Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Można, tylko trzeba wstawać rano
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pilne
Nie idź!
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 5 marca 2018, 21:30
Na godznię 8€? Panie, to bogactwo jest!
Na pół etatu:8€*8h=64€ na dzień i 64€*4,23=270,72zł
Na cały etat:8€*16h=128€ na dzień i 128€*4,23=541,44zł
W kilka dni na tanie auto zarobisz! Opyla się!
Odpisz
7 marca 2018, 14:45
@Burger2004_09:
Przeciętny Niemiec zarabia 12-15 na godzinę :p
Odpisz
9 marca 2018, 01:27
@Burger2004_09: Od kiedy 8 godzin to pół etatu
Odpisz
6 marca 2018, 19:11
8€ na godzine to na czarno zarobisz. Minimalna w niemczech wacha sie od 9€ do 10€
Odpisz
7 marca 2018, 12:35
@JasonTheToyMaker: 8 polakom starcza
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2018, 21:24
Ku*wa brałbym, 5 dni po 8 godzin pracy i mam pół studia do nagrywania na yt zrobione cud miód.
Odpisz
5 marca 2018, 21:29
Tu jesteś kochasiu!
Odpisz
5 marca 2018, 22:18
lubie naleśniki
Odpisz
6 marca 2018, 18:03
ta ku*wa tu znowu?
Odpisz
6 marca 2018, 18:05
Odpisz
6 marca 2018, 18:49
@Tymek590: Ej, admin usunął całą gówniburzę.
Odpisz
6 marca 2018, 20:43
I dzięki mu wielkie.
Odpisz
6 marca 2018, 09:25
Ta małpa wyglada jak Einstein
Odpisz
5 marca 2018, 21:52
To jest sporo na złote. Więcej niż średnia krajowa. Kurcze, za takie pieniądze to bym nawet był seks zabawką. W sumie to mógłbym być za darmo
Odpisz
6 marca 2018, 00:43
desperat
Odpisz
5 marca 2018, 21:28
Te memy z małpami ewoluują, całkiem fajnie bo małpa Polak się nudzi a tak to fajna odmiana taki np. Małpa Niemiec czy Ukraińec.
Odpisz
5 marca 2018, 21:32
@ReptilianJan: powinna powstać cała planeta małp, taka polska analogia do Polandballa, która zapewne byłaby rozumiana tylko w Polsce
Odpisz
5 marca 2018, 21:34
@didujakaskemm: Już na wykopie powstają podobne memy, narazie ograniczające się do samej Europy.
Odpisz
5 marca 2018, 21:34
@didujakaskemm: ta, ale by to trzeba było rozprzestrzenić na inne polskie strony memowe bo jakby to było tylko na jeja by to w pół dnia umarło.
Odpisz
5 marca 2018, 21:37
@ReptilianJan: możemy rozkraść memy z jeja i powstawiać na inne platformy
Odpisz
5 marca 2018, 21:25
ty ale 8€ za godzinę to nie jest mało
Odpisz
Edytowano - 5 marca 2018, 21:29
@MrRolan: Dla Ukraińca 5 ziko/h to też nie jest mało.
Odpisz
5 marca 2018, 21:28
7680 złotych miesięcznie, to całkiem niezłe
Odpisz