Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Północne Węgry
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Przerwa na herbatkę
Nigdy na to nie wpadną
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2019, 05:08
:3
Odpisz
8 kwietnia 2018, 08:45
To jest zajebiste
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:00
Z czego to?
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:01
@qaz123: popteamepic
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:01
@qaz123: Pop Team Epic
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:02
@FilipC4: ubiegłeś mnie o sekundy
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:03
@FilipC4: Opłaca się go czytać?
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:03
@Man_in_the_Mirror:
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:03
@Man_in_the_Mirror: nom :3
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:04
@qaz123: tak, jest też adaptacja anime
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:07
@qaz123: możesz nawet obejrzeć, powstało anime. W sumie to takie shitposty, ale z większym budżetem
Odpisz
7 kwietnia 2018, 22:12
Eyy, mój filmik się przydał :3
Odpisz
7 kwietnia 2018, 22:12
@XDgierman: :33
Odpisz
7 kwietnia 2018, 22:15
Wykorzystane perfekcyjnie
Odpisz
5 kwietnia 2018, 00:24
Chimera jest tylko jedna .
Odpisz
7 kwietnia 2018, 20:12
@General_Kenobi: ty i ta twoja pieprzona intuicja.
Odpisz
7 kwietnia 2018, 22:14
@General_Kenobi: dokładnie
Odpisz
7 kwietnia 2018, 20:21
Ciekawie by było mieć autonomicznego węża wyrastającego ci z tyłka
Odpisz
7 kwietnia 2018, 20:32
@Elskmegna: Trochę jak badziong ale z drugiej strony i do tego jadowity.
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:31
Poputepipikku <3
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:32
oglądnął bym gdyby nie obietnica że już nigdy nie oglądne anime
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:37
A skąd ta obietnica.
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:48
>nigdy nie oglądne anime
Obejrzyj kitku zupkę, a nie.
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:27
Kiedyś się przyda
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2018, 20:36
@Polski_Ziemniok: Ech... Ty i ta twoja pieprzona intuicja.
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:17
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:28
nie obrażam twoich rysynków lol. ale o to mój legitny rysunek robiony z serca
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:33
@FanNinjaKiwi222: kek
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:29
Deus Vult!
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:23
5 i do ulu
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:07
Popuko <3
Odpisz