Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 marca 2018, 23:40
Gdyby nie Gwint to ja bym nigdy nie zainteresował się wiedźminem. Kolega kiedyś przyniósł gwinta do szkoly (ja tylko stałem z boku) to grali całymi przerwami aż w końcu spróbowałem zagrać. W trakcie dogrywki kolega opowiadał mi o postaciach, historie itp.
I do teraz jestem fanem wiedźmina. #nbc
Odpisz
14 sierpnia 2018, 16:06
@Eliteq_PL: w sumie ciekawa historia
Odpisz
24 marca 2018, 14:53
Czy jestem jedyną osobą która jest fanem Wiedzmina ale nienawidzi gwinta?
Odpisz
24 marca 2018, 16:02
@TYLKONIEKORWIN: jeśli chodzi o gwinta w podstawce, też go nie lubiłem, ale osobna gierka już trochę lepsza
Odpisz
27 marca 2018, 22:31
@TYLKONIEKORWIN: nie jesteś, chociaż może nie tyle nienawidzę co po prostu mam go w dupie
Odpisz
24 marca 2018, 11:33
ma ktoś oryginał?
Odpisz
24 marca 2018, 01:11
głupie jest to że nie lubię gwinta. moją ulubioną minigrą pozostaje kościany poker. i pewnie zostanę zminusowany ale trudno.
Odpisz
24 marca 2018, 07:18
@vonJungingen: Akurat kościany poker był znacznie trudniejszy niż gwint i bardziej opłacalny przynajmniej w 1. Gwint jest za łatwy
Odpisz
Edytowano - 24 marca 2018, 09:51
@RpLay: gdyby nie kościany poker, nie stalbym się fanem grania w kości w rzeczywistości xd
Odpisz
22 marca 2018, 17:48
Lubie wiedzmina
Odpisz
Edytowano - 22 marca 2018, 18:05
@ghost_rider: Każdy lubi wiedźmina. Taki to cholerstwo wszelakie wybije, odczaruje od klątwy a niektórzy to nawet króla obronią. Tylko szkoda że zawsze do dziewek ich ciągnie. Trza go na oku mieć by baby nie wychędożył. A jak takiego nakryjesz w łóżku z własną babą to albo mieczem posieka albo zaczaruje i później psia jego mać w korycie nagi leżysz i wstyd na całą wieś. Choć niby taki wiedźmak przydatny to jednak mordę jak trup ma brzydką i lepiej od niego z daleka, bo jeszcze dziecko porwie i zrobi z niego też odmieńca. A taki odmieniec ciągle chla te swoje eliksiry co normalnego człeka już zabija zapach jego a co dopiero jak jakiś to wypije.
Odpisz
22 marca 2018, 19:59
jeszcze to ich niemoralne zachowanie. Ciagaja sie z tymi czarownicami i pozniej takie odmience do wioski przychodza i jeszcze babe wychedoza. Juz czasami brakuje kobit zeby innym klientom dawac a i tak na nastepny dzien budza sie dziewicami (na podstawie sposobu Na wiedzmina i strzyge) wyjdzie taki jeszcze wypije i przyprowadzi jakie ludy w paski ubrane i na k*rwich dupach chca rzeke przeplynac. Jeszcze ich cenniki. Toz oni prostego nekkera by nie ruszyli za 600 florenow a juz wieksze monstra. Dupki jedne i tyle. Krolow zabijaja i oskarzaja innych wiedzminow. Widzialem harpie ladniejsze i milsze od nich. Ale nic to zyc trzeba. Niech se oni chodza i je wybijaja a naiwniaki niech im wierza ze swoja robote na 100% wykonuja. Rzucic tylko na nich te ich zaklecia i w grobach zamknac 4 metry pod ziemia nawet na bagnach zeby po cudownym wyjsciu z trumny ich potwory i inme gowna zatlukly. Niech se te elfy biora a krasnoludy niech im pomagaja ja sie nie mieszam tylko swe zdanie wyrazam.
