Ciężkie życie agentów FBI
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cel namierzony
Dobra oferta
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Gorąco... upał... ciepło mi...
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2018, 21:50
to KGB
Odpisz
28 marca 2018, 04:23
@Nemezis_: Wcale nie.
KGB to mit..
A przy okazji wygrałeś darmową wycieczkę gratuluję ^^
Odpisz
22 kwietnia 2021, 20:14
@Kapitalista: A dzień dobry towarzyszu antykapitalista. Widzę że wysłaliście szpiega do gułagu! Gratulacje, i tak dalej a może kiedyś zajmiecie mnie!
Odpisz
26 października 2021, 20:04
@Kapitalista: ale masz farta :[ poznasz sławnych wojskowych z bliska
Odpisz
30 marca 2018, 15:20
Chciałbym móc tak szczerze z kimś porozmawiać
Odpisz
30 marca 2018, 15:47
@Polski_Ziemniok: Ja też. Zgramy się?
Odpisz
30 marca 2018, 15:50
@darcus: Poczekaj chwilkę. Darcus, darcus... To Ty jesteś ten mądry?
Odpisz
30 marca 2018, 15:53
@Polski_Ziemniok: Nie ._.
Odpisz
30 marca 2018, 15:54
@darcus: Coś mi się obiło o uszy
Odpisz
30 marca 2018, 15:55
@Polski_Ziemniok: Musiałeś mnie z kimś pomylić.
Odpisz
30 marca 2018, 15:56
@darcus: Nie no przeczytałem Twój opis, to musisz być Ty
Odpisz
30 marca 2018, 15:58
@Polski_Ziemniok: Nieeeeee!
Odpisz
30 marca 2018, 15:59
@darcus: To nie jest nic złego, wręcz przeciwnie. To był komplement
Odpisz
30 marca 2018, 16:02
@Polski_Ziemniok: Pomyliłeś Darcusów.
Odpisz
30 marca 2018, 16:03
@dustin2001: To ja już nic nie wiem
Odpisz
30 marca 2018, 16:23
@Polski_Ziemniok: Musisz znaleźć drogę.
Odpisz
30 marca 2018, 16:23
@dustin2001: I must find da wey
Odpisz
30 marca 2018, 16:25
@Polski_Ziemniok: Uważaj na fałszywe królowe, jedynie prawdziwa zaprowadzi cię do oazy wiedzy - prawdziwego Darcusa.
Odpisz
30 marca 2018, 18:28
@Polski_Ziemniok: Oj wcale nie ;-;
Odpisz
31 marca 2018, 09:27
@Polski_Ziemniok: być mądrym a udawać mądrego to spora różnica
Odpisz
31 marca 2018, 14:16
@Agario: Jeszcze można być zupełnie zwyczajnym.
Odpisz
22 kwietnia 2021, 20:36
@darcus: seima darkus i kartofel
Odpisz
27 marca 2018, 20:14
Kto normalny rozmawia tak przez telefon?
Odpisz
27 marca 2018, 20:15
@mojalubiplacki: koprofile zasrance
Odpisz
27 marca 2018, 20:19
Dosłownie zasrańce w tym przypadku :v
Odpisz
30 marca 2018, 14:24
@mojalubiplacki: Istnieje takie zaburzenie psychiczne, że ludzie dzwonią do losowych osób i zaczynają gadać na obsceniczne tematy. Nazwa to skatologia telefoniczna.
Odpisz
27 marca 2018, 20:24
Pamiętam jak mój dziwny znajomy powiedział mi, że zrobił kupę, choć nic nie jadł przez cały dzień. Dobrze, że już nie mam z nim kontaktu.
Odpisz
27 marca 2018, 20:29
@KawaiiNekoCiaa: Przeżycie na całe życie
Odpisz
27 marca 2018, 20:55
@KawaiiNekoCiaa: CZEKAJ KU*WA JAK
Odpisz
27 marca 2018, 22:07
@SnaqS: z poprzedniego dnia
Odpisz
28 marca 2018, 04:24
@KawaiiNekoCiaa: Dobrze że urwałeś z nim kontakt.
To był jakiś pie**olony psychol.
Odpisz