(Nie)udane zdjęcie panny młodej
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie po oczach
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 września 2011, 18:21
hahaha
Odpisz
20 stycznia 2011, 21:57
Tak, fajne ujęcie - o facia też się postarali ^^
Odpisz
8 sierpnia 2010, 22:21
za ciekawe ujęcie 2
Odpisz
24 lipca 2010, 12:23
lol fajne ujęcie perspektywy :)
Odpisz
21 lipca 2010, 12:36
heh 12312313123
Odpisz
21 lipca 2010, 11:31
a pan młody też dobry
Odpisz
19 lipca 2010, 22:07
dobre
Odpisz
19 lipca 2010, 19:50
3/5
Odpisz
16 lipca 2010, 11:58
Naruto ty idioto, gdzie jest napisane, że zdjęcia mają śmieszyć ? Jaki ty jesteś pusty i zmień ten nick bo to obraza dla Naruto...
Odpisz
14 lipca 2010, 21:57
:D
nie oceniam
Odpisz
14 lipca 2010, 15:27
2/5 Naruto powiem tak to jest strona dla wszystkich ale wiesz najlepiej nie uzywac w ogóle wulagruzmow nawet gdy sa zasloniete jakies literki " * "
Odpisz
14 lipca 2010, 15:10
Do Senkiusz: Dajemy jeden bo nas nie śmieszy i nie każdy kto dał jeden mówi: ku*** fotomont to dam 1
Odpisz
14 lipca 2010, 10:09
Senkiusz - muszę się z tobą zgodzić. Panowie i panie mądralińscy potrafią tylko dawać pały. Wy, zanim dacie jakąś ocenę, pięć razy się zastanówcie nad sensem obrazka - potem możecie biadolić, dobra?
Odpisz
14 lipca 2010, 08:27
mniej niż zero!
dobra 1
Odpisz
14 lipca 2010, 07:47
sweet XD . 5
Odpisz