Dzisiejsza młodzież w pigułce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Rel
Pilne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 listopada 2021, 14:02
Nie rymuje się
Odpisz
2 kwietnia 2018, 09:46
ironic bo nie zakrył znajemych a mam ją w znajemych niestety
Odpisz
2 kwietnia 2018, 09:48
@InsaneFOX13: znasz ją?
Odpisz
26 czerwca 2018, 17:42
@InsaneFOX13: .
Odpisz
29 czerwca 2018, 08:29
@daglasio: no tak taak
Odpisz
29 czerwca 2018, 08:32
@InsaneFOX13: coraz więcej osób z mojego miasta na jejcach
Odpisz
31 lipca 2019, 04:18
@daglasio: Skąd?
Odpisz
31 lipca 2019, 12:27
@Kaibeq: tera to juz nie pamietam
Odpisz
9 lutego 2020, 18:17
@InsaneFOX13: przypomniałeś sobie już?
Odpisz
9 lutego 2020, 18:29
@wielkinawieki:
Odpisz
30 sierpnia 2020, 09:35
@InsaneFOX13: a teraz pamiętasz gdzie mieszkasz?
Odpisz
2 kwietnia 2018, 15:23
Zara, moment... Kto to jest? Wygląda podobnie do mojej koleżanki ze szkoły.
Odpisz
2 kwietnia 2018, 15:55
@KalkoPl: Nie widać twarzy.
Odpisz
26 czerwca 2018, 17:37
@KalkoPl: w jakim mieście mieszkasz?
Odpisz
22 grudnia 2018, 01:24
@KalkoPl: .
Odpisz
13 stycznia 2019, 09:30
@KalkoPl: .
Odpisz
23 stycznia 2019, 16:47
@KalkoPl: .
Odpisz
8 marca 2019, 15:37
@daglasio: wytrwały ( WOW! )
Odpisz
17 lipca 2019, 19:54
Potwierdzam
Odpisz
21 lipca 2019, 16:37
@daglasio: .
Odpisz
26 września 2019, 07:26
.
Odpisz
28 sierpnia 2020, 12:09
@daglasio: .
Odpisz
25 października 2018, 18:03
Prawie wszystkie dziewczyny z mojej szkoły, to jest chore :/
Odpisz
16 lipca 2018, 09:56
Czemu ku*wa tacy ludzie żyją w naszym ekosystemie
Odpisz
29 kwietnia 2018, 22:05
Po co robi selfie jeśli zasłania twarz? Po co oznacza ludzi?? I po co te Serduszka???
Odpisz
2 kwietnia 2018, 14:39
Darwin mówi: pozwólmy im umrzeć.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 20:28
Czej, to moja ryba mówi?
Odpisz
6 kwietnia 2018, 22:19
Pewnie złota rybka.Bardziej dziwi mnie wygląd; brodata jak na rybę.
Odpisz
30 marca 2018, 20:49
2 ostatnie sprawiają że wstydzę się za swoje imię
Odpisz
30 marca 2018, 23:13
@CoolSceleton95: No ja właśnie też
Odpisz
31 marca 2018, 10:58
@CoolSceleton95: same
Odpisz
31 marca 2018, 18:46
@thelich1000: Trzech Kacprów, każdy z nich ma anime na avku... Wybrańcy!
Odpisz
31 marca 2018, 22:37
@evilHero: 3 mędrców przegrywu
Odpisz
31 marca 2018, 22:58
@CoolSceleton95: Otóż to kolega, otóż to
Odpisz
1 kwietnia 2018, 09:33
@evilHero: That's the point
Odpisz
2 kwietnia 2018, 09:27
@thelich1000: Anime to gówno
Odpisz
2 kwietnia 2018, 09:30
@Mam_Oryginalny_Nick: nikogo nie obchodzi twoja gówniana opinia :)
Odpisz
2 kwietnia 2018, 09:38
@Gotard_czarodziej: To nie znaczy że nie mam prawa jej wyrazić. I już dostałem czerwone od jakichś mangozjebów
Odpisz
2 kwietnia 2018, 10:08
@Mam_Oryginalny_Nick: Wiesz od czego są czerwone? Od tego by pokazać, że nie zgadzasz się z czyjąś opinią. a jeżeli twoja opinia nie ma ani jednego sensownego argumentu to licz się z tym, że ludzie nie będą cię popierać.
Odpisz
2 kwietnia 2018, 10:20
@CoolSceleton95: /joni ashamed Kacper team
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:20
@Gotard_czarodziej: Otóż mnie obchodzi jego opinia, powiem więcej, zgadzam się z nią.Chcesz argument? Proszę cię bardzo:
-Nie podoba mi się "kreska" anime, co nie znaczy, że nigdy nie oglądałem, zobaczyłem 2 odcinki jakiegoś tam anime, i skończyłem.
-Nie podoba mi się sam charakter anime ( dialogi, itp. ).
