Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

13 kwietnia 2018, 20:50

*komunistyczny Wietnam Północny

Avatar DaKnight

13 kwietnia 2018, 22:35

@Baturaj: Czyja ja wiem? Ngo Dinh Diem swoją katolicko-wojskową dyktaturą zraził do siebie duża część społeczeństwa Wietnamu Południowego, także...

Avatar generalpartyzantkijeja

14 kwietnia 2018, 15:53

@Baturaj: *Armia Ludowa Północnego Wietnamu, Armia Wietnamu Północnego i partyzanci z wietnamu północnego, południowego, Laosu i Kambodży

Avatar Baturaj

14 kwietnia 2018, 16:19

@DaKnight: Czy to zmienia w jakiś sposób fakt, że to Wietnam Północny upokorzył armię Wuja Sama?

Avatar Baturaj

14 kwietnia 2018, 16:20

@generalpartyzantkijeja: Prawda. Ale duża część armii południa współpracowała (a raczej starała się to robić) z Amerykanami.

Avatar generalpartyzantkijeja

14 kwietnia 2018, 17:08

@Baturaj: wietnamscy powstańcy walczyli po podpisaniu paktu pokoju.
wojny w wietnamie nikt nie wygrał, bo oficjalnie doszło do rozejmu.Tylko amerykanie stracili wiele milionów dolarów i ponad milion obywateli nie mówiąc o poparciu wśród obywateli.

Avatar generalpartyzantkijeja

14 kwietnia 2018, 17:16

@Baturaj: Napoczątku wietnam południowy zwrócił się do amerykanów o pomoc, doszło do rozmów miedzy wietnamem południowym i północnym ale komunistyczne władze odrzuciły postanowienia komisji jakiejś tam i tak wybuchła wojna domowa, po wydarzeniach nazwanych czarnym kwietniem czyli upadku Saigonu i zakończeniu ofensywy Tet alianci wycofali sie z wietnamu na co niezbyt dobrze zareagowały władze południa. W tedy część południowców dołączyła do komunistów. Co niezmienia faktu że południe wspierało zachód.

Avatar generalpartyzantkijeja

14 kwietnia 2018, 17:16

@generalpartyzantkijeja: kurde ale sie rozpisałem

Avatar Baturaj

14 kwietnia 2018, 17:40

@generalpartyzantkijeja: Ja wiem, że nikt jej nie wygrał. Wyraźnie napisałem: upokorzył. Bo upokorzył. A reszta informacji ok, suche fakty.

Avatar generalpartyzantkijeja

14 kwietnia 2018, 18:36

@Baturaj: a ja też nie powidziałem że sie mylisz.

Avatar generalpartyzantkijeja

14 kwietnia 2018, 18:47

@Baturaj: ale i tak wszyscy wiemy że to USA zdetonowało bomby w Saigonie

Avatar Filipsss

25 kwietnia 2018, 17:38

@Baturaj: Nie upokorzył
raczej nie jest jakimś wielkim upokorzeniem przegrać z państwem które było wspierane przez 2 je**ne komunistyczne mocarstwa

Avatar Baturaj

Edytowano - 25 kwietnia 2018, 21:17

@Filipsss: Teoretycznie masz rację, ale jednak mogło to urazić dumę Amerykanów, że dostali po tyłkach od wieśniaków kryjących się w tunelach pod ziemią i zapierniczających po lasach jak poebani.
Co np. moim zdaniem było bardzo skutecznym i dlatego dobrym sposobem walki ze strony komunistów.

Avatar Filipsss

25 kwietnia 2018, 21:28

@Baturaj: taa i te cholerne protesty

Avatar Filipsss

25 kwietnia 2018, 17:37

Wszyscy myślą że USA było słabe bo przegrało wojnę w wietnamie
ale każdy ma w dupie że tych komunistycznych ch*jów z północy wspierały pier**lone komunistyczne chiny i je**ne ZSRR -,-

Avatar generalpartyzantkijeja

14 kwietnia 2018, 00:19

wszyscy szkalują USA za wojne wietnamską, ale gdyby nie oni to nikt by nie zatrzymał komunistycznego domina

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2018, 20:30

Lepiej pasuje "pacyfiści i hipisi z USA" V:

Avatar KaWuk

3 kwietnia 2018, 05:26

Memy z przegraną USA w Wietnamie są nadal śmieszne?

Avatar DowcipnyAdolf

2 kwietnia 2018, 18:06

Avatar Lolum

2 kwietnia 2018, 18:15

@DowcipnyAdolf: widzę że lubisz sona

Avatar DowcipnyAdolf

2 kwietnia 2018, 18:25

@Lolum: ulubiony piłkarz

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2018, 18:28

Avatar Jakis_Nick

2 kwietnia 2018, 17:31

ultra realistyczne drzazgi

Avatar Kapitalista

2 kwietnia 2018, 17:49

@Jakis_Nick: Drzazgi

Avatar Boberek00

2 kwietnia 2018, 20:15

@Jakis_Nick: To je kolce

Avatar generalpartyzantkijeja

2 kwietnia 2018, 22:47

@Boberek00: to je panji

Avatar NixxoN

13 kwietnia 2018, 23:22

Avatar Kto_Inny

14 kwietnia 2018, 12:36

@NixxoN: Zostały nawet uznane za nielegalną broń

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Niewiadomokto
Dodane przez: Niewiadomokto

Co za przypadek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

A, okej

Niegrzeczny Oskarek

Trzeba brać osobną torbę

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka