Smutny koniec pięknej historii
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Taktycznie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
To by wystarczyło
Nie znoszę kleszczy
Hobby dla faceta
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 marca 2018, 15:12
Moje miasto takie piękne
Odpisz
4 marca 2018, 22:06
@KermitZaba: To uczucie kiedy dostałem minusy tylko za to, że powiedziałem o tym, że cała ta akcja działa się w moim mieście
Odpisz
8 marca 2018, 15:42
@KermitZaba: Ale dostałeś także plusy (:
Odpisz
8 marca 2018, 15:45
@Slithey: ale dopiero jak napisałem o tych minusach :P
Odpisz
15 marca 2019, 17:48
@KermitZaba: to uczucie kiedy dostales 2 minusy i musisz sie wyplakac w komentarzach
Odpisz
15 marca 2018, 19:57
Zarzeznili Ją Na Miejscu
Odpisz
24 lutego 2018, 16:46
rip
Odpisz
4 marca 2018, 17:46
@Henzej: nvr frget
Odpisz
4 marca 2018, 16:00
[*]
Odpisz
4 marca 2018, 17:45
@Kunek: [*]
Odpisz
24 lutego 2018, 16:36
co się jej stało?
Odpisz
24 lutego 2018, 16:37
@ChoryGrzyb: Zdechła z powodu za dużej dawki środków usypiających.
Odpisz
4 marca 2018, 17:29
X ku*wa D
Odpisz
24 lutego 2018, 16:31
na górze róże
dzisiaj wieczorem lało
Odpisz
24 lutego 2018, 16:37
ja jutro zjem krowe
a ty zgw*łcisz martwe ciało
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2018, 16:26
@Majciak: nad morzem dziś wiało
według nich sie tak stać nie miało
Odpisz
4 marca 2018, 15:58
[*]
Odpisz
24 lutego 2018, 18:48
Mogli ją w spokoju zostawić
Odpisz
24 lutego 2018, 19:47
@DarkusPL: No właśnie nie mogli, bo szybciej czy później nastąpiłaby pora gdzie żubry zechciałyby się rozmnażać. Krowa spowodowałaby zanieczyszczenie ich genów.
Odpisz
24 lutego 2018, 19:22
piękny mam Avatar
Odpisz
4 marca 2018, 15:14
otóż nie
Odpisz
4 marca 2018, 15:55
@kubakk12: Teraz mam inny /s
Odpisz
4 marca 2018, 16:25
zabrałeś/łaś coś pięknego i zamieniłeś/łaś to w gówno
Odpisz
4 marca 2018, 16:28
@Polalak: i kto to pisze
Odpisz
4 marca 2018, 16:32
czy ty coś sugerujesz mojej pięknej pepsipandzie?
Odpisz
4 marca 2018, 16:38
@Polalak: nw
Odpisz
27 kwietnia 2018, 22:18
@Polalak: ku*wa. ale byłam tu zjebem
Odpisz
27 kwietnia 2018, 22:29
pewnie ciągle możesz nim być :)
Odpisz
28 kwietnia 2018, 07:55
@Polalak: jeżeli to dla ciebie przyjemność idź do lustra i zobacz tam króla zjebów
.
.
.
.
przepraszam jeśli ciebie uraziłam
Odpisz
28 kwietnia 2018, 08:01
właśnie masz rację
teraz
Odpisz
11 stycznia 2022, 22:09
@Polalak: przepraszam
Odpisz
11 stycznia 2022, 22:17
@Slithey: ta dysputa to z tobą była?
Odpisz
11 stycznia 2022, 22:21
@Polalak: Tak, kiedy trollowałam
Odpisz
11 stycznia 2022, 22:23
@Slithey: mam dystans do siebie nie obraziłem się :D
Odpisz
24 lutego 2018, 16:41
.
Odpisz