Odpisz
23 marca 2018, 20:37
@ghost_rider: Masz nóż jak cb niestać na magię
Odpisz
23 marca 2018, 22:24
@ghost_rider: Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne. Nie masz dla takich jak oni między ludźmi poczciwymi miejsca. A owo Kaer Morhen, gdzie ci bezecni się gnieżdżą, gdzie ohydnych swych praktyk dokonują, starte być musi z powierzchni ziemi, a ślad po nim solą i saletrą posypany.
Odpisz
23 marca 2018, 22:30
@ghost_rider: Wiadomym jest, że wiedźmin, gdy mękę, cierpienie i śmierć zadaje, to takiej similissime lubości i rozkoszy doznaje, jaką człek pobożny i normalny tylko wtenczas ma, gdy z małżonką swą ślubną obcuje, ibidem cum eiaculatio. Z tego jasno wypływa, że i w tej materii wiedźmin naturze przeciwnym jest stworem, niemoralnym i plugawym zwyrodnialcem, z dna piekła najczarniejszego i najsmrodliwszego się rodzącym, albowiem z cierpienia i męki sam chyba tylko diabeł rozkosz czerpać może.
tak mi się przypomniało xd
Odpisz
22 marca 2018, 20:42
Ktoś grywa z Jeja w GOGowego gwinta?
Odpisz
23 marca 2018, 20:08
ja kiedyś grałem
krótko
Odpisz
23 marca 2018, 20:53
Ja
Odpisz
23 marca 2018, 21:03
@SharpNeedle: Zechciałbyś zagrqć kiedyś partyjkę
Odpisz
23 marca 2018, 21:51
ja gram mam 10 lub 11 lvl
Odpisz
23 marca 2018, 22:00
tylko hearthstone
Odpisz
23 marca 2018, 22:08
Tylko pierwszy wiedźminowy gwint i hearthstone.
Odpisz
23 marca 2018, 22:11
@Tomasz95: masz na myśli kości czy źle myślę
Odpisz
23 marca 2018, 22:14
@Polalak: Chodzi o gwinta z wiedźmina a nie osobną grę gwint. No chyba że piszesz o hearthstone, to rzeczywiście przypomina rzucanie kośćmi.
Odpisz
23 marca 2018, 22:15
@Tomasz95: chodziło mi o kości z w1
Odpisz
23 marca 2018, 22:17
@Polalak: Pisząc pierwszy chodziło mi o wersję gwinta, pierwsza była w wiedźminie 3.
Odpisz
23 marca 2018, 22:18
@Tomasz95: to przecież wiem poprostu źle zrozumiałem komentarz
Odpisz
23 marca 2018, 22:25
@Tomasz95: tylko hearthstone i faeria
Odpisz
22 marca 2018, 17:57
To co? Zagramy w Gwinta?
Odpisz
22 marca 2018, 18:22
@MrRolan: masz czas na partyjkę gwinta uczony przybłędo?
Odpisz
23 marca 2018, 20:11
@Dolores_Umbridge: TWOJA STAAARAAAA
Odpisz
23 marca 2018, 20:16
@hesa656: no u
Odpisz
23 marca 2018, 20:36
@MrRolan: Tak! poczekaj dam ci nóż do gwinta
O mam! Prosze
Odpisz
22 marca 2018, 17:58
Gerald dostał w plecy.
Odpisz
22 marca 2018, 18:08
GEEERRRAAAALTTTTT
Odpisz
22 marca 2018, 19:06
@Ginny1374: Cholera, sorry zapomniałem się.
Odpisz
22 marca 2018, 19:18
Czepiam się że dostał po plecach a sam źle imię piszę.
Odpisz
22 marca 2018, 23:38
jeśli sam Emhyr nir wie jak ma na imię opiekun jego córki, to ja już nie wiem co będzie dalej
Odpisz
23 marca 2018, 00:32
@SilverHedgehog: Taa też zauważyłem tą śmieszność wynikającą z mojego nicku i tego błędu.
Odpisz
22 marca 2018, 17:57
Gwint to miłość, gwint to życie
Odpisz
22 marca 2018, 17:53
Gwint jako minigierka był spoko, lepsze były tylko ukryte poziomy z Wolfenstein 3D w Wolfenstein The Old Blood.
Odpisz