Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie po oczach
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ch-chesz wyparować...?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2015, 20:59
to lis -.-
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2015, 19:04
Hipnotyzujący tak troszkę
Odpisz
14 kwietnia 2015, 19:04
Słodziak<3
Odpisz
4 czerwca 2014, 21:23
słodziak! :D
Odpisz
28 kwietnia 2013, 13:41
myślę że to pies husky
Odpisz
15 kwietnia 2014, 12:00
@basia60606: Nie, bodajże owczarek australijski rzadka odmiana
Odpisz
26 kwietnia 2014, 10:54
@kotekada4: ale przeciez husky maja jedno oko inne od drugiego
Odpisz
26 kwietnia 2014, 11:29
@basia60606: Idź do szkoły...
Odpisz
24 maja 2014, 13:26
@kotekada4: nie
Odpisz
25 maja 2014, 17:51
@basia60606: no cóż. Po prostu wiedz że masz małą wiedze
Odpisz
1 czerwca 2014, 15:08
@kotekada4: nie marnuje palców kończąc dyslusje cześć!
Odpisz
1 czerwca 2014, 16:36
@basia60606: pa
Odpisz
27 kwietnia 2013, 18:39
a czy ktoś za uwarzył że ten wilk ma jedno oko czerwone a drugie niebieskie
Odpisz
27 kwietnia 2013, 18:46
@slimak980: Wiesz, że jest wiele gatunków psów i wilków, które mają różnokolorowe oczy?
Odpisz
27 kwietnia 2013, 18:47
@rakso132: nie wiem
Odpisz
27 kwietnia 2013, 18:52
@slimak980: To teraz już wiesz.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 18:55
@rakso132: tak dziękuję za oświecenie
Odpisz
28 kwietnia 2013, 12:25
@slimak980: każdy ma oczy różnych kolorów tak dla ścisłości. U większości ludzi ta różnica jest jednak niedostrzegalna.
Odpisz
28 kwietnia 2013, 12:30
@elementiro: czasem jest dostrzegalna u ludzi
Odpisz
28 kwietnia 2013, 21:02
@slimak980: wiem. Napisałem "u większości" nie "u wszystkich". ;)
Odpisz
28 kwietnia 2013, 21:03
@elementiro: ok spoko
Odpisz
28 kwietnia 2013, 18:57
Cudowny *_*
Odpisz
28 kwietnia 2013, 15:30
CHCĘ TAKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
27 kwietnia 2013, 19:11
Tylko, że to jest lis.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 19:32
@Gryzli96: co to nie jest lis kolego tylko wilk
Odpisz
27 kwietnia 2013, 19:57
@slimak980: To jest lis śnieżny, ma zbyt letkką budowę jak na wilka
Odpisz
27 kwietnia 2013, 19:59
@Gryzli96: tak to czemu jest w opisie że * hipnotyzujący wilk* a nie lis hmm skoro twierdzisz że to lis
Odpisz
27 kwietnia 2013, 20:03
@slimak980: Błąd autora.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 20:05
@Gryzli96: hmm moim zdaniem to jest wilk
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2013, 20:13
@slimak980: A dla mnie to lis
.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 20:14
@Gryzli96: hmm każdy ma prawo do swojego zdania
Odpisz
27 kwietnia 2013, 20:16
@slimak980: Tylko, że jestem biologiem.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 20:17
@Gryzli96: aha tego nie wiedziałam
Odpisz
27 kwietnia 2013, 20:19
@slimak980: Uwież mi to lis.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 20:20
@Gryzli96: dobra powiedzmy że wierze panie biolog ( studencie biologi)
Odpisz
27 kwietnia 2013, 20:21
@slimak980: Nie jestem studentem, ale się znam.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 20:23
@Gryzli96: dobra ale wiesz co jak chcesz dyskutować to lepiej nie tu tylko w rozmowie prywatnej
Odpisz
27 kwietnia 2013, 21:50
@slimak980: On ma rację, wilk jest masywniejszy.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 21:53
@chupacabra001: oświeć mnie: to główna, czy poczekalnia?
Odpisz
27 kwietnia 2013, 21:53
Głowna, bo admin wrzuca...
Odpisz
27 kwietnia 2013, 22:54
@chupacabra001: a...a ... ale to nie jest śmieszny obrazek ;-;
Odpisz
27 kwietnia 2013, 23:09
Wiem, to jest ch.jowy obrazek.
Odpisz
28 kwietnia 2013, 12:29
@chupacabra001: masywniejszy hmm ja bym tak stwierdziła jak bym widziała całe zwierze a nie tylko łeb ale niech wam bedzie skoro stwierdzacie to na podstawie łba nie widząc go w całkowitej okazałości na przykład ( na stojąco )
Odpisz
28 kwietnia 2013, 12:45
@slimak980: Widzimy jeszcze tułów... Chyba, że masz problemy ze wzrokiem.:-)
Odpisz
28 kwietnia 2013, 12:48
@chupacabra001: nie mam tak dla informacji
Odpisz
28 kwietnia 2013, 10:32
KOOOOOOOCHAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
27 kwietnia 2013, 22:41
przypomniała mi się scena z karate kid jak ciao drey(nie wiem jak to się piszę :P) przechylał tą głowę w finałowej walce ;) kto oglądał ten wie o co chodzi ten wilk zadziałał podobnie na mnie :)
Odpisz
27 kwietnia 2013, 22:22
Moon Moon :)
Odpisz
27 kwietnia 2013, 18:16
Nie zahipnotyzowałem się, czy to źle?
Odpisz
27 kwietnia 2013, 18:24
@rakso132: To nie jest źle
po prostu obrazek jest debilny
Odpisz
27 kwietnia 2013, 19:28
@Kubek262: Awww, jacy ci hejterzy wzruszający.. :3
Odpisz
27 kwietnia 2013, 19:06
Piękny !!! wzruszyłam się :`)
Odpisz
27 kwietnia 2013, 18:34
Nie patrz się.
Odpisz