Szanuję teksty z głębokim przekazem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Phi!
Za co ta premia
Pilne
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lutego 2018, 20:59
i naje**nego tego autotuna bo bez tego brzmią jak gówno
Odpisz
28 lutego 2018, 21:14
@Agario: większość tych muzyków używa tego
Odpisz
28 lutego 2018, 21:34
@Agario: i tak brzmią jak gówno
Odpisz
1 marca 2018, 06:29
@Agario: Po części to prawda, ale też są raperzy, którzy bez autotune potrafia nawijać czy nawet śpiewać momentami.
A to że czasem użyją go to nie dla tego, że nic nie potrafią, tylko np. dlatego, że pasuje do danej piosenki.
Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka ;)
Odpisz
1 marca 2018, 19:40
@Agario: bedopies nawet z autotunem brzmi ch*jowo
Odpisz
11 marca 2018, 18:54
@Agario: Autotune jest często używany, bo czasem trzeba gdzieś delikatnie poprawić wokal, ale niektórzy na serio spoko brzmią z autotunem i bez autotuna
Odpisz
1 marca 2018, 19:39
Bo bedopies to pośmielisko w rapie którego słucha podstawówka i sie tym jara i nazywa to coś co nagrywa hitami, r*cha 14 latki, nie umie śpiewać, jest autorytetem wszystkich graczy na serwerach minecraft, gdyby mnie tak zdissował filipek to bym sie pod ziemie zapadł a ten jeszcze coś tam sie odzywa
Odpisz
Edytowano - 2 marca 2018, 06:33
Z tym brzmieniem to bym tak nieprzesadzał. Głos ma nawet spoko i miejscami na prawde fajnie brzmi.
Co prawda to jego piosenki zazwyczaj są o niczym, ale i znajdą się takie, które miejscami mają jakąś wartość merytoryczną.
I tak dla sprostowania to patrzę na to obiektywnie i nie obejmuje stanowiska: Eee on jest ch*jowy i ch*j. Tylko patrzę na to w miarę obiektywnie.
I nie rzucam strereotypami np. że r*cha 14 latki, kiedyś może mu się zdarzyło, nwm jak się to zaczęło
Jakbyś chciał wiedzieć to on ma dziewczyne i nie wydaje mi się żeby postępował tak irracjonalnie wobec niej.
I nie jest też totalnym cepem, bo oglądam wywiady z różnymi raperami, a Bedoes nawet nieźle się wypowiada.
Nie w stylu, że się ciągle zacina. Też gada z sensem.
Nie wiem czy Twój hejt na niego wziął się z tego, że jest na to moda czy z Twoich własnych przemyśleń i zrobionego researchu. Polecam tą drugą opcję jeśli chcesz być uważany za kogoś dojrzałego.
Twoją opinię również szanuję, tylko wg mnie prawda jest trochę inna.
Pozdro ;)
Odpisz
2 marca 2018, 13:03
@katejoz: to że r*cha 14 latki to nie stereotyp tylko fakt
Odpisz
2 marca 2018, 14:48
Widzę, że nie dopuszczasz do siebie niczego innego niż Twoje przekonania. No cóż trudno...
Nie chcesz rozmawiać na poziomie to bez sensu to dalej ciągnąć :)
Odpisz
2 marca 2018, 16:53
@katejoz: rozmawiać na poziomie z kimś kto mówi że bedo ma spoko głos
Odpisz
3 marca 2018, 09:30
I właśnie o tym mowa, że nie tolerujesz kogoś kto ma inne zdanie od Ciebie. Stosując takie zagrywki od razu jesteś na straconej pozycji w oczach osób przyglądających się temu z boku. (Oczywiście jeśli te osoby są obiektywne)
Odpisz
28 lutego 2018, 21:03
Król Szamanów to był dopiero serial, nie jakieś tam gówno,które teraz tylko leci w telewizji
Odpisz
Edytowano - 28 lutego 2018, 21:42
@AHwasright: powinni zrobić jakiś polski kanał z chinskimi bajkami (anime), oglądałbym
Odpisz
28 lutego 2018, 22:31
@Agario: Było kiedyś coś takiego. Był kanał ZigZap dla dzieci, a o późnych godzinach zamieniał się na Hyper - fajny program z hińskimi bajkami oraz materiałami o grach (recenzje gier, esporty i takie tam) teraz już tego chyba nie ma.
Odpisz
28 lutego 2018, 23:03
@Soberker: to chyba dzisiejsze teletoon
Odpisz
28 lutego 2018, 23:47
@Agario: Piźnij się w łeb mangozjebje
Odpisz
1 marca 2018, 08:55
@Agario: Chodzi ci o coś takiego, jak kiedyś był Jetix?
Odpisz
1 marca 2018, 14:53
@Shocke_: tak
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2018, 18:14
@CousinJoe: masz coś k***a do mangozjebów (prawidłowo otaku)??!!?!
Odpisz
Edytowano - 1 marca 2018, 18:21
@egezorcystaAlex: Zostaw go, widać że jest debilem. Z takimi nie ma sensu dyskutować.
Odpisz
28 lutego 2018, 22:24
Czy ten filmik ma jakąkolwiek wartość po za fragmentem z króla szamanów?
Odpisz
1 marca 2018, 08:57
@Ejdi84: Teoretycznie 0 to też jest wartość.
Odpisz
28 lutego 2018, 22:04
5 za Króla Szamanów.
Odpisz
28 lutego 2018, 21:53
Patrząc na tytuł, myślę że autor nie słuchał "Głębokie Gardło" Sexmasterki. To dopiero ma "głęboki" przekaz xD
Odpisz
28 lutego 2018, 20:56
akurat słucham tego na spotify
Odpisz
28 lutego 2018, 21:15
@Szymon2410: a co nas to obchodzi?
Odpisz
28 lutego 2018, 21:19
@DAVJD: nbd
Odpisz
28 lutego 2018, 21:34
@Szymon2410: takiego syfu?
Odpisz
1 marca 2018, 12:56
@gelo1238: GELO NIE PRZYPI***ALAJ SIĘ ZAWSZE DO MNIE
Odpisz
2 marca 2018, 03:33
@Szymon2410: Ale ja lubię.
Odpisz
2 marca 2018, 14:45
@gelo1238: pedał
Odpisz
2 marca 2018, 16:21
@Szymon2410: twoi starzy
Odpisz
Edytowano - 24 lutego 2018, 10:09
Jest 10:12 i jadę po szosie
We włosach mam wiatr
a muchy mam w nosie
Mój Morti jest ze mną
więc jadę powoli
O NIE
Odpisz
28 lutego 2018, 20:11
@eziom1234: widzę że się oglądało króla Szamanów
Odpisz