Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Frustrujące
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 marca 2018, 11:49
0.33333333333333333333333333333333333333333333333333333
Odpisz
21 marca 2018, 13:30
@Pikachu_fan_Subaru: 333333333333333333333333333333333333
Odpisz
21 marca 2018, 14:34
@Iphonix: 333333333333333333333333333333333333333
Odpisz
21 marca 2018, 16:47
@Rozyv: 3333333333333333333333333333333333333333333333333333333
Odpisz
21 marca 2018, 22:15
@Pikachu_fan_Subaru: 33333333333333333333333333333333333333333333333
Odpisz
22 marca 2018, 14:06
@Iphonix: (3)
Odpisz
22 marca 2018, 14:14
@Tymek590: (33333333333333)
Odpisz
22 marca 2018, 14:21
@Pikachu_fan_Subaru: 5.
Odpisz
22 marca 2018, 15:35
A nie bo 3
Odpisz
22 marca 2018, 16:11
@MockTurtleSoup: Nie pyskuj! Lekcje odrobiłeś/aś?
Odpisz
22 marca 2018, 16:13
MAMO!!!!!
Odpisz
22 marca 2018, 16:14
@MockTurtleSoup: Szlaban na oddychanie!
Odpisz
22 marca 2018, 16:15
*dusi się*
Odpisz
22 marca 2018, 16:16
@MockTurtleSoup: No dobra, ale za karę musisz mnie wyprzytulać na śmierć.
Odpisz
22 marca 2018, 16:17
@MockTurtleSoup: * i umiera* I co mamuś zatańczysz teraz na moim grobie???
Odpisz
22 marca 2018, 16:18
@MockTurtleSoup: Nieeee! Tylko nie moje 500+!
Odpisz
22 marca 2018, 16:21
Wsadzą cię do więzienia za dzieciobójstwo.
Odpisz
22 marca 2018, 16:23
@MockTurtleSoup: Zapomniałaś/eś , że wujek jest policjantem? I strażakiem i księdzem i komornikiem.
Odpisz
22 marca 2018, 16:25
I komunistą. Zapomniałaś mame o komuniście
Odpisz
22 marca 2018, 16:26
@MockTurtleSoup: Nie pyskuj!
Odpisz
22 marca 2018, 16:26
Jak trupy mogą pyskować???
Odpisz
22 marca 2018, 16:27
@MockTurtleSoup: Marsz do pokoju! Wujek to nekromanta także dalej żyjesz.
Odpisz
22 marca 2018, 17:13
yyyyy
dżem dobry
yyyyy
jestem yyyyyy policjantem
yyyyyy
i
yyyy
jestem przyjacielem wujka
iiii
yyyyyy
dostajesz 2137 lat za dzieciobójstwo
Odpisz
22 marca 2018, 18:22
@Tymek590: widzisz mame! Jednak są na tym chorym świecie sprawiedliwi ludzie
Odpisz
22 marca 2018, 19:30
@Tymek590: A ty masz szlaban!
Odpisz
22 marca 2018, 19:39
cicho
jestem policjantem
i przyjacielem wujka
marsz do aresztu!
Odpisz
22 marca 2018, 19:43
@Tymek590: mamuś słyszałaś miłego pana, do aresztu
Odpisz
22 marca 2018, 20:08
@Tymek590: Poczekaj, jak się wujek Adolf o tym dowie!
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2018, 20:20
ten wujek co nie lubi Żydów??? Mame ja się boje jego wąsika!!!
Odpisz
22 marca 2018, 20:21
@MockTurtleSoup: I bardzo dobrze!
Odpisz
22 marca 2018, 20:24
Adolfa wsadziliśmy jakiś rok temu za malowanie kiepskich obrazy czy ki ch*j
Odpisz
22 marca 2018, 20:29
@Tymek590: Wujcio Adolf nigdy nie miał ręki do rysunków.....
Odpisz
22 marca 2018, 20:31
@Tymek590: Ale gestapo dalej działa.
