. Dlatego też uważam godzinę 23:00 za noc, nie wcześniej
Odpisz
10 lutego 2018, 23:48
a mi się ferie zaczęły
Odpisz
10 lutego 2018, 21:32
alternatywna rzeczywistość?
Odpisz
10 lutego 2018, 21:38
@SongMan: Moja rzeczywistość.
Odpisz
10 lutego 2018, 21:50
o kurde przełamałeś/aś swoją rutynę
Odpisz