Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Pozdrawiam świetliki
To się nie może nie udać
Przerwa na herbatkę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2018, 16:51
codzienność w moim autobusie szkolnym...
Odpisz
13 kwietnia 2018, 16:28
Zgadzam się w 100% z memem. Zaraz, kiedy tylko kierowca prowadzi jedną ręką, a w drugiej ma telefon, patrząc na niego to przechodzą mnie ciarki. Istnieją przecież specjalne uchwyty na telefon do auta. I nie mam na myśli że z nimi kierowca może bawić się telefonem ile chce, ale na pewno w razie czego ma jedną rękę wolną i mając telefon zamocowany skrajnie w jednym punkcie będzie zwracać na niego mniej uwagi niż trzymając w ręce.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 16:26
A jeśli akurat teraz znalazł charizarda ?
Odpisz
13 kwietnia 2018, 16:16
ZAGROŻENIE NA DRODZE
Odpisz
13 kwietnia 2018, 16:06
O ty gnoju
Odpisz
13 kwietnia 2018, 15:43
Odpisz
7 kwietnia 2018, 13:20
Co do tytułu:
PiSaNiE W tAkI SpOsÓb Jest NoRmICkIe
Odpisz
7 kwietnia 2018, 17:36
@polskistrzelec123_:
Odpisz
7 kwietnia 2018, 17:41
@rosyn: Nie zmienia to faktu że to jest normickie
Odpisz
13 kwietnia 2018, 15:01
@polskistrzelec123_: Co to normickie
Odpisz
13 kwietnia 2018, 15:06
@polskistrzelec123_: yyyy
nie?
Odpisz
13 kwietnia 2018, 15:07
@polskistrzelec123_:
Odpisz
13 kwietnia 2018, 15:48
@polskistrzelec123_:
Odpisz
13 kwietnia 2018, 16:45
@polskistrzelec123_: HURR DURR KAŻDY KTO NIE MA TAKIEGO SAMEGO POCZUCIA HUMORU JAK JA JEST NORMIKIEM HURR DURR
Odpisz
13 października 2018, 14:37
@polskistrzelec123_: wyzywanie od normików jest normickie
Odpisz