Koncert - czas kiedy żałujesz, że nie jesteś wyższy/a
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie znoszę kleszczy
Zdeklasowani znowu
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 maja 2013, 09:04
Nie chodze na koncerty.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 18:44
ja i tak zawsze wiszę na barierkach, więc mi to ie przeszkadza
Odpisz
27 kwietnia 2013, 10:35
Heheheheh :) Ja to mam dobrze :)
Odpisz
18 sierpnia 2013, 18:56
@Sauron: piona! tez tak mam!
Odpisz
27 kwietnia 2013, 09:57
Na koncercie Versailles w 2010, kiedy ludziska tłoczyły się pod sceną nic nie widząc, ja ze znajomą weszłyśmy na stół tuż przy scenie i widziałyśmy wszystko jak na dłoni, bo stałyśmy mniej więcej na tym samym poziomie, co scena. Co prawda ominęła nas przez to próba urwania nogi gitarzyście, ale i tak było warto. Tak więc, na wszystko są sposoby.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 08:07
Przyleć swoim supercichym odrzutowcem VTOL, i popatrz z góry.
Odpisz