Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Coletta123456

30 maja 2013, 15:11

Wakacje 2 sasłużone miesiące bez szkoły :-)

Avatar flipereq

24 maja 2019, 11:35

@Coletta123456: napisalbym ci orto ale po tym, że to komentarz który ma 6 wnioskuję, że już ukończyleś szkołę podstawową.

Avatar MajnkraftAlusiek

30 kwietnia 2019, 23:06

2015

Avatar LadySif

1 lutego 2015, 22:29

Moim zdaniem zdecydowanie najgorsze są poniedziałki i środy.
Poniedziałek - u mnie pierwsza jest matma.
Środa- Bo jest informatyka a mamy wyjątkowo krzykliwą nauczycielkę.

Avatar Predator_PL

22 czerwca 2015, 21:42

@LadySif: a ja z infy nigdy nic nie odrabiam :-D

Avatar Predator_PL

22 czerwca 2015, 21:41

eh ja w czwartek mam przeje**ne najwięcej lekcji :-(

Avatar Bestis124

28 kwietnia 2013, 20:35

Dziś jest niedziela i jem płatki. przypadeg? Nie sondze.

Avatar deadxp

30 czerwca 2013, 00:12

@Bestis124: dziś jest niedziela i nie mam w domu słownika. przypadek? nie sądze.

Avatar kotul

7 listopada 2014, 20:30

@deadxp: sądzę*ę*

Avatar
Michaelpl03

1 grudnia 2014, 17:20

@deadxp: A nie pomyślałeś, że napisał tak specjalnie?

Avatar deadxp

1 grudnia 2014, 17:40

Pomyślałem.

Avatar
Michaelpl03

1 grudnia 2014, 17:55

@deadxp: ...
(Stefan! Co robimy?!
Nie wiem! Nigdy nie doszedłem do tego etapu!)

Avatar Nieznany_w_internecie

1 grudnia 2014, 18:41

Z czego to, mój imienniku?

Avatar
Michaelpl03

1 grudnia 2014, 19:15

@Nieznany_w_internecie:
1.: I... Imienniku?
2.: Z jakiegoś obrazka na Jeja ;-;

Avatar Nieznany_w_internecie

2 grudnia 2014, 13:15

Bez paniki. Po prostu też mam na imię Michał.

Avatar
Michaelpl03

5 grudnia 2014, 07:18

@Nieznany_w_internecie: Dobrze, Karolu.

Avatar Nieznany_w_internecie

6 grudnia 2014, 10:11

Karolu Emanuelu, proszę. Dwojga imion.

Avatar
Michaelpl03

8 grudnia 2014, 07:19

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2013, 22:19

to prawda o mnie tak jest

Avatar chupacabra001

26 kwietnia 2013, 21:02

Sobota - jedyny słuszny dzień.

Avatar rakso132

26 kwietnia 2013, 21:30

@chupacabra001: Piątek też jest spoko. :>

Avatar chupacabra001

26 kwietnia 2013, 21:31

@rakso132: Piątek jest taki dziwny. Ani to dzien pracy, ani to weekend.

Avatar rakso132

26 kwietnia 2013, 21:34

@chupacabra001: Ale na pewno mniej dzień pracy. Mi się podoba. ;P

Avatar dravecki

27 kwietnia 2013, 14:08

@chupacabra001: teoretycznie jak wrócisz ze szkoły/pracy do domu w piątek to już się zaczyna weekend

Avatar chupacabra001

27 kwietnia 2013, 14:16

@dravecki: No właśnie. Pół weekend pół dzień roboty.

Avatar pawersgene

27 kwietnia 2013, 09:42

w mince w czwartek jest małym drukiem zapisane:wtf

Avatar Baca_online

26 kwietnia 2013, 21:28

odkrywcze...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #tydzień, #memy

To bilet w jedną stronę skarbie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zapraszamy

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ładne rzeczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka