Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2018, 17:13
Ciekawy nick
Odpisz
1 kwietnia 2018, 21:39
@Frutti56: Nie oceniaj
Odpisz
1 kwietnia 2018, 23:49
@Frutti56: przeczytalam: babyfuhrer
Odpisz
2 października 2018, 19:11
@Frutti56: Gdyby nie ten komentarz to nie zwóciłabym na to uwagi
Odpisz
2 października 2018, 19:22
@PAtrycjaX: taki był tego cel XD
Odpisz
2 kwietnia 2018, 21:19
Widzę, że wędrujemy po tych samych rejonach Twittera, autorze ;)
Odpisz
2 kwietnia 2018, 07:24
Znaczy to mniej więcej: "Nie znaleziono żadnej sekcji".
Odpisz
1 kwietnia 2018, 23:49
gural pisał
Odpisz
1 kwietnia 2018, 23:38
nein
Odpisz
26 marca 2018, 17:06
Panie, jakie to piękne.
Odpisz
26 marca 2018, 17:01
Mam niemiecki w telefonie już ponad rok, a jeszcze po mnie nie przyszli :)
Odpisz
26 marca 2018, 17:02
@Nanook: Ja mam już od 5 lat, i jeszcze nie przyszli.
Odpisz
26 marca 2018, 17:06
@Nanook: Czemu masz niemiecki na telefonie?
Odpisz
Edytowano - 26 marca 2018, 17:08
@Mikatrix: Bo uczę się niemieckiego, a otaczając się tym językiem uczę się go o wiele szybciej jakbym miał się uczyć tylko z samych lekcji. To tak samo jak z angielskim. Większość z nas nauczyła się dobrze angielskiego z gier, piosenek czy też filmów. To samo robię z niemieckim ;)
Odpisz
26 marca 2018, 17:17
@Mikatrix: Asymiluje się.
Odpisz
1 kwietnia 2018, 21:06
@Nanook: Jak dajesz radę tak żyyyć!?
Odpisz
1 kwietnia 2018, 21:30
@Nanook: dlaczego nie masz kolorowych liter w nicku?
Odpisz
1 kwietnia 2018, 21:32
@ChoryGrzyb: a ty
Odpisz
1 kwietnia 2018, 21:57
@Shiori: Idzie się przyzwyczaić. Na początku rzeczywiście było trudno, ale lepiej się oswajać w ten sposób niż przez powolne zakuwanie na lekcjach.
Odpisz
1 kwietnia 2018, 22:47
@Nanook: O ja ja, meine schwester hat zwei ohren
Odpisz
1 kwietnia 2018, 22:58
@Krzyniu: Deutsch ist langweilig
Odpisz
2 kwietnia 2018, 11:50
@panlogin: Nie jestem pewna, ale chyba tego 'ist' nie powinno tam być
Odpisz
2 kwietnia 2018, 23:24
@Nanook: pozdrawiam kolego z niemiec xD
Odpisz
13 września 2018, 15:48
@Nanook: Ja często oglądam seriale po angielsku, czasem z napisami ale niekoniecznie polskimi
Odpisz