Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nyanfetamina

Edytowano - 4 marca 2018, 20:02

Ten mem jest tak dobry i prawdziwy, że aż boli

Avatar snajpercat

4 marca 2018, 20:40

@Nyanfetamina: też jesteś najmłodszy z trójki rodzeństwa ;-;

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2018, 16:58

@snajpercat: Ja akurat jestem najmłodsza, brat ciągle przy komputerze(20-latek), a ja oczywiście co? Charówa, że tak to ujmę... I do tego mame jak wraca to się pyta głupio "Kto naczynia pozmywał? Kto pozamiatał w kuchni? KTO WPIE**OLIŁ PÓŁ GARA ROSOŁU?!". Czasem to potrafi irytować...

Avatar Yukiterku

12 marca 2018, 17:04

to tylko 3 rzeczy

Avatar snajpercat

13 marca 2018, 13:57

ja mam tak mój brat śpi 24 godziny dzień jeśli nie dam mu czegoś to jestem żyd bo on mi gre pobrał ( którą pobierał miesiąc bo mu się nie chciało ) i kradnie mi pieniądze + cole a na dodatek trzeba za niego wszystko ku*wa robić muszę mu nawet pizze zamawiać bo to telefonu (domowego) ma ''1000 km'' siostra siedzi tylko na telefonie i ciągle mnie prosi bym jej przyniósł to to i to a potem wypi***alał a mama? jeśli widzi jak gram przez 10 sek to wyzywa mnie od lenia ( przy czym woła mnie 30 razy dziennie ) a jak przyniosę jedynek to ku*wa jestem martwy wydziedzicza mnie i ku*wa prawi kazania a potem oczywiście 300 poleceń od niej I NIE MAM PRAWA NARZEKAĆ BO KOLEJNY WPIE**OL czasem myślę że jestem tylko czarnym niewolnikiem...

Avatar Misieeek04

12 marca 2018, 15:51

prawda

Avatar
Konto usunięte

12 marca 2018, 15:35

Ja tak na szczęście nie mam i odpi***ala starsze rodzeństwo...och,starsze rodzeństwo

Avatar TheHunterMikiPL

4 marca 2018, 19:14

Bo przy komputerze siedzisz!

Avatar KawaiiNekoCiaa

4 marca 2018, 19:17

@TheHunterMikiPL: boli cię noga? To przez komputer! Ty nic nie robisz tylko przed tym komputerem siedzisz i grasz

Avatar ben1794

12 marca 2018, 14:36

@KawaiiNekoCiaa: Mnie naprawde noga boli przez komputer.

Avatar KawaiiNekoCiaa

12 marca 2018, 14:36

@ben1794: czemu :v

Avatar ben1794

12 marca 2018, 15:27

@KawaiiNekoCiaa: Kolano mnie od długiego siedzenia boli.

Avatar Rosalinn__

5 marca 2018, 05:43

True, a potem i tak siostrze truje że powinna być jak ja
..

Avatar ekskalibur

12 marca 2018, 14:20

@Rosalinn__: u mnie odwrotnie robię wszystkie obowiązki a siostra nic i mówią mi żebym był tak jak ona a jak taki jestem to mówią żebym się ciągle nie lenił...

Avatar Piket

12 marca 2018, 14:02

Wtedy nie rób nic i tak będę narzekali że nic nie robisz ale przynajmniej się nie zmęczysz niż Jeżeli miałbyś sprzątać...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nieuczciwa ocena

Przerwa na herbatkę

Jakby trochę nie fair

Totalnie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka