Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nie znoszę kleszczy
Zdeklasowani znowu
Mało znany szczegół
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2018, 22:26
*sprawdzanie czy nowy avatar działa*
Odpisz
15 lutego 2018, 22:27
@revan21: Działa?
Odpisz
15 lutego 2018, 22:28
@Gyoss: Chyba nie.
Odpisz
15 lutego 2018, 22:32
@Gyoss: a jest na nim randy rhoades?(typek z gitarą w kropki)
Odpisz
15 lutego 2018, 22:32
@revan21: Tak
Odpisz
Edytowano - 15 lutego 2018, 22:33
@Henzej: to działa
Odpisz
15 lutego 2018, 22:34
@revan21: Nie, widzę szare logo jeja
Odpisz
15 lutego 2018, 22:36
@toomuchmusic: hmm
Odpisz
16 lutego 2018, 00:19
@revan21: Też widzę logo
Odpisz
19 lutego 2018, 21:04
@revan21: ja tez widze logo
Odpisz
19 lutego 2018, 21:08
@revan21: niestety (lub stety) logo
Odpisz
19 lutego 2018, 22:14
wie ktoś może dlaczego?
Odpisz
19 lutego 2018, 22:27
@revan21: A próbowałeś włączyć i wyłączyć? To może być przez to.
I ja też widzę logo
Odpisz
19 lutego 2018, 22:35
@revan21: ja na telefonie widzę dobrze
Odpisz
20 lutego 2018, 00:20
@ChoryGrzyb: Też dobrze widzę logo.
Odpisz
20 lutego 2018, 00:34
@revan21: kurde, coś długo, już dawno temu powinno być :/
też widzę logo
Odpisz
20 lutego 2018, 05:44
@Kacprrr: Może widzicie logo, bo nie może wam się załadować?
Odpisz
20 lutego 2018, 07:46
@revan21: Ładne to logo.
Odpisz
20 lutego 2018, 18:30
@revan21: raport z dnia 20-02-2018 18:30
dalej logo
Odpisz
20 lutego 2018, 18:53
jaki powód admin pls
Odpisz
20 lutego 2018, 19:00
@revan21: może ban, czy coś? nic ci nie przyszło?
Odpisz
20 lutego 2018, 19:07
@revan21: ja mam typa z gitarą z bujną fryzurą na komputerze oraz telefonie
Odpisz
20 lutego 2018, 19:59
@ChoryGrzyb: Ja nadal mam te logo ;-;
Odpisz
20 lutego 2018, 20:29
@revan21: ja tez nadal logo
Odpisz
20 lutego 2018, 20:36
@revan21: Spróbuj jeszcze raz wczytać
Odpisz
Edytowano - 20 lutego 2018, 22:34
@revan21: mi działa
Odpisz
20 lutego 2018, 22:47
@ChoryGrzyb: przed chwilą wgrałem od nowa
Odpisz
20 lutego 2018, 22:54
@revan21: Wtf
Odpisz
20 lutego 2018, 23:14
@ChoryGrzyb: Pewnie masz Jeja Premium
Odpisz
20 lutego 2018, 11:53
sorry przez 2 r
Odpisz
16 lutego 2018, 14:46
jego mina mówi "wypi***alaj"
Odpisz
20 lutego 2018, 00:09
@trawapl: "Synek, spi***alaj"
Odpisz
15 lutego 2018, 22:29
Mam pomysł na pastę, jednym z jej bohaterów byłby weteran inwalida na wózku, który w pewnym momencie wstaje i mówi "w imieniu polski podziemnej skazuję cię na śmierć" po czym strzela do *nie wiem jak na razie* a następnie z pieśnią na ustach odjeżdża wózkiem w stronę zachodzącego słońca
Odpisz
15 lutego 2018, 22:34
@EmielRegis: Materiał na dobrą paste. Jak byś to nazwał?
Odpisz
15 lutego 2018, 22:35
@ghost_rider: Zamach na Dude
Odpisz
15 lutego 2018, 22:37
@ghost_rider: nie wiem, może "mój *nie wiem* to fanatyk faszyzmu/komunizmu" weteran zabiłby właśnie tą osobę za propagowanie tej ideologii, ale jest też wersja z zabiciem transseksualisty
Odpisz
15 lutego 2018, 22:38
@polandball1: Imperator Duda jest nieśmiertelny. Odpada
Odpisz
16 lutego 2018, 09:09
@EmielRegis: Może Duda, albo Kaczyński?
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2018, 22:04
Imperator Duda jest nieśmiertelny heretyku!
Odpisz
Edytowano - 16 lutego 2018, 08:22
5\5 za tytuł
Odpisz
19 lutego 2018, 21:29
@yodowymiszcz: cholera, admin zmienił
Odpisz
19 lutego 2018, 21:31
@yodowymiszcz: jaki był tytuł?
Odpisz
20 lutego 2018, 00:20
@Jakup34: .
Odpisz
20 lutego 2018, 00:38
@Archeologwinternetach: .
Odpisz
20 lutego 2018, 07:42
@M_ateo_1: "Ty już się w obozie nasiedziałeś"
Odpisz
16 lutego 2018, 05:28
mimo, że Dusiek to to nie jest śmieszne
Odpisz