Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Twoja_lodowka

29 października 2022, 22:06

Dawajta robimy urbexa

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2018, 18:32

Nie tylko tu...
Robiąc skrytki prepperskie, takie miejsca gdzie jest dużo kasy i punktów talentu, w starej szopie w której straszy również był czerwony balon

Avatar hesa656

12 kwietnia 2018, 07:53

R*chalbym,
To znaczy wszedłbym
To znaczy... Aaa... Jeden ch*j

Avatar Alicjuch9

12 kwietnia 2018, 05:07

Stare

Avatar Ares011

11 kwietnia 2018, 19:21

Moim zdaniem to jak stworzono postać Josepha Seeda jest wspaniała. Z początku wydawał się prostolinijnym fanatykiem lecz z czasem przekonałem się że im głębiej w las tym więcej drzew... cudo

Avatar Polski_Kisiel

11 kwietnia 2018, 18:45

Gdzie to?

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2018, 10:48

Jest jeszcze drugi, na końcu tego Stasha w "nawiedzonym" domu. Można też znaleźć notatkę od Pennywise'a, w której mówi o zabijaniu dzieci.

Avatar Rafken593

11 kwietnia 2018, 17:49

Nie mam ani Far Cry 5 ale To też nie oglądałem.Możesz napisać co było na tej notatce?

Avatar
Konto usunięte

11 kwietnia 2018, 18:32

@Rafken593: Pewnie.

Avatar BetonowyMur

11 kwietnia 2018, 17:47

Da się tam wejść?

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2018, 13:30

Far cry 5 jest słaby |______|

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2018, 15:16

jest nawet dobry, bo porusza kontrowersyjny temat: religia

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2018, 15:44

ale gameplay jest w 80% taki sam jak w trójce i czwórce...

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2018, 01:35

Osobiście uważam że far cry 5 jest zajebiste i inne od wcześniejszych części gdyż
1. Nie ma wież do wspinaczki
2. Zakończenie rozpi***ala system (a przynajmniej jedno z nich)
3. Są ciekawe postacie
A gdyby rozgrywka naprawdę by się różniła to już nie byłby far cry a ludzie kupując kolejną część tej samej serii spodziewają się kolejnej części tej samej serii.

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2018, 17:29

czyli assassin's creed origins jest złą grą bo odbiega mocno od poprzednich gier z serii?

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2018, 21:17

nie jest złą grą ale jest złą kontynuacją. grając w origins cały czas brakowało mi biegania po dachach. pozatym jak na assasina było za dużo otwartej walki.

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2018, 10:41

akurat wszystkie części assassin's creed będą miały podobną rozgrywkę co origins. Niektóre growym seriom potrzebny jest gruntowny ,,remont" gameplayu zwłaszcza far cry takiego potrzebuje

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2018, 14:28

nie powiem że czasami świeżość jest miło widziana ale osobiście wciąż zostaje przy swoim stanowisku. Dla przykładu assasins creed 4 równie dobrze dobrze mogło być oddzielną grą o piratach bo z assasynem miało niewiele wspólnego.

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2018, 14:49

co do ac 4 to się zgodzę

Avatar ManekoPLgraczcs

Edytowano - 11 kwietnia 2018, 17:27

moim zdaniem słabo że nie ma wież

Avatar juzi46

11 kwietnia 2018, 17:53

zgadzam się far cry 5 praktycznie nie różni się niczym od reszty no oprócz primal

Avatar Polski_Kisiel

11 kwietnia 2018, 18:45

@juzi46: Ja to tylko dopowiem, że imo fc5 jest jednym z lepszych ze względu na optymalizację.

Avatar bartek20043

11 kwietnia 2018, 21:27

o to chodzi

Avatar Darmozjad1

12 kwietnia 2018, 11:43

Oczywiste jest że podstawy rozgrywki pozostaną takie same ale far cry 5 mocno się różni od poprzednich części

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2018, 13:06

@Darmozjad1: far cry 5 to the best of far cry i niewiele więcej

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2018, 08:01

dla mnie części 3, 4 i 5 były tak samo dobrze biorąc pod uwagę fakt że powstawały w innych latach gdzie technika mogła sobie pozwolić na inne rzeczy

Avatar HuboX600

1 kwietnia 2018, 10:50

Oh shIT!

Avatar Wielki_Cezarz_Kapust

1 kwietnia 2018, 10:48

Wejdź tam

Avatar
Konto usunięte

1 kwietnia 2018, 10:48

@Wielki_Cezarz_Kapust: nic nie daje

Avatar
iqhawe

1 kwietnia 2018, 10:47

no super

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Vader0PL
Dodane przez: Vader0PL

Ostry ten sędzia

Dobrze czasem się oderwać

To się nie może nie udać

Szybki jak błyskawica

Niezniszczalne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka