Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Eliteq_PL

23 marca 2018, 23:40

Gdyby nie Gwint to ja bym nigdy nie zainteresował się wiedźminem. Kolega kiedyś przyniósł gwinta do szkoly (ja tylko stałem z boku) to grali całymi przerwami aż w końcu spróbowałem zagrać. W trakcie dogrywki kolega opowiadał mi o postaciach, historie itp.
I do teraz jestem fanem wiedźmina. #nbc

Avatar Szwedo1092

14 sierpnia 2018, 16:06

@Eliteq_PL: w sumie ciekawa historia

Avatar TYLKONIEKORWIN

24 marca 2018, 14:53

Czy jestem jedyną osobą która jest fanem Wiedzmina ale nienawidzi gwinta?

Avatar NieWerbalny

24 marca 2018, 16:02

@TYLKONIEKORWIN: jeśli chodzi o gwinta w podstawce, też go nie lubiłem, ale osobna gierka już trochę lepsza

Avatar xXkuba22Xx

27 marca 2018, 22:31

@TYLKONIEKORWIN: nie jesteś, chociaż może nie tyle nienawidzę co po prostu mam go w dupie

Avatar SeNak2

24 marca 2018, 11:33

ma ktoś oryginał?

Avatar vonJungingen

24 marca 2018, 01:11

głupie jest to że nie lubię gwinta. moją ulubioną minigrą pozostaje kościany poker. i pewnie zostanę zminusowany ale trudno.

Avatar RpLay

24 marca 2018, 07:18

@vonJungingen: Akurat kościany poker był znacznie trudniejszy niż gwint i bardziej opłacalny przynajmniej w 1. Gwint jest za łatwy

Avatar vonJungingen

Edytowano - 24 marca 2018, 09:51

@RpLay: gdyby nie kościany poker, nie stalbym się fanem grania w kości w rzeczywistości xd

Avatar ghost_rider

22 marca 2018, 17:48

Lubie wiedzmina

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar xXkuba22Xx

23 marca 2018, 22:24

@ghost_rider: Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne. Nie masz dla takich jak oni między ludźmi poczciwymi miejsca. A owo Kaer Morhen, gdzie ci bezecni się gnieżdżą, gdzie ohydnych swych praktyk dokonują, starte być musi z powierzchni ziemi, a ślad po nim solą i saletrą posypany.

Avatar xXkuba22Xx

23 marca 2018, 22:30

@ghost_rider: Wiadomym jest, że wiedźmin, gdy mękę, cierpienie i śmierć zadaje, to takiej similissime lubości i rozkoszy doznaje, jaką człek pobożny i normalny tylko wtenczas ma, gdy z małżonką swą ślubną obcuje, ibidem cum eiaculatio. Z tego jasno wypływa, że i w tej materii wiedźmin naturze przeciwnym jest stworem, niemoralnym i plugawym zwyrodnialcem, z dna piekła najczarniejszego i najsmrodliwszego się rodzącym, albowiem z cierpienia i męki sam chyba tylko diabeł rozkosz czerpać może.

tak mi się przypomniało xd

Avatar
Konto usunięte

22 marca 2018, 20:42

Ktoś grywa z Jeja w GOGowego gwinta?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (10)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (10)
Avatar Polalak

23 marca 2018, 22:18

@Tomasz95: to przecież wiem poprostu źle zrozumiałem komentarz

Avatar
Konto usunięte

23 marca 2018, 22:25

@Tomasz95: tylko hearthstone i faeria

Avatar MrRolan

22 marca 2018, 17:57

To co? Zagramy w Gwinta?

Avatar Dolores_Umbridge

22 marca 2018, 18:22

@MrRolan: masz czas na partyjkę gwinta uczony przybłędo?

Avatar hesa656

23 marca 2018, 20:11

@Dolores_Umbridge: TWOJA STAAARAAAA

Avatar Jakub3k

23 marca 2018, 20:16

@hesa656: no u

Avatar gzubix

23 marca 2018, 20:36

@MrRolan: Tak! poczekaj dam ci nóż do gwinta
O mam! Prosze

Avatar
Emhyr_var_Emries

22 marca 2018, 17:58

Gerald dostał w plecy.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar SilverHedgehog

22 marca 2018, 23:38

jeśli sam Emhyr nir wie jak ma na imię opiekun jego córki, to ja już nie wiem co będzie dalej

Avatar
Emhyr_var_Emries

23 marca 2018, 00:32

@SilverHedgehog: Taa też zauważyłem tą śmieszność wynikającą z mojego nicku i tego błędu.

Avatar Skitty

22 marca 2018, 17:57

Gwint to miłość, gwint to życie

Avatar The_Dark_Side_of_The_Moon

22 marca 2018, 17:53

Gwint jako minigierka był spoko, lepsze były tylko ukryte poziomy z Wolfenstein 3D w Wolfenstein The Old Blood.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ładne rzeczy

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka