Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Przerwa na herbatkę
Pilne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2018, 14:38
Kto gra w r6 siege na ps4?
Odpisz
12 marca 2018, 14:52
@ben1794: ja
Odpisz
12 marca 2018, 16:29
@ben1794: ja
Odpisz
13 marca 2018, 09:59
@Kapibara_Pana_Jacka: Podajcie nazwy na pv.
Odpisz
13 marca 2018, 10:38
@ben1794: kevin365777
Odpisz
13 marca 2018, 14:11
@ben1794: Sobotka2002
Odpisz
13 marca 2018, 19:10
@Historyk_Amator: Ja to tissot2004
Odpisz
8 marca 2018, 11:36
A really big fookin' hole coming right up
Odpisz
8 marca 2018, 12:41
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: kiedy podkładając mate słyszysz bandita po drugiej stronie
Odpisz
8 marca 2018, 14:30
@ManekoPLgraczcs:
Odpisz
8 marca 2018, 16:43
Odpisz
8 marca 2018, 16:48
Odpisz
8 marca 2018, 17:30
@ManekoPLgraczcs:
Odpisz
8 marca 2018, 17:32
@Orzechowy_Yakuza:
Odpisz
8 marca 2018, 17:37
@ManekoPLgraczcs:
Odpisz
8 marca 2018, 17:54
@Orzechowy_Yakuza:
Odpisz
12 marca 2018, 13:34
@ManekoPLgraczcs:
Odpisz
12 marca 2018, 14:24
Odpisz
12 marca 2018, 15:22
@Orzechowy_Yakuza:
Odpisz
12 marca 2018, 16:10
Czo ten Vigil?
Odpisz
12 marca 2018, 16:55
@zx2001: Ale to Cav.
Odpisz
12 marca 2018, 17:38
Odpisz
12 marca 2018, 17:40
Zobacz na drugim, Vigil z czerwonymi oczami biegnie od przodu Jacka.
Odpisz
12 marca 2018, 18:37
@ManekoPLgraczcs:
Odpisz
13 marca 2018, 07:52
@Orzechowy_Yakuza:
Odpisz
12 marca 2018, 16:28
Odpisz
12 marca 2018, 18:34
@Kapibara_Pana_Jacka: A nie 6? Przecież zakładnik to pierwszy cel!
Odpisz
12 marca 2018, 16:08
Tak memy z R6S na jeja! To jest coś czego potrzebujemy, ale na co nie zasługujemy!
Odpisz
12 marca 2018, 16:27
@zx2001: ja nie potrzebuje
Odpisz
12 marca 2018, 15:58
Odpisz
8 marca 2018, 11:54
Zawsze zastanawiało mnie, czemu koty lubią takie niewygodne miejsca. Niegdyś gdy miałam kotkę, zamiast wybierać leżę lub miękki kocyk, gnieździła się w kartonch lub ciasnych zakamarkach (np. niewielka ilość miejsca między meblami).
Odpisz
8 marca 2018, 12:02
@KawaiiNekoCiaa: bO kOtY mAjO dAłNa
Odpisz
8 marca 2018, 12:05
@KawaiiNekoCiaa: Bo to miejsca w których łatwo się bronić. Lepsze są tylko półki nad głowami ludzi z łatwym dostępem do nich
Odpisz
8 marca 2018, 12:18
@KawaiiNekoCiaa: Mój kot ma całe posłanie z poduszką, ale i tak woli spać w szufelce, w której nawet się nie mieści
Odpisz
8 marca 2018, 12:18
koty zawsze znajdą sobie idealne miejsce
Odpisz