Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2018, 11:52

Mam coś lepszego

Avatar Rafken593

21 lutego 2018, 17:54

Ta Maczeta czy jak to się nazywało za ile?

Avatar
Konto usunięte

21 lutego 2018, 21:16

@Rafken593: Mogę ci sprzedać za 50 dolarów konopikskich z Los Santos

Avatar Rafken593

22 lutego 2018, 17:16

Daj chwilkę...
*Jedzie do Los Santos*
*123843895794 wybuchów,4897482579759567957695460576567054670456075406 strzałów 1111111111111111111111111111111111111111111111111 przekleństw*
Mam!

Avatar d0wek

21 lutego 2018, 14:44

Albo polski rap

Avatar andrzejkawa15

21 lutego 2018, 15:13

@d0wek: Taco Hemingway i Łona są spoko...
Pudło na hejty ---->\_______/

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2018, 22:11

U mnie na lekcjach puszczają Sławomira

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar DMCJCD

21 lutego 2018, 12:37

@Memiarz57: W A M E R Y C E

Avatar RobsonPlay

21 lutego 2018, 13:49

@DMCJCD: rakometr wyje**ł

Avatar Polski_Ziemniok

16 lutego 2018, 22:31

Kim jesteśmy? Gimbusami! Co dzierżymy w dłoni? Głośniki! Jaką muzykę puszczamy na cały korytarz? Nie ważne! Byle jebło basem!

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar Jejak1

21 lutego 2018, 10:49

@Polski_Ziemniok: U mnie puszczają
Z E G Z M A S T R K E i G U C I G A N G

Avatar
asasinpio

21 lutego 2018, 13:09

@Polski_Ziemniok: U mnie była w autokarze puszczona muzyka działacza ,,artystycznego" pod pseudonimem ,,Sławomir" o tytule ,,Miłość w Zakopanem" od tamtego momentu szukałem żyletki aby dokonać aktu samobójstwa.

Avatar andi12345

16 lutego 2018, 21:52

*polski rap

Avatar rozwalgo

16 lutego 2018, 21:53

@andi12345: *Eda Sheerana w MOJEJ szkole pełnej dresów

Avatar SongMan

16 lutego 2018, 22:38

@rozwalgo: Eda Sheerana? w szkole pełnej dresów? a jednak wszystko jest możliwe...

Avatar rogaliq

21 lutego 2018, 12:39

@andi12345: Ja słucham Polskiego rapu. Znaczy. Pfk, Pokahontaz, kękę, ostr, taco, kaliber44, 5 2 dębiec [...]

Avatar ResiaPL

17 lutego 2018, 07:50

U nas puszczają Disco polo na radiowęźle :/ Ale przynajmniej raz puścili Ściernisko

Avatar DMCJCD

21 lutego 2018, 12:36

@ResiaPL: Muszę o tym pomyśleć gdy będę następnym razem puszczał muzę przez radiowęzeł.

Avatar xXkuba22Xx

21 lutego 2018, 12:15

u mnie przez radio węzeł czy jak to się nazywa puszczali muzykę, ale jak zaczęli puszczać disco polo to dyrekcja zakazała

Avatar rozwalgo

16 lutego 2018, 21:54

U mnie w szkole jest radiowęzeł, ale i tak gimbusy przynoszą swoje głośniki i napi**dalają jakiś dupstep z wokalem Stephen'a Hawking'a czy innego Will I Ama

Avatar Agario

16 lutego 2018, 22:02

@rozwalgo: wciąż to lepsze niż polskie rapsy

Avatar rozwalgo

21 lutego 2018, 09:42

@Agario: I tu się mylisz kolego. Rok temu, czyli za roczników 2000 i 2001 w 3. gimnazjum, polski rap był nawet do wytrzymania! Oczywiście nie puszczali rapsów mający na celu tylko "je**nie policji", tylko z jakimś przekazem. Niezbyt istotnym, ale ważne, że jest. Nawet mój kumpel puszczał ruski hardbass, co jest o niebo lepsze od tego, czego dzisiaj słucha ten poje**ny rocznik 2003

Avatar Sarux

21 lutego 2018, 09:17

mój kolega przyniósł kiedyś do szkoły taki zajebiscie wielki głośnik, więc mu zabrałem i puszczałem na full disco polo, nauczycielki zamiast kazać wyłączyć tańczyły... razem z połową korytarza, ahh ta szalona 5 klasa xDD

Avatar
Konto usunięte

17 lutego 2018, 09:57

Raz spytałem się takiego ułoma z głośnikiem dlaczego nie używa słuchawek a ten na to "słuchawki są dla frajerów bo tak"... Od poniedziałku chodzę do szkoły z dezodorantem, zapalniczką i siekierą.

Avatar FanNinjaKiwi222

17 lutego 2018, 09:24

w mojej szkole ktos puszcza jakies bass bosted earrape dzikie rapsy.

Avatar
papkin555

16 lutego 2018, 21:52

lepsze to niż rapy o Jp 100% i HWDP

Avatar Kubell_

16 lutego 2018, 23:25

Ale PEJA w 1997 ladnie zaspiewal

Avatar benben7

16 lutego 2018, 22:20

już wolę disco polo niż te wszystkie rapsy co przerwę, no ludzie, oni nawet bez telefonu czy głośnika potrafią to śpiewać jak poje**ni, to jest jakieś uzależnienie od rapu chyba

Avatar Tymek590

16 lutego 2018, 22:31

@benben7: #relatable

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Dobrze czasem się oderwać

Ostry ten sędzia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Fajnie że odpowiedzieli

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka