Walczę w słusznej sprawie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Typowy NPC
Nie znoszę kleszczy
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Stany w pigułce
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lutego 2018, 07:43
mc donalds to syf
Odpisz
19 lutego 2018, 07:44
KFC MasterRace
Odpisz
19 lutego 2018, 07:45
swojska kiełbasa z grilla masterrace
Odpisz
19 lutego 2018, 07:47
Jak McDonald's ci smakuje? Mi słabo. #Kfc team
Odpisz
19 lutego 2018, 07:48
@Onix_Wodny: jest ch*jowy jak ch*j murzyna
Odpisz
19 lutego 2018, 07:49
ciekawe doświadczenia kulinarne
Odpisz
19 lutego 2018, 08:19
*gimbus mode on* haha a co prubowaues? *gimbus mode off*
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2018, 08:42
@Onix_Wodny: mi tam mcd smakuje, ale jak miałam 6 lat to w kfc dali mi kfcnuggetsa z kością i już nigdy więcej tam nie pojechałam
Odpisz
19 lutego 2018, 09:33
@Czarny777: nie wiem dlaczego ale jak jest napisane "Mode" to zawsze w myślach czytam "Mode" zamiast "mołd"
Odpisz
19 lutego 2018, 11:08
#StripsyMasterRace
Odpisz
19 lutego 2018, 11:10
@ansis: Bo jesteś niski
Odpisz
19 lutego 2018, 15:25
jedyne co jem w maku to nuggetsy bo mają naprawdę zajebiste ale burgery to Burger King Master Race
Odpisz
23 lutego 2018, 16:22
@Jcavatarr: ja teżtylko nagetsy
Odpisz
19 lutego 2018, 12:08
chcecie historie o tym jak raz piekliłem się o to że mi reszty nie wydali a potem sie okazało że miałem 20 zł a nie 50 jak myślałem?
Odpisz
19 lutego 2018, 12:47
@PANSZTANGA123: Nie
Odpisz
19 lutego 2018, 13:14
@PANSZTANGA123: tak
Odpisz
19 lutego 2018, 13:39
może
Odpisz
19 lutego 2018, 13:47
@PANSZTANGA123: jeszcze jak!
Odpisz
23 lutego 2018, 16:21
@KaniaS: to było tak ide se do kfc do galeri jakieś 0,5 km od mojego domu albo coś koło tego ide zamawiam i proszą o piniondze to ja daje i wydająmi reszte bo na kasie pisze 16,48zł to ja się dziwie gdzie jest moje 30 coś zł i mówię że chyba za mało reszty mi wydali pani na kasie taka obesrana woła kierownika kierownik sprawdza na kamerach coś tam w kasie i ja się w końcu pytam siostry która też tam była czy ja miałem 50 zl czy 20zł to ona mówi że 20 to ja tam ide i mówię że to jednak ja się pomyliłem a najlepsze jest to że pani przy kasie nie mogła mnie zwyzywać bo jak jej powiedziałem że z resztą coś nie tak to powiedział że każdy ma prawo się pomylić
Odpisz
19 lutego 2018, 22:09
Pracownicy McDonalds aż tak brzydcy?
Odpisz
19 lutego 2018, 10:19
Mi Kiedys kazali dać napiwek za ketchup i sól do frytek
Odpisz
19 lutego 2018, 11:42
@CoolSceleton95: I co, dałeś?
Odpisz
19 lutego 2018, 13:23
@CoolSceleton95: łapówka xd
Odpisz
19 lutego 2018, 13:28
@CoolSceleton95: dlatego zawsze zamawiam w "kiosku"
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2018, 14:05
@ToFFeXPL: nie. Powiedziałem że w tym wypadku niech się pie**olą i zamówiłem w kfc obok
Odpisz
19 lutego 2018, 15:00
@CoolSceleton95: Haracz
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2018, 14:07
Ale autor obrazka wie, że to ktoś siedzący za biurkiem co to pewnie nigdy w maku nogi nie postawił wymyślił zasadę płacenia za sos, a obwinianie o to kasjera jest na poziomie intelektualnym płaskoziemców/feminazistek/osób czepiających się, że "oskary są zbyt białe"/itp. Prawda?
Odpisz
19 lutego 2018, 13:16
no to u ciebie powinna być głowa tej Januszowej małpy
Odpisz
19 lutego 2018, 11:40
Ten format nie jest smieszny
Odpisz
19 lutego 2018, 07:55
Seczuański?
Odpisz
19 lutego 2018, 08:18
@massesd: z gówna ptaka
Odpisz