Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Płać pan
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 marca 2018, 15:00
kurła ja sobie zrobiłem zestaw każdy podzespół osobno ( ogarniacie oco chodzi, prawda? ) za 2700zł a w sklepie podobne takie zestawy już złożone były za ~4000zł kurła
Odpisz
30 marca 2018, 16:59
@M_ateo_1: Bo sklepy jeszcze biorą dla siebie pieniądze
Odpisz
31 marca 2018, 01:29
@M_ateo_1: bo montaż jest strasznie u nich drogi widocznie
Odpisz
31 marca 2018, 17:08
@DAVJD: tak
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2018, 14:32
było w ch_j razy
Odpisz
30 marca 2018, 18:37
@PLTronik: ty sie lecz sam robiłem
Odpisz
28 marca 2018, 16:34
co
Odpisz
28 marca 2018, 16:35
@Krzyniu: kogoś poje**ło
Odpisz
28 marca 2018, 16:36
@Krzyniu: Ktoś z Zimbabwe zapomniał że jest w Polsce
Odpisz
28 marca 2018, 16:47
@Krzyniu: już myślałem że to za 800 to będzie mój nowy komputer ale ciekawe czemu nie ma nic w środku
Odpisz
30 marca 2018, 14:12
@deedpol: to obudowa
Odpisz
28 marca 2018, 19:51
Wyczyść pamięć
Odpisz
28 marca 2018, 17:07
ja juz kupilem komputer gamingowy czekam na dostawę.
jeszcze kilka dni
Odpisz
28 marca 2018, 21:08
Odpisz
28 marca 2018, 22:38
@albert856: yeees
Odpisz
28 marca 2018, 22:39
wincyj czerwonków, wincyj
Odpisz
29 marca 2018, 00:05
wincyj ku*wa
Odpisz
29 marca 2018, 10:38
jeszcze, bo zbieram na słuchawki
Odpisz
30 marca 2018, 14:12
pewnie jeden z tych za 600 zł na allegro z podpisem "komputer do gier" pierdyliard rdzeni
Odpisz
30 marca 2018, 14:19
@Pendrag: juz doszło, Asus Rog Strix za 5100zł
Odpisz
30 marca 2018, 14:21
nikogo to nie interesuje
Odpisz
30 marca 2018, 14:22
@Pendrag: chyba ciebie interesowało bo pisałeś coś o laptopie za 600 zł biedaku xD
Odpisz
30 marca 2018, 14:23
>bycie mądrym
>płacenie 200zł za logo RoG
Odpisz
30 marca 2018, 14:23
@FlorencjaBall: tak, bo mnie stać
Odpisz
30 marca 2018, 14:25
po pierwsze nikogo nie interesuje że dostałeś nowego laptopa.
A po drugie nie jestem biedakiem śmieciu.
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2018, 14:26
to ta wersja z GTX 1050?
Odpisz
30 marca 2018, 14:32
Widzę że też modliłeś się do ojca szatana.
Odpisz
30 marca 2018, 14:55
chyba twoich rodziców stać*
Odpisz
30 marca 2018, 15:12
@FlorencjaBall: Tak, 1050ti z prockiem i7-7700HQ
Odpisz
30 marca 2018, 15:13
@kronim: mnie stać, mam jeszcze pieniądze z komunii (dostałem wtedy 15 tys.)
Odpisz
30 marca 2018, 15:15
@Pendrag: po pierwsze co tak agresywnie
po drugie ciebie to interesowało bo napisałeś o laptopie za 600 zł
po trzecie jakbyś nie był biedakiem anonem to byś do mnie nie pisał ;-)
Odpisz
30 marca 2018, 15:55
rigcz ziomek, pure rigcz normalnie
/s
Odpisz
30 marca 2018, 17:44
po pierwsze chodziło mi o pc z allegro za 600 zł A po drugie ja zarabiam sam na siebie dzieciuchu.
Odpisz
30 marca 2018, 17:57
@Pendrag: "zarabiam sam na siebie" haha i jeszcze powiedz że zdałeś maturę xD
Odpisz
30 marca 2018, 17:58
A żebyś wiedział
Odpisz
30 marca 2018, 17:59
bo ty pełnoletni nie jesteś
Odpisz
30 marca 2018, 18:01
@Pendrag: no nie jestem, dopiero 2 gimnazjum, ale podejrzewam ze ty tez nie jesteś i żyjesz w piwnicy rodziców xD
Odpisz
30 marca 2018, 18:01
polecam odwiedzić mój profil jeja
Odpisz
30 marca 2018, 18:02
@Pendrag: nie ma to jak napisać głupoty i gadać ze się jest pełnoletnim xD
Odpisz
30 marca 2018, 18:02
tam jest odpowiedź że jestem. nie wszyscy ludzie na muszą być niepełnoletni
Odpisz
30 marca 2018, 18:03
@Pendrag: na jeja*
Odpisz
30 marca 2018, 18:03
tak jak ty I ludzie Twojego pokroju
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2018, 18:04
po czym wnioskujesz że to głupota?
Odpisz
30 marca 2018, 18:04
@Pendrag: to ja napiszę ze jestem z 1990 i mam 28 lat, każdy może sobie tak napisać :P Ulubiona gra minecraft : standard dziecka.
Jejowy zombie 2 gwiazdki, potwierdza moją tezę mieszkasz u rodziców w piwnicy
Odpisz
30 marca 2018, 18:05
@Pendrag: twój jedyny obrazek to niskiej jakości Cejrowski xD
Odpisz
30 marca 2018, 18:06
@Pendrag: głupota ze masz 21 lat.
Hejo Lubie Minecraft, Battlefield 2 i transformers mam 21 lat a moje hobby to granie w gry.
Odpisz
30 marca 2018, 18:09
po pierwsze obrazek nie był mój. po drugie ty już napisałeś że 2 gimbaza A po trzecie mogę nie mieć tyle czasu co ty żeby mieć w chooy odznak. ps: ciężko Ci to zrozumieć że na jeja są też ludzie pełnoletni A nie tylko gimbusy?
Odpisz
30 marca 2018, 18:10
to że mam 21 lat i lubie gry to coś złego?
Odpisz
30 marca 2018, 18:11
już bf 3*
Odpisz
30 marca 2018, 18:15
I masz o to srogi ból dupy
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2018, 18:38
@Pendrag: nie mam mieć o co ból dupy, siedzę całymi dniami przy kompie, mam prawie 100 samych perełek steam. Na uplay i origin tez się znajdą najnowsze tytuły z górnej półki. Osoby w wieku 21 lat tak się nie pieklą. chyba ze o czymś nie wiem :P
Odpisz
30 marca 2018, 19:44
a co jeśli naprawdę ma 21 lat?
Odpisz
30 marca 2018, 20:07
Przestań pie**olić, skończ te zje**ne chwalenie się wszystkim k?
Odpisz
30 marca 2018, 20:08
@albert856: na rodzicach zyje xX
Odpisz
30 marca 2018, 21:07
Ale może ja po prostu lubię grać w gry dla przyjemności nie dla różnych e-sportów
Odpisz
30 marca 2018, 21:59
@albert856: k
Odpisz
30 marca 2018, 22:00
@Pendrag: a czy ja mówię że gram dla e-sportu? Jakoś nie pomyślałem ze minecraft to e-sport wiec twój komentarz jest bez sensu
Odpisz
30 marca 2018, 22:04
wy się dalej napi**dalacie?lol
Odpisz
30 marca 2018, 22:30
nie gram tylko w minecrafta człowieku
Odpisz
30 marca 2018, 22:32
@Pendrag: Ej a wiedzieliście że dodatek drobnych włókien celulozowych z odpadów bananowych wydłuża czas przydatności lodów do spożycia i spowalnia szybkość ich topnienia. Dzięki nim można też zmniejszyć zawartość tłuszczu w tym deserze?
Odpisz
31 marca 2018, 01:30
kupić grzejnik xD
Odpisz
31 marca 2018, 19:14
@Pendrag: 21 lat i nie grasz w Minecraft?
Pewnie całymi dniami siedzisz u rodziców w piwnicy i się masturbujesz xD
Odpisz
31 marca 2018, 19:15
@marcel22205: nie, nie wiedziałem, dzięki za info :D
Odpisz
31 marca 2018, 22:34
Boże. jak się z tobą trudno kłócić. nie czytasz dokładnie tego co piszę. Gram dla przyjemności .
Odpisz
31 marca 2018, 22:54
@Pendrag: no dokładnie, masz 21 lat i grasz w Minecraft dla przyjemności (lenny)
Odpisz
1 kwietnia 2018, 09:45
nie napisałem że gram w minecraft dla przyjemności tylko że ogólnie gram dla przyjemności nie koniecznie w mc
Odpisz
1 kwietnia 2018, 09:51
@Pendrag: ale napisałeś ze Mc robi ci przyjemność. hehe
Odpisz
1 kwietnia 2018, 15:48
jaki ty masz dziwny sposób rozumowania. nie tylko mc sprawia mi przyjemność. w mc spędzam bardzo mało czasu. teraz w battlefield 1 ciupie I nie tylko. nie chce mi się już prowadzić tej dyskusji. Dyskusja zamknięta
Odpisz
1 kwietnia 2018, 17:16
@Pendrag: Ku*wa w końcu c:
Odpisz
2 kwietnia 2018, 14:40
@Pendrag: ty jeszcze się tu prujesz? XD
Tak, w Battlefielda na komputerze ziemniaku to sobie popykasz hahaa
Odpisz
2 kwietnia 2018, 14:53
nie mówiłem że mam słabego kompa
Odpisz
2 kwietnia 2018, 15:16
@Pendrag: pendrag 1 kwietnia o 15:48:31 - "Dyskusja Zamknięta"
masz, masz słabego kompa
Odpisz
2 kwietnia 2018, 15:20
odpisałem bo mnie wku*wiasz.
Odpisz
2 kwietnia 2018, 18:29
@Pendrag: wku*wia wszystkich :v
Odpisz
2 kwietnia 2018, 18:33
@albert856: A mnie to nawet bawi.
Odpisz
2 kwietnia 2018, 22:39
@albert856: haha, i o to głównie chodziło. Po raz pierwszy zrobiłem tak długi temat, który jeszcze wkurzył prawie wszystkich ;-)
Odpisz
2 kwietnia 2018, 22:56
mnie nie wkurzył ale wiesz...za 5100 miałbyś laptopa z 1060-6gb, ale co ja tam wiem
Odpisz
3 kwietnia 2018, 17:01
@FlorencjaBall: dla mnie ten jest idealny, nie potrzebuje lepszego. Na celu miałem wkurzył pendraga
Odpisz
28 marca 2018, 16:29
podładuj telefon
Odpisz
28 marca 2018, 16:30
@Tymek590: wiedziałem że ktoś to napisze
Odpisz
28 marca 2018, 16:33
@deedpol: 👉😎👉
Odpisz