memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
25 lipca 2014, 15:56
TO CHUBA ŁOMNICA W SŁOWACJI
Odpisz
1 maja 2013, 13:46
to jest we Włoszech... Byłem tam... Widoki tam są zarombiste... Ale to jest jakiś kilometr nad ziemią :o
29 kwietnia 2013, 19:06
lubię wysokie widoki
29 kwietnia 2013, 16:16
ja nie lubię jeździć na takich rzeczach gdzie są liny łańcuchy itp bo myślę nieraz że się zerwią
29 kwietnia 2013, 15:48
Nikt nie ma lęku wysokości. Najwyżej lęk przed upadkiem.
25 kwietnia 2013, 23:12
A co jeśli się zerwie? o.O
29 kwietnia 2013, 12:43
to chyba nic nie zostanie
29 kwietnia 2013, 12:32
To jest cudowne *.*
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież25 lipca 2014, 15:56
TO CHUBA ŁOMNICA W SŁOWACJI
Odpisz
1 maja 2013, 13:46
to jest we Włoszech... Byłem tam... Widoki tam są zarombiste... Ale to jest jakiś kilometr nad ziemią :o
Odpisz
29 kwietnia 2013, 19:06
lubię wysokie widoki
Odpisz
29 kwietnia 2013, 16:16
ja nie lubię jeździć na takich rzeczach gdzie są liny łańcuchy itp bo myślę nieraz że się zerwią
Odpisz
29 kwietnia 2013, 15:48
Nikt nie ma lęku wysokości. Najwyżej lęk przed upadkiem.
Odpisz
25 kwietnia 2013, 23:12
A co jeśli się zerwie? o.O
Odpisz
29 kwietnia 2013, 12:43
to chyba nic nie zostanie
Odpisz
29 kwietnia 2013, 12:32
To jest cudowne *.*
Odpisz