Odpisz
22 marca 2018, 20:32
no nie
jak go wsadziliśmy to wszystko się rozpadło
jak mrówki bez królowej
Odpisz
22 marca 2018, 20:34
@Tymek590: *uderza i zabija policjanta gaśnicą * Spokojnie córuś już ten wandal nie będzie nas nachodzić, biedny wujek Adolf.
Odpisz
22 marca 2018, 20:36
ta...
wiesz ile mnie się to razy przydarzyło?
ja się na to już uodporniłem
*oddaje klawiaturą*
Odpisz
22 marca 2018, 20:37
Trzeba zawołać wujaszka Al Capone by pomógł ukryć zwłoki
Odpisz
22 marca 2018, 20:37
@MockTurtleSoup: *podnosi klawiaturę*
Odpisz
22 marca 2018, 20:39
@MockTurtleSoup: Masz rację, już idzie z wujkiem od hiszpańskiej inkwizycji spalą to ciało na stosie.
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2018, 20:40
@Tymek590: Ja jestem tylko dzieckiem, nie wyrabiam
Odpisz
22 marca 2018, 20:40
*strzela w nogę*
Odpisz
22 marca 2018, 20:40
@MockTurtleSoup: *opuszcza klawiaturę*
Odpisz
22 marca 2018, 20:41
@Tymek590: Halo, policja??? Strzelanina na podwórk..... oh wait
Odpisz
22 marca 2018, 20:42
@MockTurtleSoup: *halo?
tak tu policja
jesteśmy już na miejscu zdarzenia*
Odpisz
22 marca 2018, 20:44
@Tymek590: Inkwizycja zaraz tu będzie,proszę się pospieszyć
*rozłącza się*
Odpisz
22 marca 2018, 20:45
@MockTurtleSoup: taa
to ja zabiorę twoją mamę do aresztu
*bierze asaasasdjspio*
Odpisz
22 marca 2018, 20:47
@Tymek590: Powinniście byli zrobić to już dawno temu.
Odpisz
22 marca 2018, 21:01
@MockTurtleSoup: lepiej później niż wcale
*wpycha assasasasasspio do radiowozu#
Odpisz
22 marca 2018, 21:45
@Tymek590: *silnik nie odpala bo grzebią w nim inkwizytorzy* nono panowie deus vult!
Odpisz
22 marca 2018, 21:55
*uderza patelnią w assasasassasaspio i w inkwizytorów*
*pozbywa się inkwizytorów*
*naprawia silnik*
ok no to w drogę!
Odpisz
22 marca 2018, 22:02
@Tymek590: Ma na niego wywalone i wraca do domu radiowóz za nią wybucha.
Odpisz
22 marca 2018, 22:07
ok
czyli
*teleportuje asasasasasapio do aresztu na 2137 lat*
fuk uuuu
Odpisz
22 marca 2018, 22:17
@Tymek590: *wychodzi i idzie do domu*
Odpisz
22 marca 2018, 22:24
nie wiesz jak
Odpisz
23 marca 2018, 23:20
@Tymek590: Wiem i spadywaj!
Odpisz
23 marca 2018, 23:21
Odpisz
24 marca 2018, 22:50
@Tymek590: *podpala kartę i wychodzi*
Odpisz
22 marca 2018, 19:02
1
"Kiedy mama woła cię po nazwisku"
0,99999999999999999999...
F*ck
Odpisz
21 marca 2018, 13:43
Zero przecinek
*wdech*
CZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZY
Odpisz
22 marca 2018, 17:48
@TheGardenPL: CZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZOZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZYCZY
Odpisz
21 marca 2018, 11:31
. _.
Odpisz
21 marca 2018, 16:55
. _.
Odpisz
22 marca 2018, 14:04
@adamon113: '_'
Odpisz
22 marca 2018, 14:05
·-·
Odpisz
22 marca 2018, 14:23
@Tymek590: '-'
Odpisz
22 marca 2018, 14:31
.-.
Odpisz
22 marca 2018, 15:01
😨
Odpisz
22 marca 2018, 15:12
°-°
Odpisz
22 marca 2018, 14:58
Wróciłem do świata Jeja, ktoś mnie pamięta?
