Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NatkaHello07

Edytowano - 4 maja 2013, 09:06

mnie zastanawia z kad ludzie wiedzą kiedy to kamerowac? Bo chyba na pustkowiu nie ma kamer? Moze fotoradary?

Avatar wiki22

4 maja 2013, 09:08

@NatkaHello07: sa fotoradary

Avatar kozakfull

4 maja 2013, 10:20

@NatkaHello07: Niektórzy mają w samochodach kamerki samochodowe.
One nagrywają całą podróż jaką przebędzie samochód. W razie wypadku można albo wrzucić na internet albo sprzedać policji jako dowód.

Avatar saskacz

4 maja 2013, 11:20

@NatkaHello07: w rosji, w większości aut są kamerki, i to właśnie wszystko nagrywa. tak przynajmniej słyszałem.

Avatar PlomykowkaPL

3 sierpnia 2013, 14:16

@NatkaHello07: Tu gdzie nie ma wielkiego miasta nazywasz pustkowiem?

Avatar ChudyPan

25 kwietnia 2015, 07:04

@saskacz: To prawda, poniważ to jedyny sposób, by wygrać w sądzie np. z nietykalną rosyjską policją.

Avatar chupacabra001

4 maja 2013, 11:38

I dobrze tak dziadowi. Chodzi święta krowa, ale się nie spojrzy, czy coś jedzie. Bo po co...

Avatar Pikachu

4 maja 2013, 12:57

@chupacabra001: Dokładnie, do tego przechodzi w niedozwolonym miejscu.

Avatar smoczka

4 maja 2013, 14:38

@Pikachu: niech pierwszy rzuci kamień ten, który jest bez grzechu ;) nie uwierzę że nigdy nie przechodziłaś w niedozwolonym miejscu

Avatar chupacabra001

4 maja 2013, 16:02

@smoczka: Ja osobiście często mam w to wyje.ane. Ale życie mi miłe i chociażby się rozglądam. :P

Avatar smoczka

Edytowano - 4 maja 2013, 17:00

@chupacabra001: Mnie zawsze w zerówce uczyli że rozglądać się trzeba,a wiadomo że mądrości z zerówki są mądre,tak więc rozglądam się :3

Avatar chupacabra001

4 maja 2013, 17:01

@smoczka: Tak, przedszkole uczy najwięcej.:-]

Avatar mamasrata

4 maja 2013, 11:59

Ten dziadek nie widział co jedzie bo ten co filmuje go przepuścił a tamten gnał jak szalony wile razy widziałem takie sytuacje

Avatar Czambal21

4 maja 2013, 09:44

ojoj dziadek zgubił czapkę :)

Avatar Wojtinio

4 maja 2013, 11:01

@Czambal21: samochód lusterko też

Avatar amanda

4 maja 2013, 08:40

No i połamał dziadek dobre lusterko.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Trzeba brać osobną torbę

A, okej

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Totalnie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka