Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar cziker_z_maka

6 grudnia 2023, 09:19

W jakiej księdze to było?

Avatar YoungSomebody

14 kwietnia 2018, 17:57

Pan Tadeusz nie jest w klasie 7 podbazy?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar aaddss

5 czerwca 2018, 19:50

@Dosek: A ja mam w 8, tylko 1 fragment mieliśmy w 7

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2018, 23:37

@aaddss: taa, ja też

Avatar klyj_

15 kwietnia 2018, 15:02

Ja chodzę do 2 gimnazjum i się z tego śmialiśmy... chyba jesteśmy niedojrzałymi ludźmi

Avatar Monster_

14 kwietnia 2018, 23:32

Księga XIII ;)
Tam szósta klasa wymięknie :D

Avatar sianczan_potasianu

14 kwietnia 2018, 22:55

Ale ku*asy i pipy ( jeśli się mylę to poprawcie) zaczynają się u Fredry w 13 księdze Pana Tadeusza

Avatar Kacprrr

7 kwietnia 2018, 10:28

a gdzie w 6 klasie Pan Tadeusz? jeszcze co najmniej parę lat

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar Kacprrr

14 kwietnia 2018, 21:09

@Broski: na przypominam sobie żadnego z nich :/

Avatar Broski

14 kwietnia 2018, 22:27

@Kacprrr: To może zmienili, ale za moich czasów w podstawówce to było.

Avatar koksov6

14 kwietnia 2018, 20:46

w 6 klasie nie ma pana tadeusza,moj brat jest omawiają hobbita

Avatar darcus

14 kwietnia 2018, 19:00

Dla niewiedzących - to jest ku*as:

Avatar ruzwelt1

14 kwietnia 2018, 19:22

@darcus: to czemu na siusiaka mówi się ku*as? to nie ma sensu bo nie są ani trochę podobni

Avatar lorax12

14 kwietnia 2018, 19:42

@ruzwelt1: ale siuisak też zwisa

Avatar darcus

14 kwietnia 2018, 20:34

@ruzwelt1: To co powiedział przedmówca :v

Avatar Graids

Edytowano - 14 kwietnia 2018, 19:14

polecam księgę XIII

Avatar PanMisiek

7 kwietnia 2018, 09:26

"Pan Tadeusz" w podstawówce? Nie wydaje mi się

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar PanMisiek

7 kwietnia 2018, 11:04

@PanMisiek: ja mam mieć chyba za rok w liceum. _.

Avatar Broski

14 kwietnia 2018, 18:48

@PanMisiek: Były fragmenty Pana Tadeusza w podstawówce 6-klasowej.

Avatar Krzyniu

7 kwietnia 2018, 09:14

Hohoho, a jak to w gimnazjum była beka jak rzeka jak stary pan powiedział "Aqua mola, ty ku*wo".

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2018, 12:39

@Krzyniu: Cooo, u mnie mieli większą beke z zrogowaciałych stóp, a tamto kompletnie pominęli

Avatar Krzyniu

7 kwietnia 2018, 13:01

Widać rak różne ma odmiany.

Avatar Czuofiek_chyba

14 kwietnia 2018, 18:37

@Krzyniu: Mądrości Krzyniowe nigdy nie zawodzą

Avatar DOMINIXX5

14 kwietnia 2018, 18:09

Dajcie im księgę 13

Avatar Janusz_Tkacz

14 kwietnia 2018, 17:52

Avatar DOMINIXX5

14 kwietnia 2018, 17:28

Dajcie im księgę 13 ✈

Avatar ruzwelt1

14 kwietnia 2018, 17:11

Ja znam tylko 1 Tadeusza i jest w Biedronce

Avatar
ZiemiaJestPlaska

14 kwietnia 2018, 17:19

@ruzwelt1: czylichodziszdo5klasypodstawówkiszanuje

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Trzeba brać osobną torbę

Równi i równiejsi

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka