Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Pilne
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2020, 16:48
Co to za ikonka zawsze z prawej?
Odpisz
12 kwietnia 2020, 10:27
@konstantyn777: Instagram
Odpisz
17 września 2022, 16:10
@konstantyn777: Instagram
Odpisz
1 listopada 2018, 22:40
A co jeśli jestem brzydką kobietą introwertyczką??
Odpisz
7 kwietnia 2018, 09:12
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:14
A ja mam social media generalnie głęboko...no wiecie gdzie
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:17
@SongMan: w miejscu gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:51
w szyi?
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:16
@SongMan: Ja też w D U i możesz dokończyć
Odpisz
6 kwietnia 2018, 20:49
Kiedy jesteś introwertykiem w męskiej szkole, nie znasz żadnych dziewczyn, a ziomki namawiają mnie żebym przyszedł na zajęcia taneczne do żeńskiej szkoły
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:20
Poprawione
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:34
Odpisz
6 kwietnia 2018, 19:17
@dr_plaga: Hell yea
Odpisz
6 kwietnia 2018, 20:24
złoto
Odpisz
6 kwietnia 2018, 20:34
@dr_plaga: dodaj jeszcze 13 powiadomień do jeja
Odpisz
6 kwietnia 2018, 20:25
Ja tam nie mam ryjksiążek i instagrama i żyję
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:38
Kiedy dodajesz "Pogadajmy bo nudno"
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:58
@rozwalgo: o gurwe
Odpisz
5 kwietnia 2018, 18:00
@rozwalgo: is it possible to learn this power?
Odpisz
5 kwietnia 2018, 18:10
@rozwalgo:
Odpisz
5 kwietnia 2018, 20:58
@arkom: Spokojnie, to jest po prostu potęga Painta
Odpisz
6 kwietnia 2018, 20:25
@rozwalgo:
Odpisz
6 kwietnia 2018, 19:33
7 fb 2-3 instaki. Jak bardzo mocno w skali od 1 do raka jestem zje**ny ?
Odpisz
6 kwietnia 2018, 19:45
@Angel_Kubixarius: 7+2-3=6
Tak 6/10 bym powiedział.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 19:23
poprawka
*kiedy jesteś ładną laską*
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:11
I guess it checks out
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:13
@andi12345: ładną masz tapetę
Odpisz
7 kwietnia 2018, 11:28
ja mam ładniejszą
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:13
I'm just playing angry birds
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:09
Ja nawet nie mam żadnej z tych aplikacji ;-;
Odpisz
5 kwietnia 2018, 17:08
Kiedy nie masz ani facebooka ani Instagrama
Odpisz