Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Frutti56

26 marca 2018, 17:13

Ciekawy nick

Avatar To_tylko_ja

1 kwietnia 2018, 21:39

@Frutti56: Nie oceniaj

Avatar trinty

1 kwietnia 2018, 23:49

@Frutti56: przeczytalam: babyfuhrer

Avatar PAtrycjaX

2 października 2018, 19:11

@Frutti56: Gdyby nie ten komentarz to nie zwóciłabym na to uwagi

Avatar Frutti56

2 października 2018, 19:22

@PAtrycjaX: taki był tego cel XD

Avatar
Pymyszka

2 kwietnia 2018, 21:19

Widzę, że wędrujemy po tych samych rejonach Twittera, autorze ;)

Avatar Hawaiiball

2 kwietnia 2018, 07:24

Znaczy to mniej więcej: "Nie znaleziono żadnej sekcji".

Avatar daglasio

1 kwietnia 2018, 23:49

gural pisał

Avatar matiux

1 kwietnia 2018, 23:38

nein

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2018, 17:06

Panie, jakie to piękne.

Avatar Nanook

26 marca 2018, 17:01

Mam niemiecki w telefonie już ponad rok, a jeszcze po mnie nie przyszli :)

Avatar xmrocznax

26 marca 2018, 17:02

@Nanook: Ja mam już od 5 lat, i jeszcze nie przyszli.

Avatar Mikatrix

26 marca 2018, 17:06

@Nanook: Czemu masz niemiecki na telefonie?

Avatar Nanook

Edytowano - 26 marca 2018, 17:08

@Mikatrix: Bo uczę się niemieckiego, a otaczając się tym językiem uczę się go o wiele szybciej jakbym miał się uczyć tylko z samych lekcji. To tak samo jak z angielskim. Większość z nas nauczyła się dobrze angielskiego z gier, piosenek czy też filmów. To samo robię z niemieckim ;)

Avatar
Konto usunięte

26 marca 2018, 17:17

@Mikatrix: Asymiluje się.

Avatar Shiori

1 kwietnia 2018, 21:06

@Nanook: Jak dajesz radę tak żyyyć!?

Avatar ChoryGrzyb

1 kwietnia 2018, 21:30

@Nanook: dlaczego nie masz kolorowych liter w nicku?

Avatar potato_is_a_meme

1 kwietnia 2018, 21:32

@ChoryGrzyb: a ty

Avatar Nanook

1 kwietnia 2018, 21:57

@Shiori: Idzie się przyzwyczaić. Na początku rzeczywiście było trudno, ale lepiej się oswajać w ten sposób niż przez powolne zakuwanie na lekcjach.

Avatar Krzyniu

1 kwietnia 2018, 22:47

@Nanook: O ja ja, meine schwester hat zwei ohren

Avatar panlogin

1 kwietnia 2018, 22:58

@Krzyniu: Deutsch ist langweilig

Avatar Samotny_Wedrowiec

2 kwietnia 2018, 11:50

@panlogin: Nie jestem pewna, ale chyba tego 'ist' nie powinno tam być

Avatar Shadow_years

2 kwietnia 2018, 23:24

@Nanook: pozdrawiam kolego z niemiec xD

Avatar wampirra107

13 września 2018, 15:48

@Nanook: Ja często oglądam seriale po angielsku, czasem z napisami ale niekoniecznie polskimi

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka