Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DRAGON_POLSKA

23 stycznia 2022, 14:55

male tears to inaczej spërma 🗿

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2018, 17:56

to male tears mnie rozwaliło

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2018, 20:48

tylko nie mow ze plakales

Avatar
Konto usunięte

28 lutego 2018, 17:03

Nie mówię

Avatar
Konto usunięte

23 lutego 2018, 17:46

I na dodatek kobiety dłużej żyją

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Polandball966

26 lutego 2018, 21:16

@Szorstka_Pienta: Ktoś tu nie umie czytać tabelek xD

Avatar Filipsss

27 lutego 2018, 19:09

@Szorstka_Pienta: pan jest ślepy?

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2018, 07:56

Feministka chce RÓWNYCH praw. Feminazistka chce większych, a więc to jest Feminazistka

Avatar theCPCK

27 lutego 2018, 08:07

Obecnie feministka=feminazistka

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2018, 08:12

@theCPCK: obecnie tak

Avatar darcus

27 lutego 2018, 13:02

@theCPCK: No niezupełnie. "Obecnie" definicja słowa się nie zmieniła.

Avatar darcus

27 lutego 2018, 01:15

Feminazistek*

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2018, 07:05

Avatar REV4N_Amon

26 lutego 2018, 22:23

Trochę to szowinistyczne, ale poprawiłem

Avatar Tymek590

26 lutego 2018, 22:42

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2018, 23:29

@Tymek590: Kajzer - Prezenter z TVN
Kajzerka - Bułka

Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2018, 06:46

Kajzer to taki Cesarz Niemiec i on był nawet człowiekiem!

Avatar Filipsss

26 lutego 2018, 21:52

Najciekawsze jest to tam gdzie kobiety mają dobre życie (większość cywilizowanych krajów) to walczą o jakieś ku*wa prawa
a tam gdzie ich nie mają (muzułmany i inne ch*jstwo) mają na to wyje**ne

Avatar MoNka455

26 lutego 2018, 22:00

@Filipsss: W krajach islamskich też są feministki, tylko nie jest to takie rakowisko jak w Europie

Avatar Filipsss

26 lutego 2018, 22:09

@MoNka455: tyle że tam to one nie mają NIC do gadania pewnie bo dostaną wpie**ol a u nas one by chciały być ku*wa najważniejsze albo jeszcze lepsze chodzą STARE BABY z transparentem ABORCJA TO NASZ WYBÓR
no chyba panią poebało trochę...

Avatar MoNka455

26 lutego 2018, 22:16

@Filipsss: W Iranie na przykład wstępują do armii, żeby tam udowodnić swoją "równość" z mężczyznami.Tak jest też kilku innych islamskich krajach

Avatar
Konto usunięte

26 lutego 2018, 21:54

Ale wy wiecie że ogólnie mówiąc kobiety zarabiają mniej w stosunku do mężczyzn? Nie chcę skłamać podając jakiś %, bo nie pamiętam, ale pewnie z 10-20 będzie.
I ok, wiem że to też wynika z tego, że kobieta nie udźwignie na magazynie pudła 30kg ani nie pójdzie robić w kopalni, ale pod względem finansowym równości na pewno nie ma.
Tak samo jest mniej kobiet na wysokich stanowiskach (wątpię by to wynikało z umiejętności, bo np. w biurze nie liczą się mięśnie).

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

27 lutego 2018, 05:11

@Aracz: Dziękuję za podanie mi czegoś, co już wiem, jak i wciskanie mi w usta słów których nie powiedziałem- bo w ogóle nie wspominałem, że chcę to na siłę zmieniać, ten komentarz o zarobkach to był właśnie tylko... komentarz. Spostrzeżenie.
I wiem, że kobiety są zatrudniane na innych stanowiskach, a to znów wynika z uklepanych przez lata ról płci, no bo przecież pielęgniarz to w szpitalu taki ewenement, że zdaje się, że robili o tym reportaż w telewizji.
Nic do tego nie mam, po prostu wymieniam się uwagami.

Avatar Aracz

27 lutego 2018, 15:55

nie chciałem, żeby mój komentarz wyglądał na czepianie się i na wciskanie słów - większość słów, które dopisałem, związane są z tym, że chciałem uzupełnić moją opinię, by nikt nie patrzył na mnie jak na szowinistę, który uważa, że świat jest jaki jest i ma taki zostać.
Jednak jeśli ktokolwiek zrozumiał dodatki do mojej wypowiedzi zupełnie inaczej, to serdecznie przepraszam :)

Avatar Boberek00

23 lutego 2018, 16:47

To zależy od kraju \_______/ \______/

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar ptasznik5

26 lutego 2018, 21:50

@Polandball966: bo tam by ich obrzezali i zgw*łcili za taką szopkę

Avatar Polandball966

26 lutego 2018, 21:54

@ptasznik5: Dlatego nie lubię feministek, bo one walczą, a wręcz piszczą jak jorki tam, gdzie kobiety mają takie same prawa jak mężczyźni, a nawet pewne ulgi i nic nie robią z traktowaniem kobiet jak seks lalki w Arabii Saudyjskiej i innych krajach arabskich.

Avatar ThePolishKillerPL

26 lutego 2018, 21:53

Andrzej Duda ma dla ciebie miejsce.
W obozie.

Avatar ptasznik5

26 lutego 2018, 21:49

ten ryj na dole ;-;

Avatar kulujulu

26 lutego 2018, 21:13

wiecie co jest najlepsze w żartach z feministek

autorzy żartów których szanse na zar*chanie oscylują gdzieś koło 0

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar kulujulu

27 lutego 2018, 22:33

@Filipsss: to proste
wystarczy mieć ludzką godność i nie wierzyć w stereotyp feministki który nijak ma się do rzeczywistości

Avatar Filipsss

27 lutego 2018, 22:43

@kulujulu: gówno prawda

Avatar Wielki_Cezarz_Kapust

23 lutego 2018, 17:06

"Male tears" piękne

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Deal życia

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Hobby dla faceta

Przerwa na herbatkę

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka