II wojna światowa w pigułce
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Zapraszamy
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie znoszę kleszczy
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2018, 13:38
ma ktoś szablon?
Odpisz
4 kwietnia 2018, 17:10
@arkom: Tak
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2018, 17:17
@spicy: HAHAHAHAHAHAHAHAHSHHSHAHA ŚMIESZNE bo on zadał pytanie czy ktoś ma a a a on odpowiedział że ma ale nie powiedział kto HAHAHAHAHAHAHAHAHSHHSHAHA DOBRE😂👌👌👌
Odpisz
4 kwietnia 2018, 18:23
@arkom: nie ma spamu
Odpisz
4 kwietnia 2018, 18:39
>1 mem
>spam
Odpisz
4 kwietnia 2018, 18:41
@arkom: szablon = spam
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2018, 18:44
bo napewno każdy użytkownik jest tak zje**ny żeby spamić i zabić mema
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:44
@arkom: Ale reszta użytkowników nie wie który debil będzie robił spam
Jak już to na priv poproś
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:46
@Adi34:
Odpisz
7 kwietnia 2018, 16:07
@arkom:
Odpisz
7 kwietnia 2018, 16:13
@ufok1234: no u
Odpisz
10 kwietnia 2018, 15:52
@arkom: dziecko zapomniało się przelogować?
Odpisz
10 kwietnia 2018, 15:54
@Filipsss: co dziecko przez to rozumie?
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:02
O kurde. Przeszło i admin zostawił swastykę. Dzień dziecka
Odpisz
7 kwietnia 2018, 14:10
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Admin zawsze zostawia sfastyke, jeśli jest w celach histirycznych a nie w celach propagowania nazizmu
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2018, 12:50
yummy yummy
Odpisz
7 kwietnia 2018, 11:40
(☭ ͜ʖ ☭)
Odpisz
7 kwietnia 2018, 11:13
Midget1
Odpisz
7 kwietnia 2018, 10:10
T1T1T1T1T1T1T1T1T1T1T1
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:43
Czemu on ma dwie pary słuchawek na sobie?
Odpisz
7 kwietnia 2018, 09:59
@Najlepszy_Diler: on ma autyzm
Odpisz
4 kwietnia 2018, 11:28
tyyyleeeeer
Odpisz
4 kwietnia 2018, 12:13
@Ginny1374: kadem lepszy
Odpisz
4 kwietnia 2018, 12:30
@firankowy: Tylko Jankos
Odpisz
4 kwietnia 2018, 16:00
@Arturo11: dżankos smurf
Odpisz
4 kwietnia 2018, 21:59
@Arturo11: Tylko Pjotoru najlepszy gracz League of Ścierwo.
Odpisz