Problemy anglojęzycznych ludzi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
Młodzi gniewni
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 czerwca 2020, 10:03
Tłumaczyć
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2018, 16:44
Bo jak piszesz ręcznie "w", to robisz 2 "u", a nie "v"
To drukowane "w" jest jakieś z dałnem.
Odpisz
29 marca 2018, 16:45
@XStuntManiac1: są osoby które piszą "W" łącząc dwa "v".
Odpisz
29 marca 2018, 16:46
@KawaiiNekoCiaa: vvłaśnie
Odpisz
29 marca 2018, 16:47
@siemak: vvreszcie ktoś taki jak ja
Odpisz
29 marca 2018, 16:47
@KawaiiNekoCiaa: vvidzę tu pewien problem
Odpisz
29 marca 2018, 16:48
@Dolores_Umbridge: jaki?
Odpisz
29 marca 2018, 16:51
@KawaiiNekoCiaa: rnoże to haczyk
Odpisz
29 marca 2018, 16:51
@KawaiiNekoCiaa: sam nie vviem. vvydaje mi się że coś tu śmierdzi
Odpisz
29 marca 2018, 17:18
@Dolores_Umbridge: być rnoże śrnierclzi tu jaI<aś I<upa
Odpisz
29 marca 2018, 17:20
@KawaiiNekoCiaa: tez pisze vv
Odpisz
29 marca 2018, 17:20
@didujakaskemm: |<up@ nad głową?
Odpisz
29 marca 2018, 17:21
a jak pisze macieksro?
Odpisz
29 marca 2018, 17:21
@Dolores_Umbridge: macieksro
Odpisz
29 marca 2018, 17:24
maciek sro więc ci nie łodpowiie
Odpisz
29 marca 2018, 17:25
@didujakaskemm: co????????
Odpisz
29 marca 2018, 17:33
@didujakaskemm: szto?
Odpisz
29 marca 2018, 17:35
@Dolores_Umbridge: translate into polish: Maciej sra, więc ci nie odpisze
Odpisz
29 marca 2018, 17:38
@didujakaskemm: nie sram, nie okłamuj mnie
Odpisz
29 marca 2018, 17:51
@didujakaskemm: spi***alaj!!
Odpisz
29 marca 2018, 19:45
Dobrze, przepraszam, przyznaję się do celowego wprowadzania ludzi w błąd.
Odpisz
29 marca 2018, 19:48
@didujakaskemm: ej mielismy sie teraz klocic
Odpisz
29 marca 2018, 19:55
ok, zapomniałem
TY KU*WO GDZIE SĄ PIENIĄDZE ZA LAS?!
Odpisz
30 marca 2018, 23:20
ej mialeś sie klocic
Odpisz
30 marca 2018, 23:21
@didujakaskemm: po co
Odpisz
30 marca 2018, 23:23
nie wiem ty chciales fajnie by bylo tak kogos zwyzywac i zosatc zwyzywanym bez zobowiazań
Odpisz
30 marca 2018, 23:24
@didujakaskemm: nie bo nie jestes dziewczynka
Odpisz
30 marca 2018, 23:26
aha to ok
Odpisz
30 marca 2018, 23:27
O ty ku*wo głupia, taki jesteś? Dziewczynki wyzywasz?
Odpisz
30 marca 2018, 23:28
@XStuntManiac1: no tak
Odpisz
30 marca 2018, 23:29
Nieładnie.
Co Ci biedne dziewczynki zrobiły?
Odpisz
30 marca 2018, 23:32
@XStuntManiac1: KONSKIE ZALOTY CZASEM CHCE
Odpisz
30 marca 2018, 23:33
o nie, to rzeczywiście ciężkie przewinienie. Spalić na stosie. Żywcem.
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2018, 23:48
jak pójdziesz za to do więzienia to mów że chcesz do grypsujących
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2018, 13:34
@didujakaskemm: hej hej hej kolego koleżanko ja żadnej gry nie zepsułom
Odpisz
31 grudnia 2018, 18:58
@KawaiiNekoCiaa: Np. ja
Odpisz
31 grudnia 2018, 18:59
tak
Odpisz
31 grudnia 2018, 19:05
@didujakaskemm: co tu się odku*wia
Odpisz
31 grudnia 2018, 19:08
@Dolores_Umbridge: ja nie zobaczyłem że zrobiłem odkop, sory XD
Odpisz
1 kwietnia 2018, 13:01
ftw was happened
Odpisz
1 kwietnia 2018, 11:33
Co to za filter po prawej na dole?
Odpisz
1 kwietnia 2018, 08:39
W starożytności jak jeszcze pisano na kamiennych tabliczach "u" zapisywano jak "v" bo taki kształt latwiej było uzyskać dłutem. To się utrzymywało dość długo, a nazwa "w" w języku angielskim jest pozostałością po tym.
Odpisz
29 marca 2018, 19:57
dablju a nie jakieś double u chyba sama wiem co słyszę
Odpisz
1 kwietnia 2018, 08:09
@Windows_10: to ty jesyes dziewczyną?
Odpisz
1 kwietnia 2018, 08:39
tak
Odpisz
1 kwietnia 2018, 09:06
To jest trap.
Odpisz
1 kwietnia 2018, 13:47
@Windows_10: Nie umiesz w żart
Odpisz
1 kwietnia 2018, 14:33
@Windows_10: lol a a masz męski nick latwo sie pomylic
Odpisz
Edytowano - 1 kwietnia 2018, 14:57
@Windows_10: Przykro mi, ale angielski tak nie działa
Odpisz
1 kwietnia 2018, 14:58
@Archeologwinternetach: co
Odpisz
1 kwietnia 2018, 16:15
@Windows_10: dablju
Odpisz
30 marca 2018, 02:19
muj musk
Odpisz
29 marca 2018, 21:55
Odpisz
29 marca 2018, 19:55
W Rzeczpospolitej nie ma takich problemów.
Odpisz
29 marca 2018, 16:54
w angielskim mowia "double u", a we francuskim "double v"
Odpisz
29 marca 2018, 17:33
@Boszko_z_Zbygdanca: dublw
Odpisz