Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Równi i równiejsi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 kwietnia 2018, 14:17
Kiedy dojdzie przelew za wykorzystanie mego wizerunku?
Odpisz
16 kwietnia 2018, 21:43
takie prawo że nigdy
Odpisz
16 kwietnia 2018, 22:05
@HusariaTV: Co
Odpisz
17 kwietnia 2018, 20:03
@HusariaTV: no właśnie, co nigdy?
Odpisz
17 kwietnia 2018, 20:11
@NoNieSmieszne: #Chamska Reklama?
Odpisz
17 kwietnia 2018, 21:21
co?
Odpisz
17 kwietnia 2018, 21:26
@NoNieSmieszne: No ten screen nic nie wnosi, a jedynie pokazuje twoją apkę.
Odpisz
17 kwietnia 2018, 21:28
wnosi, napisałeś co bez sensu, więc usunąłem twój komentarz żeby to miało pseudo-sens
a no i trochę może pokazałem co umiem zrobić ale to nie było specjalnie xd
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2018, 21:57
@NoNieSmieszne: Nierozumiem, gdzie napisałem coś bez sensu?
Odpisz
17 kwietnia 2018, 22:02
'co'
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2018, 10:01
@NoNieSmieszne: Nie zrozumiałem o co mu chodzi. Co miałem napisać? ''Gdzie''?
Odpisz
18 kwietnia 2018, 10:34
Dobra, nieważne.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 22:29
Bo oni znają tylko Burego i innych żołnierzy przeklętych.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 21:27
Denerwują mnie to że sam pracuje na renomę polskich patriotów i nacjonalistów jako inteligentnych ludzi, a taki ktoś swoimi nieprzemyślonymi wypowiedziami to psuje.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 14:57
@FerrusIgnis: patriotyzm jest ok, ale nacjonalizm to już choroba. Internacjonalizm jest najlepszy
Odpisz
16 kwietnia 2018, 20:01
@FerrusIgnis: jedna osoba poglądu społecznego nie zmieni
Głupsi są bardziej zauważalni i przyciągają uwagę
Odpisz
16 kwietnia 2018, 20:25
@FerrusIgnis: Większość ludzi, którzy nie rozumieją pojęć uważa się za patriotów.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:27
A kto to Kościuszko? Ktoś ważny dla Polski? Ja myślałem, że to jakiś ruski generał co walczył z Polakami.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:33
@TheHunterMikiPL: To on nie był Japończykiem?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:34
Japończykiem na pewno nie -.-
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:36
@TheHunterMikiPL: wątpię
Odpisz
16 kwietnia 2018, 14:32
@TheHunterMikiPL: On wynalazł żarówkę podczas wojny secesyjnej pod Termopilami.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 14:33
@Archeologwinternetach: Aha
Odpisz
16 kwietnia 2018, 14:35
@Archeologwinternetach: nie? to było podczas oblężenia Leningradu w 7312 p.n.e
Odpisz
16 kwietnia 2018, 14:39
@ufok1234: Gówno prawda, on był twórcą kutangesa, papieżem w III wieku i założycielem Kultu Fenrira
Odpisz
16 kwietnia 2018, 15:47
omg ludzie przecież to on zabrał pioruny zeusowi i opracował teorie heliocentryczną pod Grunwaldem
Odpisz
16 kwietnia 2018, 16:51
@GRUBA_BAGIETA: Poje**ło was, "Veni, vidi, vici", mówi wam to coś? To słowa wypowiedziane przez Kościuszkę podczas napadu Polski na Macedonię w 1939 r., zaraz po zjeździe gnieźnieńskim. Pluję na takich patriotów, co nawet historii nie znają.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 20:17
@Keraton: jaki ty głupi tam to nie Kościuszko tylko Piłsudski, a i nie na Macedonie tylko na Mołdawie...
