Zazdroszczę im tylu smaków
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jest taka skromna...
Nie znoszę kleszczy
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Nwm co ze mną nie tak
Deal życia
Brawo za czujność!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2019, 11:13
Ja bym zjadł krewtkowe i algowe
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:53
Muszą być pyszne, poza algowym
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:54
Algi są dobre, jadłem
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:56
@matix044: algi nie są dobre to twoje kubki smakowe są wadliwe
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:57
@theCPCK: Wiesz. Jak wpierdzielasz prosto z morza jakieś losowe algi to raczej nie będą dobre. :v
To zależy od rodzaju alg
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:58
@theCPCK: Zależy jakie, bo ja jadłem takie chrupiące i przyprawione czymś
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:30
@matix044: ja jadłem zwykłe suszone bez przypraw, smakowało zdechłą rybą :V
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:56
też jadłem, smakowały jak siano polane wodą z akwarium
Odpisz
10 kwietnia 2018, 01:28
Przecież każda ryba, którą jesz jest "zdechła" , więc nie rozumiem określenia "smakowało zdechłą rybą" jakby to było coś złego. No chyba, że wolisz je wpi***alać żywe :v
Odpisz
10 kwietnia 2018, 14:24
@renamon: Zdechłą czyli taką co se leżała dzień czy dwa na plaży w słoneczku v:
Odpisz
11 kwietnia 2018, 02:33
Aj, no to przypieczona na słoneczku i jeszcze źle, ja nie wiem co z wami ludzie...
Odpisz
9 kwietnia 2018, 21:23
Grillowana krewetka?
Odpisz
9 kwietnia 2018, 22:05
@mr_drewniak: A MAN RIDING A SHRIMP? AAAAAAAA
Odpisz
10 kwietnia 2018, 21:23
@arkom: ...
Odpisz
9 kwietnia 2018, 23:05
dlaczego Polska zewsze musii byc tak zacofana -.-
Odpisz
9 kwietnia 2018, 23:59
możesz wypi***alić jak ja
Odpisz
10 kwietnia 2018, 00:11
@DziwnyPan: w sumie tak do NY pojechać <3
Odpisz
10 kwietnia 2018, 08:50
Ekhem, Piotr i Paweł...
Odpisz
10 kwietnia 2018, 14:21
ja jadę do Edenburga za rok na stałe
Odpisz
10 kwietnia 2018, 14:22
Ze wszystkich miejsc na świecie wybrałbyś Nowy Jork? xD
Odpisz
10 kwietnia 2018, 17:51
@Nanook: no, a czm nie? ewentualnie Chicago
Odpisz
Edytowano - 10 kwietnia 2018, 18:05
Bo to jest absolutnie ohydne miasto. Nie ma miejsca na chodnikach, bo po pierwsze są wąskie, a po drugie leżą na nich porozrzucane worki ze śmieciami, tłumy wszędzie, zieleń znajdziesz tylko w Central Parku, dzielnice pełne biedy i przestępczości, w metrze biegają szczury (niezbyt przyjemny widok, naprawdę), a to wszystko przy ciągłym akomponiamancie gwaru i klaksonów.
Chicago już prędzej, ale ogólnie amerykańskie miasta nie są zbyt przyjazne do życia.
Odpisz
10 kwietnia 2018, 20:43
@Nanook: słuchaj, moja mama jakoś żyła i mnie tam urodziła, ale spoko xD nie wiem, ja kocham duze miasta, w szczególności angielskie i amerykańskie
Odpisz
10 kwietnia 2018, 20:52
No cóż, ja tam byłem i mogę powiedzieć z mojego doświadczenia, że nie jest to miasto, w którym chciałbym mieszkać. Ale różni ludzie, różne gusta ;)
Odpisz
10 kwietnia 2018, 21:15
@Nanook: dokładnie i szanuje to
Odpisz
10 kwietnia 2018, 08:11
atomówki
Odpisz
9 kwietnia 2018, 21:30
how mamy shrimps do you have to eat
Odpisz
9 kwietnia 2018, 20:45
Odpisz
9 kwietnia 2018, 20:57
@MrGig:
Odpisz
9 kwietnia 2018, 20:19
Eat SeaWEED everyday
"SnoopFish"
Odpisz
9 kwietnia 2018, 20:11
chrupałbym
Odpisz
8 kwietnia 2018, 20:30
Jadłem kiedyś wodorosty w panierce. Całkiem okej były, ale cholernie słone.
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2018, 16:52
Wow, mają nawet Pringelsy o smaku morskiego zioła
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:49
@mojalubiplacki: to podobno bardzo tolerancyjny kraj.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:02
spróbowałbym seaweed
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:34
jadłabym
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:52
@Kasiuula: ja bym zwymiotował
Odpisz
8 kwietnia 2018, 18:41
@LanTuFri123: ja bym sprobowal
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:17
Dajcie mi powiadomienia i czerwone kthx.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:20
@Szortek: k
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:26
@Szortek: +1 darmowe powiadomienie
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:40
@Szortek: ok
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:40
@Szortek: ok
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:41
@Szortek: ok
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:42
@Szortek: ok
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:42
@Szortek: co
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:43
@Szortek: ok
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:43
@Szortek: ok
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:45
@Szortek: ok
Odpisz
8 kwietnia 2018, 18:22
@Szortek: :)
Odpisz
10 kwietnia 2018, 08:02
@potato_is_a_meme: On to i tak bedzie chyba widział jako jedno bo napisane przez jedną osobę.
Odpisz
10 kwietnia 2018, 09:57
@xxxPaterrix03xxx: ok
Odpisz
10 kwietnia 2018, 21:59
@potato_is_a_meme: ok?
Odpisz
11 kwietnia 2018, 08:48
@xxxPaterrix03xxx: ok
Odpisz
12 kwietnia 2018, 07:45
@potato_is_a_meme: tlen potas
Odpisz
12 kwietnia 2018, 08:32
@xxxPaterrix03xxx: ko
Odpisz
12 kwietnia 2018, 15:23
@potato_is_a_meme: nokaut
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:16
chętnie bym zjadł
Odpisz