memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
4 marca 2018, 21:04
Zaczniemy jutro
Odpisz
4 marca 2018, 21:24
@Wielki_Cezarz_Kapust: ne
4 marca 2018, 21:26
@Memiarz57: Jestem ciekawy reakcji
4 marca 2018, 21:29
@Wielki_Cezarz_Kapust: dam ci jak odpiszą
4 marca 2018, 22:26
@Memiarz57: .
Edytowano - 4 marca 2018, 22:57
Taktyczny rysunek z neta do obserwacji wątku
4 marca 2018, 23:18
@Wielki_Cezarz_Kapust: Nawet zapomniałem że jest obserwowanie wątku na apce, ale skoro już to napisałem to nie potrzeba mi
5 marca 2018, 09:48
@Wielki_Cezarz_Kapust: XDDDD
6 marca 2018, 15:37
@Memiarz57: aale pojechali ci XDD
6 marca 2018, 17:19
@Memiarz57: "A skąd wiesz ze kiedys było niebo?" NIE MOJE SŁOWA TYLKO MÓWIĘ JAK MOGĄ ODPOWIEDZIEC
6 marca 2018, 20:30
@Memiarz57: taktyczny screen obserwacji wątku
6 marca 2018, 20:31
@SongMan: Eeee...dobra, tego obrazka tu nie ma...
6 marca 2018, 20:50
@SongMan: jakiego obrazka?
6 marca 2018, 20:51
@Grzechoooo: tego
6 marca 2018, 21:02
@SongMan: ok
6 marca 2018, 22:27
na wszelkich obrazach, na każdym namalowanej naturze jest niebo
29 grudnia 2018, 09:59
@Memiarz57: kuxxxrwa złoto
19 sierpnia 2021, 22:52
@SongManka510: co
19 sierpnia 2021, 23:14
@DRAGON_POLSKA: nie wiem, ale masa minusów
4 marca 2018, 20:58
Chyba każdy jejak już do nich napisał.
4 marca 2018, 23:04
rzydofobizm - ja p... oni mają chyba IQ na minusie
5 marca 2018, 08:15
@SongMan: ale wiesz że to troll?
Edytowano - 5 marca 2018, 14:43
ja już nic nie wiem
7 marca 2018, 11:11
@SongMan: To nawiązanie do komentarza na jeja -.-
7 marca 2018, 13:52
@TheHunterMikiPL: dobrze. Już rozumiem.
7 marca 2018, 16:47
o to ja!
7 marca 2018, 16:48
może lepiej nie pod wątkiem pod którym mam 29 czerwonych strzałek
6 marca 2018, 15:09
Patrzyłem na ich stronę jest tam napisane, że nie wierzą już dłużej w płaskość ziemi
4 marca 2018, 22:29
zobaczymy...
4 marca 2018, 22:57
Mam pomysł, zaspamujmy fora płaskoziemców Ziemią Chan. Nie będą wymyślać argumentów.
4 marca 2018, 23:02
XDDDDDDD
4 marca 2018, 23:03
@SongMan: tak.
4 marca 2018, 23:05
@SongMan: jaki genialny pomysł :DD
5 marca 2018, 00:05
5 marca 2018, 11:04
skontrowali
Edytowano - 4 marca 2018, 20:55
Ej ale oni tak na serio, czy to troll? Bo tak skrajny debilizm wydaje mi się nieprawdopodobny
4 marca 2018, 20:57
@evilHero: W dzisiejszych czasach debilizm jest powszechny
4 marca 2018, 21:45
@evilHero: Prawdopodobnie to troll
4 marca 2018, 22:18
@Skitty: Mam nadzieję
@evilHero: Oni akurat przyznali że to troll.
Edytowano - 4 marca 2018, 21:55
Polecam sprawdzić obrazek pt. Mistrz ciętej riposty, gdzie temat jest omawiany; pozdrawiam
4 marca 2018, 21:50
Jutro też jest dzień. No chyba że coś pie**olnie.
4 marca 2018, 21:33
:)
4 marca 2018, 21:03
Poda ktoś adres?
4 marca 2018, 20:45
<3
4 marca 2018, 20:43
Piękne
4 marca 2018, 20:39
Nawzajem:3
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież4 marca 2018, 21:04
Zaczniemy jutro
Odpisz
4 marca 2018, 21:24
@Wielki_Cezarz_Kapust: ne
Odpisz
4 marca 2018, 21:26
@Memiarz57: Jestem ciekawy reakcji
Odpisz
4 marca 2018, 21:29
@Wielki_Cezarz_Kapust: dam ci jak odpiszą
Odpisz
4 marca 2018, 22:26
@Memiarz57: .
