Z każdym dniem Bóg oddala się od nas
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
Nie znoszę kleszczy
Dwa oblicza
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 stycznia 2021, 23:13
2020 be like
Odpisz
23 kwietnia 2018, 10:49
super
Odpisz
14 kwietnia 2018, 17:11
Wkurzają mnie ateiści
Odpisz
14 kwietnia 2018, 17:47
@ruzwelt1: A wyznawcy deizmu?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 17:54
@ruzwelt1: mnie tez - zapraszam do grupy ,,Rozmowy katolickie i prawicowe"
Odpisz
14 kwietnia 2018, 18:54
@ruzwelt1: Ale co ci zrobiliśmy?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 18:55
@SkrzydlataHusaria: A mnie wkurzają katoliccy "misjonarze" na jeja.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:01
@Wojownik_Orkow001: aha, a to że nie szanujecie naszych najwyzszych wartksci i się z njch wysmiewacie - jesli nie wierzycie to chociaż uszanujcie to, że my kochamy Świętoąci. co byś zrobil jakby ktos najważniejszą dla cb lsobę zaczął szkalowac i wyśmiewac?
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2018, 19:07
@SkrzydlataHusaria: Proszę zwolnić. Szanuję każdą religie i nie śmieję się z niej (jeśli jednak to zrobiłem proszę o np. link). Rozumiem że wierzysz w Boga i jesteś chrześcijanką, nie mam nic do tego. Miałem tu na myśli ludzi którzy prawie wszędzie próbują "nawracać" ludzi i czepiają się np. ateistów.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:09
@Wojownik_Orkow001: spokojnie - to było do Pietrzka, bo się pytal co my zrobiliśmy, a jestem na apce więc moglam przypadkowo nie odpisac temu, komu trzeba, przepraszam. A takich ateistów jak Ty, to ja szanuję
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:10
@SkrzydlataHusaria: A, cieszę się że to sobie wyjaśniliśmy w pokojowy sposób.
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2018, 19:16
@SkrzydlataHusaria: W takim razie nie ma co generalizować, masz idiotów po obu stronach. Są katolicy co nie mogą znieść widoku osoby o innych poglądach i ateiści co uważają się za jakiś wyższych myślicieli bo nie idą do kościoła w niedzielę. Jak dla mnie ważny jest wzajemny szacunek niezależnie od wyznań
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:24
@Pietrzek: To niech nie wrzucają takich obrazków
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:26
@ruzwelt1: Ale katolicy wrzucają też takie obrazki. Ale co fakt to fakt. Trzeba zbanować wszelkie obrazki o tematyce jakielkolwiek religii.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:26
@Pietrzek: dla mnie tez. Osobiscie jestem bardzo wierzaca, a nie cierpię jak jakis moher ,,masz wierzyc ty szatanie i już!!!" no to mu wytlumacz babo na czym to polega i podyskutuj - to moze się nawróci, a nie że każdy ma byc zaprogramowany na katolicyzm ,,bo tak" wiara nie polaega na ślepym podażaniu z guru, tylko na swiadomym wyznawaniu
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:26
@ruzwelt1: tak.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:29
@SkrzydlataHusaria: Nie wiem czemu ja jestem odporny na argumenty które mają mnie nawrócić. Czekam aż kiedy ktoś przekona mnie logicznymi i sensownymi argumentami, i tak by the way, jak ktoś to myślę że właśnie ty.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:45
@Wojownik_Orkow001: zapraszam Cię na grupę ,,Rozmowy Katolickie i Prawicowe" mamy tam specjalny temat slużący nawracaniu. I dzięki że tak myslisz
Odpisz
14 kwietnia 2018, 20:25
@SkrzydlataHusaria: a ja mam dystans
i sam sie smieje z mojej religii
jest absurdalna ale wg mnie prawdziwa i ch*j
Odpisz
14 kwietnia 2018, 20:26
@Miguelp: Opowiedz mi o tym.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 20:36
@Wojownik_Orkow001: hm?
co mam ci powiedziec?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 20:37
@Miguelp: O swojej religii
Odpisz
14 kwietnia 2018, 21:48
@Wojownik_Orkow001: oj
to skomplikowane
dziwna fuzja chrześcijaństwa kabały i magii chaosu
Odpisz
14 kwietnia 2018, 22:08
@Miguelp: To wiele wyjaśnia
Odpisz
14 kwietnia 2018, 22:51
@Wojownik_Orkow001: serio?
moim zdaniem to nic nie wyjaśnia
Odpisz
15 kwietnia 2018, 08:42
@Miguelp: PÓJDŹMY!KU*WA!WSZYSCY!NA!KEBABA!
A nie kłócić się, wszyscy to ludzie i wszyscy powinni się szanować
Odpisz
15 kwietnia 2018, 10:22
uhm?
a czemu do mnie to wysylasz?
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:35
@Miguelp: Tak o,bo skierowane i tak do wszystkich
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:49
mnie to się chyba najmniej tyczy
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:50
@Miguelp: No trochę ale jednak
Odpisz
15 kwietnia 2018, 17:05
bo?
Odpisz
15 kwietnia 2018, 20:21
@Miguelp: Nie lubisz kebabów?
Odpisz
15 kwietnia 2018, 20:36
juz nie
Odpisz
15 kwietnia 2018, 21:16
@Miguelp: OOOOO NIE!
Odpisz
15 kwietnia 2018, 21:42
tia
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:46
There is only one true god...
Odpisz
14 kwietnia 2018, 21:34
@lorax12: Allah.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 09:42
@marcel22205: Nope
The Heart of the World, The Mother and Father, The Alpha and Omega, our creator and our destroyer!
Odpisz
15 kwietnia 2018, 09:43
@lorax12: Czyli serce Allaha.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 09:49
@marcel22205: Allah to talib bez serca
Odpisz
15 kwietnia 2018, 10:01
@lorax12: Bo mu uciekło.
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:31
A on nie jest wszechwiedzący?
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:33
@marcel22205: Według Pisma Świętego i Kościoła jest
Odpisz
9 kwietnia 2018, 19:28
@marcel22205: Pierwsze co pomyślałem...
Odpisz
14 kwietnia 2018, 17:54
@marcel22205: tak, i nie ,,on", tylko Pan Bóg
Odpisz
14 kwietnia 2018, 18:22
@SkrzydlataHusaria: Pan Buk.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 18:47
@SkrzydlataHusaria: skoro nie "on" to może "ona"?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:01
@Kapitan_Jacek: i co jeszcze?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:00
Odpisz
9 kwietnia 2018, 16:56
Dodawanie memów o Bogu to świętokradztwo!
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:00
@TheHunterMikiPL: *Krzewienie Chrześcijaństwa w internecie.
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:02
@mlkla: Świętokradztwo i grzech. Nie wolno żartować z Boga i wstawiać go na jakieś głupie strony z memami.
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:07
@TheHunterMikiPL: W sumie prawda,mem ten jednak nie służy odebraniu Bogu "boskości",czy też obrażanie go.Zwraca uwagę na grzechy i odwracanie się od Boga ludzi(odezwał się we mnie wewnętrzny katolik)
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:10
@mlkla: To prawda. Mem obraża nas a nie boga.
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:20
@mlkla: Obraża go bo Bóg jest miłosierny więc nie może nad uznać za błąd i zawsze ma rację i wszystko wie więc nie popełnia błędów!
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:25
@TheHunterMikiPL: Taki miłosierny, a zaje**ł wszystkich oprócz noego i jego rodziny xD.
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:27
@TheHunterMikiPL: Bóg nie był za bardzo miłosierny kiedy zesłał na ziemie powóć i zabił miliony ludzi
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:28
kurcze wyprzedziłaś
mnie XD
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:29
@kostken: xD
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:32
@kostken: Tak naprawdę z tą powodzią to chodziło o wylewanie morza czerwonego(najprawdopodobniej).W biblii jest opisane jako cały świat ponieważ to był cały znany świat dla Noego i jego rodziny.Tak ogólnie to po ODPOWIEDNIEJ interpretacji każde zdarzenie ze starego testamentu możemy rozpoznać jako wydarzenie historyczne
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:38
@kostken: *powódź
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:39
NIE BLUŹNIJ!
TRAFISZ DO PIEKŁA ZA TO!
Bóg dał
Bóg zabrał
Dobrze że mogli w ogóle żyć.
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2018, 17:43
@TheHunterMikiPL: Mam jedno pytanie. skoro nie jesteś katoliczką ani ateistką to kim jestęś i czemu tak bardzo chwalisz boga skoro go nie lubisz?
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2018, 17:49
@kostken: Baiterem.
A co do religii agnostykiem. Pisałem na profilu, co nie?
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:52
@TheHunterMikiPL: ale dlaczego tak bardzo chwalisz boga skoro w niego nie wierzysz?
Odpisz
9 kwietnia 2018, 18:00
@kostken: ok jednak wierzysz w boga. Zwracam honor i przepraszam
Odpisz
9 kwietnia 2018, 18:00
@kostken: Napisałem, że to bait xd
Odpisz
9 kwietnia 2018, 18:02
@TheHunterMikiPL: o ku*wa rzeczywiście
Odpisz
9 kwietnia 2018, 18:03
@kostken: ja je*ie ale się wje**łem
Odpisz
9 kwietnia 2018, 18:15
@TheHunterMikiPL: baity są nieśmieszne.
Odpisz
9 kwietnia 2018, 18:21
@kostken: Ej ale agnostycy nie wierzą w Boga xd
Odpisz
9 kwietnia 2018, 18:21
Bardzo możliwe.
Odpisz
9 kwietnia 2018, 18:40
@TheHunterMikiPL: Agnostycyzm – istnienie boga i jego nie-istnienie są tak samo niemożliwe do udowodnienia. Słaby ateista – "nie wiem czy bóg istnieje, ale jestem sceptyczny".
Odpisz
9 kwietnia 2018, 19:02
@kostken: No czyli nie wierzę.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 17:57
@TheHunterMikiPL: Pan Bóg zrobil to, bo ludzie juz wtedy się za bardzo rozbestwili. ale obiecał że juz nigdy tak nie zrobi i dzięki temu mamy tęczę
Odpisz