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:23
@evilHero: thelich nie ma anime na avku, to jest postać z DDLC, zresztą mój avek to ta sama postać
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:28
@Reaper_: Eh... Anime to jest cały gatunek. zgadzam się z tym, że wiele produkcji to szajs,ale jest wiele tych świetnych. a twoje argumenty są również pozbawione sensu. to tak jakby powiedzieć: gry to gówno. nie podoba mi się grafika i klimat. co z tego, że jest wiele gier i absolutnie się od siebie różnią, lepiej wrzucić wszystko do jednego worka z napisem "syf".
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:47
@Gotard_czarodziej: Nie powiedziałem że bajki to gówno. Powiedziałem że chińskie bajki to gówno
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:49
@Mam_Oryginalny_Nick: Czy mi się zdaje czy na jeja Premium nie można edytować komentarzy?
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:52
@Mam_Oryginalny_Nick: Ale w tej katogorii "chińskich bajek" jest na tyle dużo różnorodności, że wrzucanie ich wszystkich do jednego worka nie ma sensu.
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:58
@Przegryw_razy_2: wrzucasz do jednego worka konosube przy której można kisnąć jak przy dobrych memach, koe no katachi przy którym można się poruczeć i ku*wa pszczółkę maję
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2018, 17:10
@Mam_Oryginalny_Nick: No cóż, mamoryginalnynick, wiesz co jest najzabawniejsze? Że wpi***alasz się do jakiejś tam rozmowy, którą prowadzę (prowadziłem) z dwoma ludkami pod komentarzem, który nie dość że nie jest twój, to w dodatku wcale nie dotyczy ciebie, sypiesz jakimś ch*jowymi argumentami, które ani trochę nie mają sensu, żeby znaleźć trochę atencji. Nikomu krzywdy nie robiliśmy, a ty ze swoją opinią (bez żadnego jej poparcia) wku*wiasz wszystkich dookoła. O ch*j ci wgl chodzi?
Odpisz
4 kwietnia 2018, 00:15
@Gotard_czarodziej: (apka) To było do mnie?
Ja poprostu nie mogę się przemóc aby znieść wygląd anime.Taka moja opinia, zdania nie zmienię.Nie ma sensu z tego powodu robić kłótni.
Życzę miłego dnia
Odpisz
4 kwietnia 2018, 00:59
@Reaper_: Nie, nie, nie do ciebie. Ty przynajmniej masz jakiś argument. Ale niejaki mam oryginalny nick nie. I to on był tu adresatem. Również życzę miłego dnia.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 18:21
@evilHero: Dziękuje, przepraszam za kłopot.
Odpisz
31 marca 2018, 00:40
Jeśli ktoś się tnie to patrzę w jaki sposób, jak w poprzek to nie chce się zabić tylko szuka atencji, ale jak wzdłuż ręki to już takie coś bym zgłosił bo wtedy naprawdę chcę się zabić
Odpisz
2 kwietnia 2018, 08:51
nie zawsze. Są osoby które tną się poziomo, ale nie pokazują tego całemu światu i wstydzą się tego, to nie jest tak łatwo zrozumieć
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2018, 09:23
znam kogoś takiego. I faktycznie uważam to bardziej jako szukanie atencji.
A jak chce się pomóc i pyta się dlaczego to robi, to nigdy nie ma racjonalnej odpowiedzi
Odpisz
2 kwietnia 2018, 09:58
w czwartek wróciłam z psychiatryka i tam osoby które sie cięły, robiły to bardziej z uzależnienia, ponieważ z każdym cięciem coraz bardziej tego potrzebowały, nawet jeżeli to pierw była zabawa (ale osoby z domu dziecka w tym wypadku) zamieniała się w uzależnienie, takie osoby, z pociętymi, a nawet wydrapanymi rękami mówią, że nikt kto tego nie robił nie zrozumie tego uzależnienia, było kilka osób z kreskami samobójczymi, które trafiły do psychiatryka po kilku godzinach od zrobienia tego i stwierdzam iż nie powstrzyma się takich osób przed zrobieniem sobie czegoś, bo nawet pistacją się potną lub podrapia do krwi paznokciami
w sumie nie wiem po co to pisze, jakoś tak musialam z siebie wyrzucić te wrazenia
oczywiscie nie pisalam tu o atencyjnych ku*ewkach, bo tam naprawdę problemy mieli niektórzy
Odpisz
2 kwietnia 2018, 10:03
Czasem ludzie tną się, bo sądzą że ból fizyczny oszczędza im bólu psychicznego
Odpisz
2 kwietnia 2018, 10:04
bo człowiek z depresją często nie myśli racjonalnie...
Odpisz
2 kwietnia 2018, 10:04
@Ameron: z depresją? Nie powiedziałbym
Odpisz
2 kwietnia 2018, 10:08
@DomiKicia: Dlaczego byłaś w szpitalu psychiatrycznym?
Odpisz
2 kwietnia 2018, 10:10
depresja kryje się pod różnymi postaciami, jedni płaczą ciągle, inni przed ludźmi udają szczęśliwych a w samotności wypłakują się... no i są też tacy którzy po prostu to sobie umią ubzdurać, ale każdy przypadek powinien zostać sprawdzony przez odpowiedniego lekarza.
