Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar miriam03

1 października 2015, 20:59

to lis -.-

Avatar sandritta28

Edytowano - 14 kwietnia 2015, 19:04

Hipnotyzujący tak troszkę

Avatar sandritta28

14 kwietnia 2015, 19:04

Słodziak<3

Avatar ewery52

4 czerwca 2014, 21:23

słodziak! :D

Avatar basia60606

28 kwietnia 2013, 13:41

myślę że to pies husky

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar basia60606

1 czerwca 2014, 15:08

@kotekada4: nie marnuje palców kończąc dyslusje cześć!

Avatar kotekada4

1 czerwca 2014, 16:36

Avatar slimak980

27 kwietnia 2013, 18:39

a czy ktoś za uwarzył że ten wilk ma jedno oko czerwone a drugie niebieskie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar elementiro

28 kwietnia 2013, 21:02

@slimak980: wiem. Napisałem "u większości" nie "u wszystkich". ;)

Avatar slimak980

28 kwietnia 2013, 21:03

@elementiro: ok spoko

Avatar Katzi

28 kwietnia 2013, 18:57

Cudowny *_*

Avatar wera24051998

28 kwietnia 2013, 15:30

CHCĘ TAKIEGO !!!!!!!!!!!!!!!

Avatar Gryzli96

27 kwietnia 2013, 19:11

Tylko, że to jest lis.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar chupacabra001

28 kwietnia 2013, 12:45

@slimak980: Widzimy jeszcze tułów... Chyba, że masz problemy ze wzrokiem.:-)

Avatar slimak980

28 kwietnia 2013, 12:48

@chupacabra001: nie mam tak dla informacji

Avatar Pattiii401

28 kwietnia 2013, 10:32

KOOOOOOOCHAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar dravecki

27 kwietnia 2013, 22:41

przypomniała mi się scena z karate kid jak ciao drey(nie wiem jak to się piszę :P) przechylał tą głowę w finałowej walce ;) kto oglądał ten wie o co chodzi ten wilk zadziałał podobnie na mnie :)

Avatar Sauron

27 kwietnia 2013, 22:22

Moon Moon :)

Avatar rakso132

27 kwietnia 2013, 18:16

Nie zahipnotyzowałem się, czy to źle?

Avatar Kubek262

27 kwietnia 2013, 18:24

@rakso132: To nie jest źle
po prostu obrazek jest debilny

Avatar JTay_

27 kwietnia 2013, 19:28

@Kubek262: Awww, jacy ci hejterzy wzruszający.. :3

Avatar velocistar235

27 kwietnia 2013, 19:06

Piękny !!! wzruszyłam się :`)

Avatar sarnasarna

27 kwietnia 2013, 18:34

Nie patrz się.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nie po oczach

Lekko nie będzie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ch-chesz wyparować...?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka