Szybka lekcja rosyjskiego
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Co to takiego?
Ikony
Tacy to pożyją
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 marca 2021, 09:40
Trzy putin
Dwa putin
Raz putin
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2018, 08:25
Chcecie zaśpiewać?
There lived a certain man
Odpisz
8 kwietnia 2018, 08:31
@Burger2004_09: In Russia long ago
Odpisz
8 kwietnia 2018, 08:58
@crimzon: He was big and strong
Odpisz
8 kwietnia 2018, 09:03
@Patrgos: in his eyes a flaming glow
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2018, 09:04
@Patrgos: Most people looked at him with terror and with fear
Odpisz
8 kwietnia 2018, 09:33
@SongMan:
But to Moscow chicks he was such a lovely dear
Odpisz
8 kwietnia 2018, 09:44
@Kanda: He could preach the bible lika a preacher
Odpisz
8 kwietnia 2018, 10:26
@LotewskiChlop: Full of ecstasy and fire
Odpisz
8 kwietnia 2018, 10:28
@Burger2004_09: But he also was the kind of teacher
Odpisz
8 kwietnia 2018, 10:49
@cotthlette: women would desire
Odpisz
8 kwietnia 2018, 10:51
@LotewskiChlop: RA RA RASPUTIN LOVER OF THE RUSSIAN QUEEN
Odpisz
8 kwietnia 2018, 10:56
@SharpNeedle: THERE WAS A CAT, THAT REALLY WAS GONE
Odpisz
8 kwietnia 2018, 10:58
@rozwalgo: RA RA RASPUTIN RUSSIAN'S GREATEST LOVE MACHINE
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:00
@ghost_rider: IT WAS A SHAME HE CARRIED ON
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:00
@Burger2004_09: He ruled the Russian land and never mind the czar
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:02
@rozwalgo: But the cassock he danced really wunderbar
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:03
@ghost_rider: In all affairs of state he was the man to please
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:05
@rozwalgo: But he was real great when he had a girl to squeeze
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:05
@Burger2004_09: For the queen he was no wheeler dealer
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:06
@rozwalgo: Though she'd heard the things he'd done
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:07
@ghost_rider: She believed he was a holy healer, who would heal her son
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:08
@rozwalgo: RA RA RASPUTIN LOVER OF THE RUSSIAN QUEEN
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:09
@ghost_rider: THERE WAS A CAT, THAT REALLY WAS GONE
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:09
@Burger2004_09: RA RA RASPUTIN, RUSSIA'S GREATEST LOVE MACHINE
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:11
@rozwalgo: IT WAS A SHAME HOW HE CARRIED ON
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:12
@ghost_rider: But when his drinking and lusting and his hunger
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:12
@Burger2004_09: For power became known to more and more people
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:15
@rozwalgo: the demands to do something about this outrageus man became louder and louder
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:16
@ghost_rider: Hey hey hey hey hey hey hey hey hey hey hey hey hey hey hey hey hey
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:17
@ghost_rider: This man's just got to go, declared his enemies
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:18
@Burger2004_09: but the ladies begged Dont you try to do it please
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:24
@ghost_rider: No doubt this rasputin. Had lots of hidden charms
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:24
@LostInSpace: Though he was a brute they just fell into his arms
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2018, 11:26
@rozwalgo: then one night some man of higher standing set a trap they're not to blame
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:27
@ghost_rider: Come to visit us they kept demanding
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:30
@Burger2004_09: And he really came
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:42
@rozwalgo: Ra Ra Rasputin lover of the russian queen
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:44
@LostInSpace: there was a cat, that really was gone
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2018, 11:57
@SongMan: they put some poison into his wine*
Odpisz
8 kwietnia 2018, 12:06
@SharpNeedle: Ra Ra Rasputin Russia greatest love machine
Odpisz
8 kwietnia 2018, 12:08
@LostInSpace: He drank it all and said, I feel fine
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2018, 12:10
@Burger2004_09: RA RA RASPUTIN LOVER OF THE RUSSIAN QUEEN
THEY DIDN'T QUIT THEY WANTED HIS HEAD
Odpisz
8 kwietnia 2018, 12:13
@SharpNeedle: RA RA RASPUTIN RUSSIA GREATEST LOVE MACHINE. And so they shot him. Til he was dead
Odpisz
8 kwietnia 2018, 12:15
@LostInSpace: oh those russians
Odpisz
8 kwietnia 2018, 12:16
@LostInSpace: Gratuluję panowie, udało nam się
Odpisz
8 kwietnia 2018, 12:17
@Burger2004_09: Hurra!
Odpisz
8 kwietnia 2018, 12:18
@LostInSpace: WE DID IT REDDIT
Odpisz
8 kwietnia 2018, 12:25
@SharpNeedle: Infinity war is the best crossover in the history:
Odpisz
8 kwietnia 2018, 13:07
@ghost_rider: Dlaczego dostałem tyle strzałek w dół?
Odpisz
8 kwietnia 2018, 13:26
@SongMan: Bo źle napisałeś
Odpisz
8 kwietnia 2018, 13:38
@SharpNeedle: wyżej ktoś napisał tak samo
Odpisz
8 kwietnia 2018, 14:54
@SongMan: I?
Odpisz
22 kwietnia 2018, 19:24
@SongMan: Końcówka jest inna.
Odpisz
22 kwietnia 2018, 19:44
@Burger2004_09: no kurczę, chciałam śpiewać z wami :/ Może jeszcze raz?
Odpisz
22 kwietnia 2018, 19:55
@SharpNeedle: dobrze napisał
Odpisz
22 kwietnia 2018, 19:55
@malgi4: możemy, ale co innego
Odpisz
22 kwietnia 2018, 19:58
@Burger2004_09: popieram
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:01
@Burger2004_09: ok, to co śpiewamy?
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2018, 20:12
@malgi4: mam pomysł, ale po polsku czy po rosyjsku z polską wymową?
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:35
@Burger2004_09: Proponuje ,,Hej sokoły"
Hej, tam gdzieś znad czarnej wody
Siada na koń kozak młody
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:42
@Burger2004_09: może być po rosyjsku, pytanie tylko, co. Tymczasem pozwolę sobie przyłączyć się do "Sokołów", jakkolwiek mam troszkę dość tej piosenki. A tak przy okazji, czy na twoim profilowym widnieje pan Poirot?
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:44
@malgi4: *wdech* KAAAAAAAAAAAALINKA
PS: tak, mam na avku Herkulesa Poirot
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:48
Czule żegna się z dziewczyną
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:53
@Burger2004_09: Калинка, калинка, калинка моя!
В саду ягода малинка, малинка моя!
Odpisz
22 kwietnia 2018, 21:38
@malgi4: Jeszcze czulej z Ukrainą!
Odpisz
23 kwietnia 2018, 13:20
Hej! Hej! Hej sokoły!
Odpisz
23 kwietnia 2018, 13:49
@Burger2004_09: Omijajcie góry, lasy, rzeki, doły...
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2018, 19:23
Dzwoń Dzwoń dzwoń dzwoneczku mój stepowy skowroneczku...
Odpisz
25 kwietnia 2018, 19:30
@Angel_Kubixarius: Hej, hej, hej sokoły
Odpisz
25 kwietnia 2018, 20:18
@Burger2004_09: Omijajcie góry lasy rzeki doły
Odpisz
28 kwietnia 2018, 16:17
@Burger2004_09: chciałem wam wszystkim pogratulować jesteście genialni, dobrze że nie było trolla który by to zniszczył
Odpisz
10 grudnia 2018, 18:47
@Burger2004_09: Ja tu piszę tylko po to byście się usatysfakcjonowali liczbą zielonych pod jednym wątkiem
Odpisz
10 grudnia 2018, 18:51
@Jarzebina5: No i fajnie, dziękuję
Odpisz
27 kwietnia 2019, 09:22
@Patrgos: więcej śpiewania
Odpisz
27 kwietnia 2019, 09:48
@Kacprrr: Wincyj, kurłaa
Odpisz
8 kwietnia 2018, 08:52
Jakby ktoś nie rozumiał:
Tri Putin
Dwa Putin
Raz Putin
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:15
nie raz tylko adin
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:12
@mario5551: adinputin trochę nie pasuje
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:16
@mario5551: przypominam ż istnieje coś takiego jak ODMIANA PIE**OLONYCH CZASOWNIKÓW
Odpisz
22 kwietnia 2018, 21:17
@Marequel: ale to jest liczebnik
Odpisz
22 kwietnia 2018, 22:52
sorry źle napisałem
Odpisz
22 kwietnia 2018, 19:32
Rasputin, dwaputin, trzyputin
Odpisz
8 kwietnia 2018, 12:09
adin putin?
Odpisz
8 kwietnia 2018, 08:07
Welp, trochę związane z obrazkiem
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2018, 09:57
kiedy logujesz się pod innym imieniem i nazwiskiem, aby dostać free trial
Odpisz
8 kwietnia 2018, 08:07
RA RA RASPUTIN! LOVER OF THE RUSSIAN QUEEN!
Odpisz
8 kwietnia 2018, 08:08
@Wielki_Cezarz_Kapust:
Odpisz
8 kwietnia 2018, 08:16
To twoje?
Odpisz
8 kwietnia 2018, 08:17
@qaz123: Tak :3
Odpisz
8 kwietnia 2018, 08:19
@Wielki_Cezarz_Kapust: There lived a certain man in Russia long ago!
Odpisz
8 kwietnia 2018, 08:24
Szacunek, ja mam tylko Black Rose że zmienioną nazwą, ale bez żadnego killstreak'a, i nawet nie strange.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 09:35
@qaz123: Nie ma strange róży :D
*czeka na kuriozinatory rzeczy promocyjnych*
Odpisz
8 kwietnia 2018, 09:46
To trochę poprawiło mi humor, bo nie tracę aż tak dużo.
Odpisz