Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie idź!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ikony
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 kwietnia 2018, 16:18
Ja się sam nauczyłem C++ i jest dla mnie ten język bardzo prosty
Odpisz
5 kwietnia 2018, 16:52
@panPepe: Ale jak wyjedziesz do Anglii na zmywak do roboty to już się w nim nie dogadasz... :/
Odpisz
12 kwietnia 2018, 21:08
@panPepe: cout<<"Dla mnie tez";
Odpisz
12 kwietnia 2018, 21:21
@Strex: return 0;
Odpisz
13 kwietnia 2018, 02:17
@falkusowy1:
}
Odpisz
28 kwietnia 2018, 20:21
@panPepe: to teraz naucz się czegoś co ci się przyda
serio c++ jest stary
Odpisz
29 kwietnia 2018, 03:45
@daglasio: a w szkołach nadal uczą
Odpisz
29 kwietnia 2018, 09:12
@Strex: mnie uczą baltiego
a jestem w siódmej klasie
gupio
Odpisz
13 kwietnia 2018, 06:28
polecacie jakieś darmowe kursy unity? chciałbym nauczyć się programowania w C# ale nie wiem od czego zacząć, próbowałem zrobić grę o poruszaniu się piłką. Przepisałem kropla w kropkę kod z filmiku z kursem, ale nie działa. 9 BŁĘDÓW KOMPILACJI. Tak jakbym miał nowszą wersje która nie przyjmuje starych poleceń. Jeżeli ktoś się zna i myśli że zrobiłem błąd i może mi pomóc mogę zrobić screena
Odpisz
13 kwietnia 2018, 07:01
@Rozyv: możesz mi wysłać :)
Odpisz
13 kwietnia 2018, 14:00
@PeVlo: proszę :)
Odpisz
13 kwietnia 2018, 14:01
@PeVlo: i jeszcze lista błędów:
Odpisz
13 kwietnia 2018, 16:11
@Rozyv: widzę na pierwszy rzut oka że nie masz kilku } resztę sprawdzę później
Odpisz
13 kwietnia 2018, 22:54
@Rozyv: Tego nie powinno być
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2018, 23:45
@Rozyv: Po co się tak męczyć? Starczy zamienić wszystko co napisałeś w Update na:
GetComponent<Rigidbody>().velocity = new Vector3(Input.GetAxis("Horizontal") * 4.5f, GetComponent<Rigidbody>().velocity.y, Input.GetAxis("Vertical") * 4.5f);
EDIT: Zauważyłem że użyłeś AddTorque, a nie velocity, wtedy tak powinno to wyglądać (tak mi się wydaje, nie testowałem tego)
GetComponent<Rigidbody>().AddTorque = new Vector3(Input.GetAxis("Horizontal") * 10, GetComponent<Rigidbody>().velocity.y, Input.GetAxis("Vertical") * 10);
Odpisz
14 kwietnia 2018, 07:39
@pawel4134: ja chciałem mu wytłumaczyć :(
Odpisz
14 kwietnia 2018, 09:54
@PeVlo: dzięki wam wszystkim, już zabieram się do zmiany skryptu :)
Odpisz
14 kwietnia 2018, 09:55
@karasek80: dzięki, nie mam pojęcia skąd to się tam wzięło
Odpisz
12 kwietnia 2018, 21:15
Czy ktoś z jejaków jest skłonny mi wytłumaczyć co trzeba ogarniać aby iść na informatyka, i czy jest to trudne?
Odpisz
12 kwietnia 2018, 21:20
@BaDinGa_Boy: Zależy czy się tym interesujesz i ogarniasz mało wiele. Doświadczenie nie gra roli chyba aż tak bardzo bo wszystkiego się i tak od nowa będziesz uczył.
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:51
@BaDinGa_Boy: Zależy czy chcesz być programistą czy informatykiem
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:53
@BaDinGa_Boy: Czas, chęci i zainteresowanie tematem, to wystarczy. u mnie w sumie poszło z tylko dwoma ostatnimi i jakoś idzie.
Odpisz
12 kwietnia 2018, 23:27
@BaDinGa_Boy: Ale i tak będziesz musiał w końcu pogodzić się z faktem że żadna dziewczyna na ciebie nie spojrzy. I prawdopodobnie w klasie same chłopy będą
Odpisz
13 kwietnia 2018, 02:03
@BaDinGa_Boy: Żeby zdać szkole/egzaminy to php, MySQL, js, HTML i CSS z języków, a poza tym to jakas tam wiedza na temat budowy komputera ( 1 lub 2klasa, nie pamiętam). po tym wybierasz czy zostajesz w programowaniu czy raczej grafika :d
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2018, 07:11
@falkusowy1: Heh. Tak twierdzisz? Jestem w technikum informatycznym drugi rok. W maju wypadnie półtora roku odkąd jestem razem ze swoją. Moi koledzy też nie są przegrywami.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 07:24
@Ensis: To zależy zupełnie od kwalifikacji. Jak idziesz do technikum na informatyka będziesz miał trzy (jeśli zdasz): E12, E13 i chyba E15.
Pierwsze to takie typowe składanie komputera ale też i konfigurowanie systemów, głównie Windows i Linux. W teorii jest wiedza o całej reszcie:co to za wtyczka co ma 24 piny jakie wtyczki robia to i to jakie urządzenie pod wtyczkę dsub i podobne.
E13 w skrócie tworzysz sieć xd. Modemy, routery switche Ale też adresy ip 192.168.1.1 czy inne konfiguracje.
E15 to chyba właśnie programowanie.
W trzeciej klasie mamy uczyć się jeszcze tworzenia apek pod telefony. Ale to już jest kwestia szkoły. Większość ma taką biedę ze to wszystko jest tylko w teorii i zero praktyki (naprawdę nie polecam takich)
No tak w skrócie tłumacząc. Zależy jaki profil wybierzesz. Akurat Informatyk jest o tyle wszechstronny ze uczą go wielu rzeczy mimo tych 3 kwalifikacji jest jeszcze grafika obróbka filmików dziweku czy tworzenie stron internetowych (to zupełnie inna rzecz od tego tworzenia sieci) i podobne.
Uh. A się rozpisalem ;b Ale masz lekturę jak Cię interesuje to proszę bardzo
Odpisz
13 kwietnia 2018, 09:06
@Lekki69: Było E12,13 i 14, ale słyszałem że mieli coś zmieniać odnośnie 14.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 17:43
@Ensis: Mają być dwa egzaminy zamiast trzech, ale dotyczy to tylko roczników 2001 i młodszych.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 22:41
@Ameron: To się załapałem idealnie bo rocznik 2k00
Odpisz
13 kwietnia 2018, 23:08
@Lekki69: *2k
Odpisz
14 kwietnia 2018, 06:37
Jasne
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:56
minecraft jest na bazie javy
minecraft jest dla dzieci
w czym problem?
Odpisz
12 kwietnia 2018, 23:20
Nie chcę cię martwić, ale Java i JavaScript to dwa zupełnie inne języki programowania :/
Odpisz
12 kwietnia 2018, 23:31
aha... roznice?
Odpisz
13 kwietnia 2018, 06:10
"JavaScript (krócej JS) – skryptowy język programowania, stworzony przez firmę Netscape, najczęściej stosowany na stronach internetowych" tak po krótce mówi Wikipedia. Java z kolei " Java – współbieżny, oparty na klasach, obiektowy język programowania ogólnego zastosowania." Oznacza to mniej więcej tyle że mają inne zastosowania.
Odpisz
5 kwietnia 2018, 16:16
Jakbym widział siebie.
Odpisz