Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dolores_Umbridge

19 kwietnia 2018, 22:35

5 bo gejowy tytuł

Avatar Tymek590

19 kwietnia 2018, 22:36

@Dolores_Umbridge: ale to gejowe

Avatar SongMan

19 kwietnia 2018, 22:45

@Tymek590: wszechświat jest gejowy, bo w nim są badziongi, a to gejowe

Avatar Tymek590

19 kwietnia 2018, 22:51

@SongMan: no homo

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2018, 22:52

@Tymek590: no homo

Avatar
Krzakoslaw

18 października 2018, 15:30

No homo.

Avatar Pikachu

23 kwietnia 2018, 00:45

Jak się wpłaca żałość?

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2018, 22:18

groźby karalne
na policję

Avatar Rumun111

20 kwietnia 2018, 00:14

Sprzedam Opla stan bdb 1.4 w gazie.

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2018, 14:52

@Rumun111: ile przebieg?

Avatar Rumun111

20 kwietnia 2018, 21:21

350

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2018, 21:41

@Rumun111: ile chcesz?

Avatar Rumun111

20 kwietnia 2018, 22:51

no 1200. Jestem gotowy do negocjacji

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2018, 00:56

@Rumun111: kurde
zdjęcie daj

Avatar Rumun111

21 kwietnia 2018, 01:02

niestety mam Niemca który kupuje. 1200 albo nici

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2018, 13:05

@Rumun111: 1300 zdjęcie i biore

Avatar Xerol

22 kwietnia 2018, 19:15

rocznik? wezme za 2k

Avatar Rumun111

Edytowano - 22 kwietnia 2018, 20:02

@Xerol: sprzedany. Dziękuję za zainteresowanie

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2018, 21:16

@Rumun111: ku*wa

Avatar Mary_King_Flo

22 kwietnia 2018, 19:42

Dlaczego to coś ma tak samo na imie jak ja. __.

Avatar
Grzesieku

22 kwietnia 2018, 20:08

@Mary_King_Flo: bo ludzi jest więcej niż imion przez co wielu ludzi ma takie same imiona

Avatar Kejdzej

19 kwietnia 2018, 22:35

Dalszy dialog mógłby wyglądać tak:
A, nie musisz szukać, powiem, gdzie mieszkam: w Poznaniu. Na pewno trafisz prosto pod dom.

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2018, 10:09

@Kejdzej: no to by się wkurzyła, 200km w jedną stronę przejechać by wpiernicz spuścić

Avatar Mikatrix

Edytowano - 19 kwietnia 2018, 22:56

mam horom curke

Avatar SnaqS

19 kwietnia 2018, 22:40

samochodu nie ma ale do obicia mordy to pierwszy

Avatar arkom

19 kwietnia 2018, 22:44

@SnaqS: *pierwsza

Avatar SnaqS

19 kwietnia 2018, 22:47

@arkom: a no rzeczywiście

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2018, 22:38

ktokolwiek robi memy z wibratorami niech robi nadal

Avatar Tymek590

19 kwietnia 2018, 22:34

muszę powiedzieć, że tytuł jest gejowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Pozdrawiam świetliki

Niezniszczalne

Nie są aż takie pyszne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka