Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TimekPL123

10 lutego 2018, 23:32

Trzeba wstać do Kościoła.

Avatar
Konto usunięte

2 listopada 2018, 16:35

Avatar
Konto usunięte

18 października 2018, 07:56

NOSZ JA PIE**OLE CZEMU NIE 21:37

Avatar LazyBone

15 lipca 2018, 19:14

Jutro poniedziałek

i jest mi z tym ku*wa dobrze

Avatar reggeri

26 lutego 2018, 08:39

Całe moje życie godzina 22 ja już śpię. Ale wstaje o 5

Avatar Baturaj

25 lutego 2018, 18:00

Ja wczoraj zamierzałem sobie obejrzeć film w telewizji ("Cudzoziemiec" z Seagalem, polsko-amerykański) ale przysnąłem na pierwszych reklamach...

Avatar koberek

25 lutego 2018, 17:09

Chciałbym tak z poniedziałkiem

Avatar
BobParowaOfficial

25 lutego 2018, 00:54

Czemu wciąż czytam to wszystko

Avatar Monster_

Edytowano - 24 lutego 2018, 23:40

No chyba nie... Niestety...

Avatar mietek69i8

24 lutego 2018, 21:30

Avatar Andrzej_Duda

24 lutego 2018, 22:18

Avatar kamykPL

24 lutego 2018, 22:18

@mietek69i8: Ku*wa dzięki nie widzę obrazka..

Avatar MrAnvil935

Edytowano - 24 lutego 2018, 22:19

@kamykPL: Tu chyba chodziło o godzinę.

Avatar Andrzej_Duda

Edytowano - 24 lutego 2018, 22:22

@MrAnvil935: Co?To nawet nie jest 21:37...

Avatar lulul

11 lutego 2018, 09:57

Ja w ogóle nie spałem :v

Avatar Windows_10

Edytowano - 11 lutego 2018, 07:57

ja tam zazwyczaj jak mam wolne i nie mam co robić to kładę się o 21, ale w ogóle nie chce mi się spać

Avatar LaPrincessA

11 lutego 2018, 02:01

Jeśli 21:00 to dla ciebie noc to nie wnikam. Dla mnie godzina o której to pisze jest taktycznym wieczorem

Avatar PadmePL

11 lutego 2018, 19:59

@LaPrincessA: Czyli gdzieś tak 6:00 to dla ciebie noc?

Avatar LaPrincessA

11 lutego 2018, 20:07

@PadmePL: Można tak powiedzieć

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2018, 23:02

@LaPrincessA: uuu ty buntowniku/buntowniczko przeciwstawić się całemu systemowi i mamie no no podziwiam

Avatar
Konto usunięte

24 lutego 2018, 23:27

@LaPrincessA: nosz ku*wa jak ja nienawidzę takich osób, ahahaha frajerzy 1 w nocy to dopiero wieczór ja to kozak jestem haha

Avatar LaPrincessA

25 lutego 2018, 00:55

Nie uważam się za kozaka tylko dlatego, że po prostu nie umiem zasnąć. Dlatego też uważam godzinę 23:00 za noc, nie wcześniej

Avatar GKczol

10 lutego 2018, 23:48

a mi się ferie zaczęły

Avatar SongMan

10 lutego 2018, 21:32

alternatywna rzeczywistość?

Avatar
Muzel

10 lutego 2018, 21:38

@SongMan: Moja rzeczywistość.

Avatar Piotro165

10 lutego 2018, 21:50

o kurde przełamałeś/aś swoją rutynę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Phi!

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka