Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fajnie że odpowiedzieli
Mało znany szczegół
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 marca 2018, 09:53
Jedyna dobra rzecz z anime o Pokemonach
Odpisz
19 lutego 2018, 09:38
Te dwie niecnoty to kłopoty!
By uchronic Świat od dewastacji.
By zjednoczyć wszyskie ludy naszej racji.
Miłaści i prawdzie nie przyznać racji.
By gwiazd dosięgnąć, będziemy walczyć!
Jessie, james... Zespół R walczy służbie zła, więc poddaj się lub do walki stań!
Meowth, to fakt!
Odpisz
19 lutego 2018, 10:41
@ed1999: Piękne
Odpisz
19 lutego 2018, 13:29
@ed1999: by uchronić świat od normizacji
by zjednoczyć wszystkie ludy memowej nacji
normikom i rakom nie przyznać racji
by tego osiągnąć będziemy walczyć. ..
Odpisz
19 lutego 2018, 14:42
alkatraz , bozydar zespół XD walczy w słurzbie jeja więc poddaj się lub do dyskusji stań
hau to fake
Odpisz
19 lutego 2018, 16:52
@Fenekin582: dziękować
Odpisz
19 lutego 2018, 20:46
kreatywnie ale to hau to poprostu spojrzałem na avka
Odpisz
19 lutego 2018, 21:06
@Fenekin582: musze go zmienić
kiedyś napisałem ze r*cham psa jak sra
zjechali mnie za to ze wstawiam ofiary na awka
Odpisz
20 lutego 2018, 07:23
XD dobre z tymi ofiarami
Odpisz
20 lutego 2018, 11:17
@Fenekin582: spoko xD
Odpisz
20 lutego 2018, 13:23
gorzej jak byś wstawił doga niemieckiego
Odpisz
20 lutego 2018, 13:31
@Fenekin582: co to jest?
Odpisz
20 lutego 2018, 17:40
taki pies któru sięga ci prawie do klatki piersiowej
Odpisz
20 lutego 2018, 18:48
@Fenekin582: owczarek niemiecki?
Odpisz
Edytowano - 21 lutego 2018, 00:06
dog niemiecki ty czytasz co ja pisać???
Odpisz
21 lutego 2018, 10:50
@Fenekin582: spokojnie..
Odpisz
21 lutego 2018, 19:47
jestem spokojny
Odpisz
21 lutego 2018, 21:51
@Fenekin582: nie sondze
Odpisz
21 lutego 2018, 22:35
JESTEM SPOKOHNY DO KUWY NĘDZY!!!!
Odpisz
22 lutego 2018, 11:14
@Fenekin582: no nie sondze
Odpisz
22 lutego 2018, 14:32
nie zabijaj go nie zabijaj go nie zabijaj go nie trafisz tam z powrotem o nie będzie żył
Odpisz
22 lutego 2018, 20:20
@Fenekin582: spokojnie xD
Odpisz
23 lutego 2018, 06:08
nie mówie do ciebie
Odpisz
23 lutego 2018, 13:55
@Fenekin582: a do kogo?
Odpisz
24 lutego 2018, 08:58
nieważne
Odpisz
24 lutego 2018, 09:56
@Fenekin582: jasne...
Odpisz
24 lutego 2018, 12:54
mówilem zamknij się nie dociebie
Odpisz
19 lutego 2018, 20:47
A co z pokemonami
.
.
.
.
.
chwila moment
Odpisz
19 lutego 2018, 17:19
Wiedziałem że istnieją!!!
Odpisz
19 lutego 2018, 09:30
And make it double
Odpisz
19 lutego 2018, 09:58
@wiki9595: Jessie!
Odpisz
19 lutego 2018, 10:00
@toomuchmusic: James!
Odpisz
19 lutego 2018, 10:39
@MineDan: To prevent the world from devastation
Odpisz
19 lutego 2018, 10:49
@creeper_girl: To unite the people within our nation
Odpisz
19 lutego 2018, 11:46
@Syntaxer: O nie, admin przetłumaczył i nasze komentarze już nie pasują.
Odpisz
19 lutego 2018, 12:50
@wiki9595: to piszmy teraz po Polsku!
Te dwie niecnoty!
Odpisz
19 lutego 2018, 14:55
@Soczyniaaa: By uchronić świat od dewastacji
Odpisz
19 lutego 2018, 14:57
@Ginny1374: by zjednoczyć wszystkie ludy naszej nacji
Odpisz
19 lutego 2018, 15:14
@creeper_girl: Miłości i prawdzie nie przyznać racji
Odpisz
19 lutego 2018, 15:26
@Soczyniaaa: hmm kojarzę z pokemonow ale nie jestem pewien xD
Odpisz
19 lutego 2018, 15:32
@NoNieSmieszne: Bo to jest motto zespołu R z pokemon'ów
Odpisz
19 lutego 2018, 16:25
@Soczyniaaa: By gwiazd dosięgnąć będziemy walczyć!
Odpisz
19 lutego 2018, 16:44
@creeper_girl: Jassie
Odpisz
19 lutego 2018, 16:46
@Soczyniaaa: (Jessie*) James!
Odpisz
19 lutego 2018, 16:53
@toomuchmusic: Zespół "R" walczy w służbie zła!
(przepraszam za błąd)
Odpisz
19 lutego 2018, 16:53
@Soczyniaaa: Więc poddaj sie albo stań do walki!
Odpisz
19 lutego 2018, 16:55
@toomuchmusic: Miał to fakt !
Odpisz
19 lutego 2018, 14:12
Team Rocket is blasting off again!!!
Odpisz
19 lutego 2018, 10:15
That fuckboi is ready to roll
Odpisz