Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nigdy na to nie wpadną
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ładne rzeczy
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2015, 11:47
Od razu wiedziałem co się stanie jak przeczytałem napis failarmy :D
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2013, 17:08
Dobrze że to photoshop...
Odpisz
30 kwietnia 2013, 19:06
@bartolino1: LoL Przecież photoshop edytuje tylko zdjęcia. Albo to jest naprawdę albo użyli jakiegoś edytora wideo.
(Twój awatar mówi prawdę xD)
Odpisz
1 maja 2013, 15:45
to mój brat pisał...
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2013, 23:54
Ha ha ha,o jednego mniej...ta.Fajnie by wam było gdyby jakiś wasz kumpel tak wpadł do ogniska ?
Odpisz
28 kwietnia 2013, 00:23
@Stasiek121: Ja z idiotami się nie zadaje
Odpisz
28 kwietnia 2013, 12:16
@Mika444: Przecież widać,że wypili o jedną butelkę za dużo.Nie jest ci go szkoda i dobrze,bo to nie twoja rodzina/znajomy ,ale nie można z tego robić kawałów.
Odpisz
28 kwietnia 2013, 12:25
@Stasiek121: osobiście uważam, że jakby zginął to nie wrzuciliby tego gifa do netu, chyba że jego znajomi do kompletni kretyni
Odpisz
28 kwietnia 2013, 12:43
@Mika444: Wiele człowiek wrzuca do internetu,większość jest strasznie dziwna albo taka jak ten gif
Odpisz
27 kwietnia 2013, 23:42
Jeżeli zauważył że się palił to pewnie zaczoł biegaćj jako kula ognia
PS: Alkohol jest łatwo palny a on jest pijany widać to jak się intensywnie zapalił
Moim zdaniem wątpię że przeżył :(
Odpisz
27 kwietnia 2013, 22:23
Dosyć drastyczne :(
Odpisz
27 kwietnia 2013, 22:18
Nie przesadzacie trochę? Nawet nie wiadomo, czy gość żyje...
Odpisz
27 kwietnia 2013, 21:47
Debil na ciepło. Moje ulubione danie.:-)
Odpisz
27 kwietnia 2013, 21:16
Jednego debila mniej.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 21:07
chcieli zrobić Harlem Shake ... troche im nie wyszło xd :)
Odpisz
27 kwietnia 2013, 19:01
Ja pier*ole, może to głupio zabrzmi ale, nie chcę wiedzieć co się stało z tym co wpadł do ognia :(
Odpisz
27 kwietnia 2013, 19:15
@KochamPolskieDrogi: Mięso zaczęło odklejać mu się od kości, skóra zaczęła się prawie topić a kości kruszyć. Oraz poparzenia III stopnia. Poważne.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 18:47
O jednego mniej
Odpisz
27 kwietnia 2013, 18:33
Tak powinno się traktowac debili oraz osoby uzależnione od Wowa. *Zaczyna niepokojąco patrzeć w strone pobliskiego paleniska*
Odpisz
27 kwietnia 2013, 18:32
ciekawe czy pili czy ćpali xDD chodzi mi o ten powalony taniec xD
Odpisz
24 kwietnia 2013, 22:19
Przyszli potańczyć przy ognisku... Zrobili grilla :)
Odpisz
24 kwietnia 2013, 10:35
"...I WTEDY POCHŁONĘŁY GO OGNIE PIEKIELNE..."
Odpisz