Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Tymi się chodzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie po oczach
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 lipca 2020, 09:18
😢
Odpisz
4 marca 2018, 15:12
Nic nie pije bo niechce sobie komputera zalać
Odpisz
4 marca 2018, 15:13
@Ptasznik: Jedyny rozsądny.
Odpisz
4 marca 2018, 15:16
@Hawaiiball: bo jestem takim kaleką życiowym że jakby było jedno drzewo na całej autostradzie to bym w nie je**ął
Odpisz
4 marca 2018, 19:53
@Ptasznik: To nie byłaby twoja wina, tylko tego idioty co zaprojektował autostradę z drzewem na środku
Odpisz
4 marca 2018, 20:48
@zurek1: mówi się trudno
Odpisz
4 marca 2018, 20:40
Rzadko cos pije przy kompie a jak juz to wode bo jak wyleje cos innego to by mi sie klawiatura bądź myszka kleiła.
Odpisz
4 marca 2018, 17:27
Wodę
Odpisz
28 lutego 2018, 20:59
Herbatę!
Odpisz
4 marca 2018, 16:29
@SongMan: I to ja rozumiem
Odpisz
4 marca 2018, 16:42
@SongMan: herbatka rządzi
Odpisz
4 marca 2018, 16:31
A cup of tea... when i tea baggin' someone
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2018, 16:12
Co to znaczy тъга i jak to się wymawia? Tga?
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2018, 15:25
Lubiłem kiedyś grać w multiplayerowe strzelanki flash na Jeja tylko dlatego, że po latach Battlefielda nikt nie mógł się ze mną równać i ludzie mnie wyzywali od hakera, często łamaną polszczyzną :D
Odpisz
4 marca 2018, 15:10
Colę, albo wodę
Odpisz
1 marca 2018, 08:09
sok pomarańczowy
Odpisz
1 marca 2018, 07:49
też lubię pić pada od ps4
Odpisz
28 lutego 2018, 22:28
Tylko po co ta strzalka? Bo nie zauwaze?
Wyglada jak typowa dzisiejsza miniaturka filmu typowego dzisiejszego youtubera
Odpisz
1 marca 2018, 05:42
Nie zdziw się jakby ktoś nie zauważył też kiedyś wrzuciłem ss z FB i przez to że nie było strzałki ludzie zaczęli pisać. Ale o co ci chodzi?
Odpisz
28 lutego 2018, 22:36
Strzałka plus GENIALNIE zamazane logo.
Odpisz
28 lutego 2018, 21:11
enerdżole
Odpisz
28 lutego 2018, 21:02
Herbata o smaku owoców leśnych.
Odpisz
28 lutego 2018, 21:07
Najlepsza <3
Odpisz
28 lutego 2018, 21:07
@xmrocznax: No wiem. <3
Odpisz