Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SowingSeason

10 marca 2018, 23:01

Robocraft... pamiętam jak dużo w to grałem, do pewnego momentu - updatów które doszczętnie zniszczyły te grę. A szkoda bo była świetna.

Avatar esterin

11 marca 2018, 09:24

@SowingSeason: no ja bym chętnie wrócił do momentu zanim dodali electopady bo one zniszczyły kreatywność a potem było tylko gorzej jak doszły te samonamierzające rakiety gra umarła na amen

Avatar
Konto usunięte

1 listopada 2020, 18:06

@SowingSeason: ja się wydropowałem po dodaniu skrzynek z dodatkową zawartością premium.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 11 kwietnia 2018, 19:12

Ja tam wciąż gram w Bad Piggies, fajna gierka

Avatar
Konto usunięte

15 stycznia 2019, 08:57

Tak samo. Znaczy, była na starym kompie na którym popsuł się bateria (chodzi o Bad Piggies i nie wiem czy znasz ale taka gra o śniadaniu) , ale tak to czasami gram online...

Avatar Windows_10

11 marca 2018, 08:32

kto modli się za banjo threeie?

Avatar marian66626

12 marca 2018, 14:53

@Windows_10: A w yooka laylee nie można zagrać? Ja się bawiłem świetnie ;)

Avatar Windows_10

12 marca 2018, 16:39

@marian66626: ale to nie to samo ;-; może zagram, teraz mam przerwę (przeszłam xenoblade, było męczące ale zajebiste)

Avatar xJcob

12 marca 2018, 08:50

3 pierwsze ograłem, bardzo fajne

Avatar wampirra107

Edytowano - 11 marca 2018, 18:57

,,To lata, to spada, jak będziesz miał szczęście to nawet fikołka ci zrobi!''
- Ja grając w Bad Pigs z bratem 2017

Avatar Jejatb

Edytowano - 8 marca 2018, 07:12

Banjo & Kazooie - fajna gra, mam taką

Avatar
Konto usunięte

10 marca 2018, 21:38

@Jejatb: nuts and bolts było absolutną penetracją głównego zamierzenia serii. lepiej tak tego normalnie nie nazywaj

Avatar Jejatb

11 marca 2018, 16:23

dobrze

Avatar
Captain_0bvious

11 marca 2018, 13:56

Space engineers z modem na aerodynamikę

Avatar Charlie777

11 marca 2018, 08:43

Grałem w pierwsze 3
Scrap Mechanic najlepszy, jedynym problemem jest optymalizacja.
Robocraft był fajny do czasu gdy dodali skrzynki.
Besiege nawet spoko, jednak szybko się znudził.

Avatar esterin

11 marca 2018, 09:21

@Charlie777: ja grałem we wszystkie poza przedostatnim w scrapie brakuje latania bo to bardzo utrudnia budowanie robokraft umierał z każdym updatem od tych aeroflanków czy jakoś tak a besiege jest spoko

Avatar Mr_Quicky

10 marca 2018, 20:29

Kurde nasunąłeś mi pomysł na coś podobnego. Tyle że użyłbym takich gier:
fifa, forza, pes, gran turismo żeby potem na końcu dać rocket league'a xd

Avatar Kacprrr

11 marca 2018, 00:36

@Mr_Quicky: na końcu Maluch Racer :v

Avatar Mr_Quicky

11 marca 2018, 00:37

@Kacprrr: Można i tak ;)

Avatar rozwalgo

10 marca 2018, 22:50

A Minecraft?

Avatar beorln

10 marca 2018, 22:36

gdzie gmod?

Avatar znowugram

10 marca 2018, 22:25

to uczucie kiedy grałeś we wszystko

Avatar rogaliq

10 marca 2018, 22:14

O cholera, aż przypomniały mi się czasy, co się pobierało każdą możliwą wersję Angry Birds.

Avatar adix53

10 marca 2018, 22:05

besiege powinno być pierwsze. ROZUMIEM ŻE TO ŻART ALE POWINNO.

Avatar CoolSceleton95

10 marca 2018, 21:39

Ale scrap jest zajebisty

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cel namierzony

Żartownisie

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Dobrze czasem się oderwać

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka