Ciężkie jest życie ucznia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa różne spojrzenia
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Mnie wolno
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Rel
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 października 2018, 22:55
co on ci robi?
Odpisz
18 marca 2018, 10:02
U nas tak śniegiem nawalało mróz -10.
I pan od wf-u się zapytał całej klasy czy idziemy na dwór cała klasa powiedziała że nie idziemy bo za zimno.
Tylko Ala powiedziała że idziemy.
I cała klasa poszła na dwór tylko za jeden głos że idziemy.
Cała klasa narzekała na Alę i pan się wydarł na nas jak zawsze i zagroził bo ktoś się odezwie to dostanie pałę.
Ale cała szkoła ją ochrania jakby była najważniejsza.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 19:20
@Trolloryb: U mnie w klasie jest taka Ala która ma bogatych rodziców którzy pomagają np. w remoncie szkoły i za to ma dobre oceny, a jej starsza siostra miała średnią 6.00 (dzięki rodzicom)
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:52
@Kasandra20: Nasza "księżniczka " też nazywa się ala
Odpisz
23 lutego 2018, 18:59
A W-F to nie jest czasem przedmiot w którym dość duży nacisk kładzie się na umiejętność współpracy koleżeńskiej!?
Odpisz
23 lutego 2018, 19:54
@tadeusz999: U mnie raczej rodziło to nienawiść do innych zamiast chęci współpracy.
Odpisz
26 lutego 2018, 17:29
@Shibitsu: u mnie o "zahartowanie" nas. Mróz -15, pada jak sku*wysyn, ale ch*j, wyszliśmy na dwór. Wszyscy byli chorzy a nauczyciela wywalili
Odpisz
26 lutego 2018, 20:55
@CoolSceleton95: Szczerze, jakos w rodzinie tak mamy, ze przyjmujemy niskie temperatury dobrze i lubimy się hartować, to szczerze zazdroszczę stary. Dla mnie by to było ciekawe doświadczenie i mile wspomnienia, nawet zebym chorowal
Odpisz
26 lutego 2018, 21:17
@Jurekis_: Sceleton ale jakby wszyscy mieli termoaktywne ubrania, kominy, czapki a nie kurtki zeby cialo oddychalo i żeby to bylo jeszcze zapowiedziane. Ja tak biegalem i nie bylem chory
Odpisz
27 lutego 2018, 07:17
@mikolajk004: gdyby było zapowiadane to ok, ale to było coś w stylu "dzisiaj nie idziemy na halę tylko na dwór" ps. Gdyby jeszcze krótki kurtki pozwolił ubrać to by fajnie było
Odpisz
26 lutego 2018, 19:19
Bo każdy jest ch*jowy w sporcie
Odpisz
23 lutego 2018, 18:35
?
Odpisz
23 lutego 2018, 18:40
@Szortek: .
Odpisz
23 lutego 2018, 18:45
@Cichy22: ⚫
Odpisz
23 lutego 2018, 18:45
@Cichy22: Chyba chodzi o gw****.
Odpisz
23 lutego 2018, 18:47
może... ale czekam na odpowiedź autora a nie interpretację
Odpisz
23 lutego 2018, 18:55
@Szortek: Na wefie jest się upokarzanym, więc nie ma się kolegów.
Odpisz
23 lutego 2018, 18:56
@massesd: chodzi pewnie o to, że jak gracie w nogę i chcesz z kimś pogadać to wfista BLELELELELELELE SKUP SIĘ NA GRZE
Odpisz
26 lutego 2018, 18:05
@Szortek: cipeczka w dżemie
Odpisz
26 lutego 2018, 18:22
@BylSobieMotyl: u twojej babci
Odpisz
26 lutego 2018, 19:10
ur mom gey lol
Odpisz
26 lutego 2018, 18:05
Nie rozumiem
Odpisz
26 lutego 2018, 18:06
@BylSobieMotyl: ja też nie
Odpisz
26 lutego 2018, 18:21
@BylSobieMotyl: On też nie
Odpisz
23 lutego 2018, 21:59
Kiedyś był taki mem "Odpowiedź jest prosta- gw*łt"
Odpisz
23 lutego 2018, 19:45
W sumie czasem mam ochotę na wuefie nie być leniwą bulwą, ale tak samemu to słabo.
Odpisz
23 lutego 2018, 19:27
to że jesteś spasiony to nie znaczy że przeszkadza ci WFista tylko pie**olony balast
Odpisz
23 lutego 2018, 18:55
Wydaje mnie się, że bardziej by pasowało twoje schizoidostylowe zachowanie izolacyjne lub i kompletny autyzm społeczny.
Odpisz
Edytowano - 23 lutego 2018, 18:30
Co ku*wa?
Odpisz