Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Płać pan
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Powodzenia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 stycznia 2021, 22:49
G+ zdechł.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 19:46
Mam założonego Facebook'a ale ściągnąłem na telefon tylko Messenger i dobrze mi z tym.
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2018, 20:32
@CiemnoStrasznieUMnieWDomu: messenger działa bez fejsaaaa
Odpisz
6 kwietnia 2018, 23:17
Wiem ale mam fejsa założonego po prostu
Odpisz
7 kwietnia 2018, 11:29
ale musisz podać nr. telefonu.a to trochę problem kiedy operator zablokował Ci numer bo nie wpłacałeś kasy na konto xD
Odpisz
4 kwietnia 2018, 19:02
Czekam aż wreszcie ta zaściankowa polska przejdzie na twittera.
Odpisz
4 kwietnia 2018, 19:06
@Krzyniu: chciałbym, ale za mało moich znajomych z niego korzysta
Odpisz
4 kwietnia 2018, 19:08
Otóż ths.
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2018, 19:17
@Krzyniu: marzenia się spełniają
mam nadzieję
Odpisz
4 kwietnia 2018, 19:25
@Krzyniu: No ale jednak twitter ma o wiele mniej opcji, i ma inne cele. Nie powinno się tych stron porównywać.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 19:40
@Krzyniu: Lepiej na Vkontakt
Odpisz
6 kwietnia 2018, 20:42
@MoNka455: Wiesz co, nie wiem. VKontakte jest dość ograniczone, no i bardzo mało popularne.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 21:10
@Krzyniu: Za to pewna rzecz nie jest tam ograniczona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:27
a teraz: kto ma NK? może jakąś grupę admin założy?
Odpisz
6 kwietnia 2018, 20:35
@kasiakiku: nk i twiter są napewno lepsze od ryjowejksiazki
Odpisz
6 kwietnia 2018, 19:17
Ja usunąłem i mogę mówić że go nie mam jak dwa lata temu :3
Odpisz
4 kwietnia 2018, 19:22
W sumie to raczej nie Google...
Podejrzewam że w ciągu kilku miesięcy powstanie nowy serwis na który wszyscy się rzucą...
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:21
@Monster_: I prawdopodobnie cykl się powtórzy
Odpisz
4 kwietnia 2018, 21:48
@Boberek00: W sensie że będzie spoko aż się nie zj*bie, potem otworzy się nowa strona i tak dalej? Pewnie tak będzie...
Odpisz
4 kwietnia 2018, 21:58
@Monster_: No coś tym stylu
Odpisz
4 kwietnia 2018, 21:58
@Monster_: Mam nadzieje że będzie to coś ala youtube, bo już mam dość tej cenzury
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:12
Musiało by to chyba być w deep webie żeby nie było cenzury... Albo przynajmniej nie pochodzić z U.S.A...
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:26
@Monster_: Chodzi mi o tą family friendlowość
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:28
Ale youtube tez schodzi na psy powoli ale jednak bo jezeli wyzywasz czarnych to zle ale wyzywanie bialych to spoko
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:30
@Kubell_: Powoli? Youtube się stacza jak lawina. Jakieś 80% twórców bez wahania by się przeniosło na coś innego gdyby po przeniesieniu się mieliby przynajmniej połowę dawnej widowni
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:31
No o tym mówię xD
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:33
@Monster_: co. Na jakim ku*wa deep weebie. A pornhub? A 4chan? Chyba jednak nie mówimy o tym samym
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:56
TAK ZRÓBMY KANAŁ LETS PLAY MINECRAFT NA PORNHUBIE
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:58
@SnaqS: a nie już nas wyprzedzili
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:59
@SnaqS: "how to eat melon"
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2018, 03:05
W takim razie jaki masz problem zrobić portal 18+ ze wszystkim co ci się podoba?
Mi chodzi o to, że tam gdzie zaczyna się (teoretyczny) dostęp dla "dzieci"(czyli osób <18) zaczyna się family friendly... I to było do deep web...
A cenzura czyli np. Przeklamania faktów czy wybiórczość dozwolonych poglądów są raczej wszędzie, ale ostatnio Stany przesadzają...
Odpisz
5 kwietnia 2018, 06:57
Jak przeszkadza ci "grzeczność" YouTube to oglądaj Vimeo, nie YT
Odpisz
5 kwietnia 2018, 16:36
@SharpNeedle: Fajnie że tam pewnie nie ma moich ulubionych twórców i w ogóle jest to mało popularne więc trudno by było znaleźć nowych
Odpisz
6 kwietnia 2018, 19:15
@Monster_: NaszaKlasa.pl odzyska popularność! (dobrze wpisałem adres? Do niczego mi nigdy nie był potrzebny to nie wiem.)
Odpisz
4 kwietnia 2018, 19:59
A wiecie co to oznacza ? POWRÓT NASZEJ KLASY !
Odpisz
4 kwietnia 2018, 21:48
@Shadow_blade: Nie sądzę...
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:56
@Shadow_blade: nawet bym się ucieszył
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:07
Nie sądzę, jeszcze kilka lat temu to był najbardziej znienawidzone medium społecznościowe w tej części internetu
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:20
I potem lepiej nie będzie
Odpisz
4 kwietnia 2018, 19:21
Kto ma już komary? ;-;
Odpisz
4 kwietnia 2018, 19:32
@rozwalgo: Wczoraj mi taki je**niec latał jak położyłem się spać
Odpisz
4 kwietnia 2018, 19:49
@Vosimo: sorry
Odpisz
4 kwietnia 2018, 19:28
Będzie 4.0?
Odpisz
4 kwietnia 2018, 18:57
Google+ raczej na tym nie zyska
Odpisz