Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Północne Węgry
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 marca 2018, 14:52
>Pozywaj piratów do sądu
>Trzep na tym gruby hajs
>Profit
Odpisz
25 marca 2018, 20:24
@Charlie777: Nie zdążyli by pisać pozwów ;)
Odpisz
21 marca 2018, 17:59
Faktycznie, Microsoft, biedna, mała firma, utrzymująca się z nielicznych donatów...
Odpisz
21 marca 2018, 18:22
@Krzyniu: nie wiem jak można utrzymywać się z pączków z dziurką ale ok
Odpisz
21 marca 2018, 18:52
@CoolSceleton95: a cukiernie to myślisz z czego żyją?
Odpisz
25 marca 2018, 09:54
@Kacprrr: z dobrych polskich bułek
Odpisz
25 marca 2018, 10:59
@lorax12: Z kremówek.
Odpisz
Edytowano - 25 marca 2018, 12:10
@CoolSceleton95: Hm.
Jak się o tym pomyśli, to pączki z dziurką to taki przenośny glory hole.
Z tego już można byłoby się utrzymać!
Odpisz
21 marca 2018, 19:29
-logo windowsa
-"stwórz system operacyjny"
wybierz jedno
Odpisz
25 marca 2018, 08:25
@Normik: A windows to nie jest system operacyjny?
Odpisz
25 marca 2018, 09:00
jest ale nie stworzył sam siebie
Odpisz
25 marca 2018, 09:34
@Normik: no wsm tak
to logo microsoft by mogło być
sorry najpierw nie skumałem
Odpisz
21 marca 2018, 19:32
U mnie w szkole są spiracone Windowsy. A najlepsze jest to, że jest to spiracony Windows XP
Odpisz
21 marca 2018, 18:06
oh boi
Odpisz
21 marca 2018, 17:54
Pro po pirackiego windowsa, mój brat wczoraj pobrał 10 i teraz mu się komputer nie chce włączyć
Odpisz
21 marca 2018, 17:58
@adamon113: Pranksterzy z PirateBaya.
Odpisz
21 marca 2018, 17:58
@adamon113: To mu powiedz że musi być nieźle je**ięty żeby sknocić tak prostą czynność.
Odpisz
21 marca 2018, 18:15
@adamon113: Ciekawe czemu?
Odpisz
25 marca 2018, 09:56
@crimzon: Ale piratebaya to ty szanuj. Mój ojciec pobrał mi tam pół dzieciństwa.
Odpisz
25 marca 2018, 10:06
Szanuję, ja tam pobrałem najlepsze gry w jakie grałem. Żeby nie było, żem złodziej, menda i wsza saraceńska, to i tak je kupię, bo honor gracza mi nakazuje. Na Steamie czy innym GOGu, ale kupię.
A zamiast tylko Skyrima kupię całą Antologię lek.
Odpisz