W sumie Galaxy też kuszące
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Zdeklasowani znowu
Z klasą się trzeba urodzić
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2018, 21:05
...Nie wiem czy będzie aż tak smakowity gdy przeczyta się jego nazwę od tyłu.
Odpisz
19 lutego 2018, 22:11
@MajaNocnaFuria: a ja akurat na kiblu siedziałem, dzięki że mi obrzydzasz...
Odpisz
19 lutego 2018, 22:17
@xxxPaterrix03xxx: Do usług!
Odpisz
19 lutego 2018, 23:08
@MajaNocnaFuria: moi koledzy sie na to nabrali
Odpisz
20 lutego 2018, 02:15
@xxxPaterrix03xxx: A co w tym obrzydzającego, to tylko klasa w Wakfu
Odpisz
20 lutego 2018, 07:36
@kubzzon: Ale na co
Odpisz
20 lutego 2018, 07:37
@rogaliq: na mars od tylu
Odpisz
20 lutego 2018, 08:47
@kubzzon: Ile ty masz lat
Odpisz
20 lutego 2018, 19:25
@rogaliq: a ty
Odpisz
21 lutego 2018, 15:32
@kubzzon: I myślisz, że mnie to obchodzi?
Odpisz
16 lutego 2018, 09:49
Jeszcze Milky Way
Odpisz
19 lutego 2018, 21:05
@FeedorMid1: Uwielbiałam ten baton mając 6 lat.
Odpisz
19 lutego 2018, 21:29
@Kazute: Ja wciąż uwielbiam ten baton
Odpisz
19 lutego 2018, 22:04
@Kazute: to w sumie mój ulubiony baton
Odpisz
20 lutego 2018, 02:16
@Kazute: Jeszcze Magic Stars, pycha
Odpisz
20 lutego 2018, 06:39
@Kazute: za słodki
Odpisz
20 lutego 2018, 10:23
Moim zdaniem Milky-Way to mniejszy Mars ;-;
Odpisz
20 lutego 2018, 12:35
@BaDinGa_Boy: Mars ma karmel, a milky way nie
Odpisz
20 lutego 2018, 16:25
@BaDinGa_Boy: Różnią się
Odpisz
16 lutego 2018, 10:21
gdy wszyscy lubią jakieś normalne batony, a ty lubisz kurła bueno
Odpisz
16 lutego 2018, 15:53
@Windows_10: Przecie bueno jesr zajebiste
Odpisz
16 lutego 2018, 16:48
wiem
Odpisz
16 lutego 2018, 23:05
@Windows_10: Ale drogie
Odpisz
20 lutego 2018, 09:47
@MajestatycznyMajestat: Nie jest drogie, tylko my za mało zarabiamy.
Odpisz
20 lutego 2018, 05:59
trzy bit
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2018, 23:59
A Milky way to gdzie?
Odpisz
19 lutego 2018, 23:08
hehe
Odpisz
19 lutego 2018, 22:31
A Snickersy, Lion i Kit Katy to gdzie?
Odpisz
19 lutego 2018, 21:16
Princessa albo prince polo.
Odpisz
19 lutego 2018, 21:49
@xmrocznax: Prince polo *^*
Odpisz
16 lutego 2018, 10:18
Uwielbiam dairy milk.
Odpisz
16 lutego 2018, 09:44
Mars forever
Odpisz