Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cel namierzony
Żartownisie
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Dobrze czasem się oderwać
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 marca 2018, 23:01
Robocraft... pamiętam jak dużo w to grałem, do pewnego momentu - updatów które doszczętnie zniszczyły te grę. A szkoda bo była świetna.
Odpisz
11 marca 2018, 09:24
@SowingSeason: no ja bym chętnie wrócił do momentu zanim dodali electopady bo one zniszczyły kreatywność a potem było tylko gorzej jak doszły te samonamierzające rakiety gra umarła na amen
Odpisz
1 listopada 2020, 18:06
@SowingSeason: ja się wydropowałem po dodaniu skrzynek z dodatkową zawartością premium.
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2018, 19:12
Ja tam wciąż gram w Bad Piggies, fajna gierka
Odpisz
15 stycznia 2019, 08:57
Tak samo. Znaczy, była na starym kompie na którym popsuł się bateria (chodzi o Bad Piggies i nie wiem czy znasz ale taka gra o śniadaniu) , ale tak to czasami gram online...
Odpisz
11 marca 2018, 08:32
kto modli się za banjo threeie?
Odpisz
12 marca 2018, 14:53
@Windows_10: A w yooka laylee nie można zagrać? Ja się bawiłem świetnie ;)
Odpisz
12 marca 2018, 16:39
@marian66626: ale to nie to samo ;-; może zagram, teraz mam przerwę (przeszłam xenoblade, było męczące ale zajebiste)
Odpisz
12 marca 2018, 08:50
3 pierwsze ograłem, bardzo fajne
Odpisz
Edytowano - 11 marca 2018, 18:57
,,To lata, to spada, jak będziesz miał szczęście to nawet fikołka ci zrobi!''
- Ja grając w Bad Pigs z bratem 2017
Odpisz
Edytowano - 8 marca 2018, 07:12
Banjo & Kazooie - fajna gra, mam taką
Odpisz
10 marca 2018, 21:38
@Jejatb: nuts and bolts było absolutną penetracją głównego zamierzenia serii. lepiej tak tego normalnie nie nazywaj
Odpisz
11 marca 2018, 16:23
dobrze
Odpisz
11 marca 2018, 13:56
Space engineers z modem na aerodynamikę
Odpisz
11 marca 2018, 08:43
Grałem w pierwsze 3
Scrap Mechanic najlepszy, jedynym problemem jest optymalizacja.
Robocraft był fajny do czasu gdy dodali skrzynki.
Besiege nawet spoko, jednak szybko się znudził.
Odpisz
11 marca 2018, 09:21
@Charlie777: ja grałem we wszystkie poza przedostatnim w scrapie brakuje latania bo to bardzo utrudnia budowanie robokraft umierał z każdym updatem od tych aeroflanków czy jakoś tak a besiege jest spoko
Odpisz
10 marca 2018, 20:29
Kurde nasunąłeś mi pomysł na coś podobnego. Tyle że użyłbym takich gier:
fifa, forza, pes, gran turismo żeby potem na końcu dać rocket league'a xd
Odpisz
11 marca 2018, 00:36
@Mr_Quicky: na końcu Maluch Racer :v
Odpisz
11 marca 2018, 00:37
@Kacprrr: Można i tak ;)
Odpisz
10 marca 2018, 22:50
A Minecraft?
Odpisz
10 marca 2018, 22:36
gdzie gmod?
Odpisz
10 marca 2018, 22:25
to uczucie kiedy grałeś we wszystko
Odpisz
10 marca 2018, 22:14
O cholera, aż przypomniały mi się czasy, co się pobierało każdą możliwą wersję Angry Birds.
Odpisz
10 marca 2018, 22:05
besiege powinno być pierwsze. ROZUMIEM ŻE TO ŻART ALE POWINNO.
Odpisz
10 marca 2018, 21:39
Ale scrap jest zajebisty
Odpisz