Odpisz
2 kwietnia 2018, 10:13
@Ameron: o to chodzi, bo ona tak jakby... Chwali się tym, że się tnie.
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2018, 10:15
@Jejak1: Byłam tam przez depresje lękową, nie tnę się i nie cięłam, ale widziałam i dobrze poznalam przypadki z całymi rękami, nogami a nawet brzuchem poranionym, zawsze to wiedza o czymś nowym i zobaczenie tego od środka
Odpisz
2 kwietnia 2018, 10:16
@DomiKicia: Czy mogę się zapytać co to jest depresja lękowa?
Odpisz
2 kwietnia 2018, 10:16
szuka uwagi, na swój sposób... no, ale ja psychiatrą nie jestem, ani jej nie znam, nie mnie to oceniać
Odpisz
3 kwietnia 2018, 03:25
wiesz że ktoś kto się tnie nie koniecznie ma przy tej czynności odebrać sobie życie? Niektórzy tną się żeby sobie ulżyć w problemach a może jednak chcą jeszcze żyć.
Odpisz
2 kwietnia 2018, 11:33
Mam takich więcej :D
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:23
@Werkaska3: co to za wieśniak?
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:40
@ruzwelt1: przecież widać, że miastowy. Przyszedł po prostu odwiedzić tych biedaków wieśniaków.
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:45
@Werkaska3: pedał w rurkach
Odpisz
2 kwietnia 2018, 15:24
@Werkaska3: Gdzie są 23 inne osoby?
Odpisz
2 kwietnia 2018, 08:28
I do tego papierosy bo musi zajarac zeby jakos odreagowac oraz pije żeby zalać smutki.
Odpisz
2 kwietnia 2018, 14:30
@Alicjuch9: Pije żeby zapomnieć ale zawsze pamięta
Odpisz
Edytowano - 30 marca 2018, 20:41
moja znajoma-atencjuszka na snapszatofe "mah stury" dodaja jakieś 20 cytatów o samookaleczaniu dziennie, sporadycznie zdjęcia swojej pociętej ręki (nie nadgarstka, a dłoni lub powyżej łokcia [boburwatak])
Odpisz
30 marca 2018, 20:42
@kasjan132pl: A ja myślałam że ze mną coś jest nie tak
Odpisz
30 marca 2018, 20:56
@kasjan132pl: daj nick jej
Odpisz
30 marca 2018, 23:14
@kasjan132pl: Ja bym jednak ją zapytał czy wszystko w porządku, nawet jeżeli robi to dla uwagi, to ten fakt sam w sobie jest niepokojący
Odpisz
31 marca 2018, 01:05
@Przegryw_razy_2: wiem że nie wszystko z nia jest w porządku, znam ją lepiej niż ktokolwiek inny. Wiem o jej problemach, i staram się jej pomagać w rozwiązywaniu ich. Dont worry, im not a heart-less edgy teen
Odpisz
31 marca 2018, 01:10
@kasjan132pl: Nie oskarżam Cię o to, cieszę się że się przejmujesz i zauważasz takie rzeczy :)
Odpisz
31 marca 2018, 01:17
@Przegryw_razy_2: tak naprawdę to dziennie spędzam koło 2, może 3 godzin na pisaniu z dziewczynami które potrzebują się wygadać, wylać złość, poradzić czy poprostu są smutne
Odpisz
31 marca 2018, 01:21
@kasjan132pl: Cieszę się że tacy ludzie jeszcze istnieją. Ja jestem po tej drugiej stronie, tylko że nie jestem dziewczyną...
Odpisz
31 marca 2018, 08:29
@Przegryw_razy_2: if u want, hit me up
Odpisz
31 marca 2018, 10:29
@kasjan132pl: Nie nie, mam już kilka osób którym mogę się wyżalić, ale dzięki :)
Odpisz
2 kwietnia 2018, 08:34
@kasjan132pl: czyli nie tylko ja jestem konfesjonałem.
Odpisz
2 kwietnia 2018, 10:22
@RudiPL: nope. Znaczy jeszcze jedną rzeczą która robie to rozkochuje w sobie koleżanki mojego z i o m e c z k a, ale to już efekt uboczny pomagania im
Odpisz
2 kwietnia 2018, 11:45
@kasjan132pl: ty zwyrolu
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:19
@kasjan132pl: A ja nie mam dziewczyn w klasie
Odpisz
2 kwietnia 2018, 13:25
@PanSowa12: nie zapominaj o nohomo
Odpisz
2 kwietnia 2018, 13:04
Debil's everywhere
Odpisz
Edytowano - 2 kwietnia 2018, 12:57
mój plan dnia
"ja, kolega(TUPAQ), mandarynki, butelka wody, kalendarz, słuchawka, siekiera, pistolet, miśki, czekolada"
Moja ręka 💞
łuszko💞
akordeon💞
depresja💞
telefon 💞
pewna osoba💞
rak jąder💞
dajcie swój
Odpisz
2 kwietnia 2018, 13:03
@Nemezis_:
Odpisz
2 kwietnia 2018, 12:01
Hejciłbym
Odpisz