Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Agario

28 lutego 2018, 20:59

i naje**nego tego autotuna bo bez tego brzmią jak gówno

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

1 marca 2018, 19:40

@Agario: bedopies nawet z autotunem brzmi ch*jowo

Avatar infernape

11 marca 2018, 18:54

@Agario: Autotune jest często używany, bo czasem trzeba gdzieś delikatnie poprawić wokal, ale niektórzy na serio spoko brzmią z autotunem i bez autotuna

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2018, 19:39

Bo bedopies to pośmielisko w rapie którego słucha podstawówka i sie tym jara i nazywa to coś co nagrywa hitami, r*cha 14 latki, nie umie śpiewać, jest autorytetem wszystkich graczy na serwerach minecraft, gdyby mnie tak zdissował filipek to bym sie pod ziemie zapadł a ten jeszcze coś tam sie odzywa

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

2 marca 2018, 16:53

@katejoz: rozmawiać na poziomie z kimś kto mówi że bedo ma spoko głos

Avatar katejoz

3 marca 2018, 09:30

I właśnie o tym mowa, że nie tolerujesz kogoś kto ma inne zdanie od Ciebie. Stosując takie zagrywki od razu jesteś na straconej pozycji w oczach osób przyglądających się temu z boku. (Oczywiście jeśli te osoby są obiektywne)

Avatar AHwasright

28 lutego 2018, 21:03

Król Szamanów to był dopiero serial, nie jakieś tam gówno,które teraz tylko leci w telewizji

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar egezorcystaAlex

Edytowano - 1 marca 2018, 18:14

@CousinJoe: masz coś k***a do mangozjebów (prawidłowo otaku)??!!?!

Avatar Agario

Edytowano - 1 marca 2018, 18:21

@egezorcystaAlex: Zostaw go, widać że jest debilem. Z takimi nie ma sensu dyskutować.

Avatar Ejdi84

28 lutego 2018, 22:24

Czy ten filmik ma jakąkolwiek wartość po za fragmentem z króla szamanów?

Avatar Shocke_

1 marca 2018, 08:57

@Ejdi84: Teoretycznie 0 to też jest wartość.

Avatar Broski

28 lutego 2018, 22:04

5 za Króla Szamanów.

Avatar Trex_11

28 lutego 2018, 21:53

Patrząc na tytuł, myślę że autor nie słuchał "Głębokie Gardło" Sexmasterki. To dopiero ma "głęboki" przekaz xD

Avatar Szymon2410

28 lutego 2018, 20:56

akurat słucham tego na spotify

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Szymon2410

2 marca 2018, 14:45

@gelo1238: pedał

Avatar gelo1238

2 marca 2018, 16:21

@Szymon2410: twoi starzy

Avatar eziom1234

Edytowano - 24 lutego 2018, 10:09

Jest 10:12 i jadę po szosie
We włosach mam wiatr
a muchy mam w nosie
Mój Morti jest ze mną
więc jadę powoli
O NIE

Avatar egezorcystaAlex

28 lutego 2018, 20:11

@eziom1234: widzę że się oglądało króla Szamanów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Phi!

Za co ta premia

Pilne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka