Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Phi!
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 października 2020, 22:25
to ciekawe ile wypił ten co wygrał
Odpisz
24 kwietnia 2024, 05:03
@hyperV: oooo
JA!
Odpisz
28 marca 2019, 19:49
63 litry czy lata?
Odpisz
15 sierpnia 2014, 09:42
zapić sie na śmierć wódkom to tylko rusek z pod żabki umie !!!
Odpisz
29 kwietnia 2013, 20:03
Pewnie Czeska pili :)
Odpisz
27 kwietnia 2013, 19:00
zapił się na śmierci
Odpisz
28 kwietnia 2013, 16:29
@slimak980: Thank you captain obvious!
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2013, 18:20
@TimeOfMy: następny co nie zna polskiego a przecież to polska strona
Odpisz
28 kwietnia 2013, 18:23
@slimak980: A jeszcze gdybyś wiedział co to znaczy. :)
Odpisz
28 kwietnia 2013, 18:25
@TimeOfMy: po części dokładnie nie wiem coś w stylu ja kapitan ostatnie nie wiem
Odpisz
28 kwietnia 2013, 18:27
@TimeOfMy: jestem polką posługuję sie polskim językiem
Odpisz
28 kwietnia 2013, 18:51
@slimak980: Nie to znaczy "Dziękuje kapitanie oczywisty"!
Odpisz
28 kwietnia 2013, 18:53
@TimeOfMy: aha
Odpisz
28 kwietnia 2013, 19:02
@slimak980: Zresztą co z tego że to polska strona? Jestem polakiem ale to zdanie według mnie lepiej się prezentuje po angielsku.
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2013, 19:06
@TimeOfMy: tak a może się wstydzisz polskiego pochodzenia
Odpisz
28 kwietnia 2013, 19:17
@slimak980: Ja***e ja się tylko wstydze Tuska.
Odpisz
28 kwietnia 2013, 19:23
@TimeOfMy: nie tylko chyba ty
Odpisz
29 kwietnia 2013, 12:33
@slimak980: Guten Tag! Polnisch? nein - nur Deutsch!
Odpisz
29 kwietnia 2013, 12:48
@slimak980: Następna której nie chce się uczyć innych języków i tłumaczy to sobie tym, że jest Polską więc mówi po polsku...
Odpisz
29 kwietnia 2013, 12:55
@Dorogon: nie wybieram się zagranice to język obcy mi nie potrzeby i nie potrzebuje innego oprócz polskiego
Odpisz
29 kwietnia 2013, 12:57
@Dorogon: a jak ktoś wstydzi się swojego pochodzenia i używa obcego języka by coś lub kogoś ocenić to nie mój problem
Odpisz
29 kwietnia 2013, 13:12
@slimak980: innymi słowy: "Jestem zadufaną w sobie le idiotką,która nie będzie się uczyć le języków obcych,mimo że żyjemy w le dobie le Internetu i języków międzynarodowych,jak le Francuzka".
Odpisz
29 kwietnia 2013, 13:14
@Sauron: ulżyło ci
Odpisz
29 kwietnia 2013, 13:23
@Sauron: super kamień z serca bo mi też
Odpisz
Edytowano - 29 kwietnia 2013, 13:47
@slimak980: Bo OBOWIĄZKOWEGO testu gimnazjalnego z języka obcego i OBOWIĄZKOWEJ matury z języka obcego nie musisz zdać? Zresztą, myślisz że trzeba jechać za granicę, żeby musieć posługiwać się obcym językiem? A co jeśli jakiś zagraniczny turysta zapyta cię o drogę, a ty nie będziesz potrafiła mu odpowiedzieć?
Odpisz
29 kwietnia 2013, 18:35
@slimak980: Słuchaj, to że nie wyjeżdżasz za granicę, wcale nie znaczy, że ci się inne języki nie przydadzą.
Odpisz
29 kwietnia 2013, 13:42
W kwestii obrazka: "Przegrał życie" xD
Odpisz
29 kwietnia 2013, 13:25
ciekawa jestem czy w życiu realnym też tacy mądrzy jesteście jak tu w necie bo zgrywać ważniaka to każdy potrafi
Odpisz