Odpisz
22 marca 2018, 14:41
Michał
Oh well
Odpisz
22 marca 2018, 14:22
0.(3)
Odpisz
22 marca 2018, 14:05
Chyba go nie zawoła...
Odpisz
21 marca 2018, 16:39
Dlaczego skoro 1/3=0(3), 2/3=(6) to 3/3 =/=(9)?
Odpisz
21 marca 2018, 16:51
Bo 3/3 to 1.
Odpisz
22 marca 2018, 14:03
Kiedyś ktoś próbował mi wyjaśnić, że 0,(9)=1, ale też mnie to nie przekonywało.
Odpisz
22 marca 2018, 14:05
@TimekPL123: 0,(9)=1
Tyle w temacie.
Odpisz
22 marca 2018, 14:13
@dustin2001: Dziwne, ale dzisiaj bardziej mnie to przekonuje, niż za gimbazy.
Odpisz
22 marca 2018, 14:16
Nawias oznacza, że jest to dokładnie część dziewiąta np. 0.(3), to 3/9, czyli faktycznie 1/3. Bez pomocy ułamków zwykłych nie można tego inaczej pokazać, niż za pomocą nawiasu, bo byłoby to 3/10, a to nie 1/3.
Odpisz
22 marca 2018, 15:04
Ale 0,(9) = 1
Odpisz
22 marca 2018, 17:37
@Mijak: Więc tak.
x=0.(9)
10x = 9.(9)
10x-1x = 9.(9) - 0.(9)
9x = 9
x = 1
Odpisz
22 marca 2018, 17:44
Zgadza się.
I 1/3 = 0,(3)
2/3 = 0,(6)
Więc 3/3 = 0,(9)
Ale 3/3 = 1
Więc 0,(9) = 1
I 0,(x) = x/9
Więc 0,(9) = 9/9 = 1
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2018, 20:45
@TheHunterMikiPL: Niekoniecznie prawdziwe z tym, że 0,(x)=x/9. Na przykład 0,(57) to 57/99 itd.
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2018, 20:53
Tam jest tylko x...
Do dwóch liczb w nawiasie byłoby 0,(xy) = xy/99.
Więc jest dobrze.
Odpisz
22 marca 2018, 21:35
@TheHunterMikiPL: W przybliżeniu. Matematycznie to nieprawda.
Odpisz
22 marca 2018, 21:37
@liconek02: Prawda.
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2018, 21:48
@TheHunterMikiPL: x to zmienna. Nie sprecyzowałeś jej zakresu, to miej pretensje do siebie. xy to iloczyn dwóch liczb. Gdybyś chciał zrobić liczbę dwucyfrową to można to zapisać jako 10x+y, gdzie y to dowolna cyfra, a x to cyfra dodatnia.
Odpisz
22 marca 2018, 21:51
Cicho
Odpisz
22 marca 2018, 22:08
@TheHunterMikiPL: 3/3 to 1, a jak proponujesz przedstawić 2/3 bez ułamka zwykłego i użycia notacji w okresie? Możesz jedynie zaokrąglać, więc to nie będzie już 2/3. 0,(#) oznacza x/9 ponieważ nie da się tego w inny sposób sprecyzować.
Odpisz
22 marca 2018, 22:16
@liconek02: Nie.
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2018, 23:49
@liconek02: 2/3 bez ułamka? 2×3^-1, a jak lubisz trygonometrię to tan^2(30°). Polecam się na przyszłość :)
Odpisz
21 marca 2018, 16:39
I w tym wypadku będzie tak wołać w nieskończoność
Odpisz
21 marca 2018, 10:37
0.(3)
Odpisz
21 marca 2018, 10:31
pańt meme ?
Odpisz
21 marca 2018, 10:31
@SzyMOON_: wygląda jak w pańcie
Odpisz
21 marca 2018, 10:46
@SzyMOON_: Tak, pańt meme, co w tym złego?
Odpisz
21 marca 2018, 10:50
@adamon113: nic, pytam się
Odpisz
22 marca 2018, 15:44
@SzyMOON_: Czemu dostaje strzałki w dół za pytanie czy ten mem był robiony w paincie ?
Odpisz