Żeby wszyscy wiedzieli z czego robi się lody
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ikony
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2021, 22:26
Dzięki za zaznaczenie tym czerwonym kółkiem bo bym nie wiedział o co chodzi
Odpisz
10 lipca 2021, 20:12
nie zauważyłbym gdyby nie ten czerwony okrąg
Odpisz
20 lipca 2019, 20:03
Odpisz
22 kwietnia 2017, 22:51
Stal Mielec Ku*wa Wisielec
Odpisz
4 lutego 2012, 17:13
lody waniliowe nieeeeee
ps ale inne tak
Odpisz
5 sierpnia 2011, 10:17
Nigdy więcej lodów waniliowych.
ps: Ale tylko po śmierci:).
Odpisz
28 lipca 2011, 17:19
hehe
Odpisz
12 lipca 2011, 13:38
ja gałkowych nie jadam tylko pałki albo bigmilki i tego typu
Odpisz
7 listopada 2010, 11:25
xd 100000000000000000000/5
Odpisz
9 października 2010, 09:45
maciek256 ja też nie jadam gałkowych ani z automatu i jeżeli z tego się je robi to nie będe ich jadł dalej :p 5/5
Odpisz
26 sierpnia 2010, 12:42
hahahahahahahahhaahahahahahahahahahahahahahahaha 100000000000000000000000000/5
Odpisz
23 lipca 2010, 19:44
o szczescie ja galkowych czesto nie jadam XDDD
Odpisz
21 lipca 2010, 12:35
fajne
Odpisz
19 lipca 2010, 22:05
zaje.. ***iste
Odpisz
19 lipca 2010, 19:50
1 zal
Odpisz