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2018, 22:57
Taktyczny rysunek z neta do obserwacji wątku
Odpisz
4 marca 2018, 23:18
@Wielki_Cezarz_Kapust: Nawet zapomniałem że jest obserwowanie wątku na apce, ale skoro już to napisałem to nie potrzeba mi
Odpisz
5 marca 2018, 09:48
@Wielki_Cezarz_Kapust: XDDDD
Odpisz
6 marca 2018, 15:37
@Memiarz57: aale pojechali ci XDD
Odpisz
6 marca 2018, 17:19
@Memiarz57: "A skąd wiesz ze kiedys było niebo?" NIE MOJE SŁOWA TYLKO MÓWIĘ JAK MOGĄ ODPOWIEDZIEC
Odpisz
6 marca 2018, 20:30
@Memiarz57: taktyczny screen obserwacji wątku
Odpisz
6 marca 2018, 20:31
@SongMan: Eeee...dobra, tego obrazka tu nie ma...
Odpisz
6 marca 2018, 20:50
@SongMan: jakiego obrazka?
Odpisz
6 marca 2018, 20:51
@Grzechoooo: tego
Odpisz
6 marca 2018, 21:02
@SongMan: ok
Odpisz
6 marca 2018, 22:27
na wszelkich obrazach, na każdym namalowanej naturze jest niebo
Odpisz
29 grudnia 2018, 09:59
@Memiarz57: kuxxxrwa złoto
Odpisz
19 sierpnia 2021, 22:52
@SongManka510: co
Odpisz
19 sierpnia 2021, 23:14
@DRAGON_POLSKA: nie wiem, ale masa minusów
Odpisz
4 marca 2018, 20:58
Chyba każdy jejak już do nich napisał.
Odpisz
4 marca 2018, 23:04
rzydofobizm - ja p... oni mają chyba IQ na minusie
Odpisz
5 marca 2018, 08:15
@SongMan: ale wiesz że to troll?
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2018, 14:43
ja już nic nie wiem
Odpisz
7 marca 2018, 11:11
@SongMan: To nawiązanie do komentarza na jeja -.-
Odpisz
7 marca 2018, 13:52
@TheHunterMikiPL: dobrze. Już rozumiem.
Odpisz
7 marca 2018, 16:47
o to ja!
Odpisz
7 marca 2018, 16:48
może lepiej nie pod wątkiem pod którym mam 29 czerwonych strzałek
Odpisz
6 marca 2018, 15:09
Patrzyłem na ich stronę jest tam napisane, że nie wierzą już dłużej w płaskość ziemi
Odpisz
4 marca 2018, 22:29
zobaczymy...
Odpisz
4 marca 2018, 22:57
Mam pomysł, zaspamujmy fora płaskoziemców Ziemią Chan. Nie będą wymyślać argumentów.
Odpisz
4 marca 2018, 23:02
XDDDDDDD
Odpisz
4 marca 2018, 23:03
@SongMan: tak.
Odpisz
4 marca 2018, 23:05
@SongMan: jaki genialny pomysł :DD
Odpisz
5 marca 2018, 00:05
Odpisz
5 marca 2018, 11:04
skontrowali
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2018, 20:55
Ej ale oni tak na serio, czy to troll? Bo tak skrajny debilizm wydaje mi się nieprawdopodobny
Odpisz
4 marca 2018, 20:57
@evilHero: W dzisiejszych czasach debilizm jest powszechny
Odpisz
4 marca 2018, 21:45
@evilHero: Prawdopodobnie to troll
Odpisz
4 marca 2018, 22:18
@Skitty: Mam nadzieję
Odpisz
4 marca 2018, 22:26
@evilHero: Oni akurat przyznali że to troll.
Odpisz
Edytowano - 4 marca 2018, 21:55
Polecam sprawdzić obrazek pt. Mistrz ciętej riposty, gdzie temat jest omawiany; pozdrawiam
Odpisz
4 marca 2018, 21:50
Jutro też jest dzień. No chyba że coś pie**olnie.
Odpisz
4 marca 2018, 21:33
:)
Odpisz
4 marca 2018, 21:03
Poda ktoś adres?
Odpisz
4 marca 2018, 20:45
<3
Odpisz
4 marca 2018, 20:43
Piękne
Odpisz
4 marca 2018, 20:39
Nawzajem:3
Odpisz