Odpisz
16 kwietnia 2018, 15:03
Właściwie tak przy okazji przypomniało mi się, że akurat o Kościuszko nigdy się w szkole nie uczyłem. Tylko moja nauczycielka od polskiego w gimnazjum opowiadała o nim jakby jego istnienie było małą anegdotką historyczną
Odpisz
16 kwietnia 2018, 15:39
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: ja w gimnazjum na historii się uczyłem o insurekcji kościuszkowskiej
Odpisz
16 kwietnia 2018, 15:40
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: *Kościuszce, znawco literatury ;----)
Odpisz
16 kwietnia 2018, 16:26
@wojtun: ;-------------------------------------------) 👌
Odpisz
16 kwietnia 2018, 17:32
@ZSRRBall:
Odpisz
16 kwietnia 2018, 17:39
@BetonowyMur:
Odpisz
16 kwietnia 2018, 19:45
@ZSRRBall: Śmiałem się z tego komentarza który zamieściłeś
Odpisz
16 kwietnia 2018, 19:54
@BetonowyMur: jej
Odpisz
16 kwietnia 2018, 16:18
Właśnie takie są polaczki, wielcy patrioci. Dajmy tu taki przykład:
Jest jakas gra, serwer, na którym grają obcokrajowcy, wszyscy piszą po ang, jest ogólnie fajnie. A tu jebs na serwer wchodzi jakis polaczek patriota i pisze na chacie ,, POLSKA" albo PoLsKa jEst NAJlepsza!!!
Polowa z tych polaczkow na pewno nie wie jaka byla historia Polski. Co oni chcą tym udowodnić? Przez takich ludzi to czasem serio wstydzę się że mieszkam w takim kraju.
Ale się rozpisalam
Odpisz
16 kwietnia 2018, 16:24
@Nilciaxd: Kek. To nie "polaczki " to dzieci
Odpisz
16 kwietnia 2018, 16:28
@ZSRRBall: właśnie chodzi mi o takie dzieci.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 15:47
Wiedziałem że ktoś to zrobi
Odpisz
14 kwietnia 2018, 15:35
chciałem kliknąć kroganinowi zieloną
Wszystko byłoby spoko, gdyby nie to, że jestem na kompie :/
#NbCares
Odpisz
15 kwietnia 2018, 08:42
@Kacprrr: Liczą się intencje.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 15:15
Taki wstyd. Tylko czekać, aż się tu pokaże pod tym obrazkiem żeby zebrać hejt.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 16:35
@GalenMarek: już skomenowalam:)
Odpisz
14 kwietnia 2018, 17:12
@SkrzydlataHusaria: Gratuluję odwagi.
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2018, 16:30
Ehh... Pierwszy mem o mnie - staję się sławna:)
P.S. dalam 5
Odpisz
14 kwietnia 2018, 16:59
@SkrzydlataHusaria: Podróba.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 17:27
że w jakim sensie? Ja podróba?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 17:46
@SkrzydlataHusaria: Tak.
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2018, 17:50
tak, jak jest tylko głowa to trudno określic kto to, ponadto podejrzewałam kto to ale wolałam się upewnić
http://www.obrazki.jeja.pl/395402,bitwa-pod-maciejowicami.html
poza tym ,,orginale" powiedz, gdzie ja Cię ostatnio widziałam broniącego wartości patriotycznych, historii bądź Chrześcijaństwa?
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:20
@SkrzydlataHusaria: Pisze sie oryginale.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:22
oryginale pisze się np. ,,płyta została wydany w oryginale", a tu nie. a odpowiesz mi na moje pytanie? bo ja znam odpowiedź - nigdy. a ja ciągle bronię w/w wartości.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:42
@SkrzydlataHusaria: Została wydana.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:53
weź się nie kompromituj
Odpisz
16 kwietnia 2018, 14:25
@SkrzydlataHusaria: Już zaraz bedzie drugi.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 15:48
@ben1794: O kurła zaraz będzie wojna domowa między husaria
Odpisz
17 kwietnia 2018, 18:49
@SkrzydlataHusaria: Pozwolę się zapytać- co do tej sprawy ma niby chronienie Chrześcijaństwa?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:41
Na ch*j być patriotą takiego gównianego kraju którego władza podkłada kłody pod nogi społeczeństwu. Przykład? Podatek 1% za handel kryptowalutą nosz ja pie**ole jak tylko będę miał jakieś wykształcenie to wypi***alam za granicę.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:54
@Kenser: *Bierze wdech* władza to nie kraj tylko klika ludzi która z tego kraju bierze zyski
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:55
@Kenser: Jak zarobisz na transakcji 500 zł to 5 zł rzeczywiście ci zrobi różnicę.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 15:07
@crimzon: Chyba nie wiesz do końca jak to działa radzę się doedukować w tej sprawie
Odpisz
14 kwietnia 2018, 15:09
A co jest takiego zajebistego w naszym kraju? Poza tym władza jest jakąś częścią kraju a zatem w jakimś procencie władza to kraj gdyż to ona ustala prawo i ma wpływ na nasze życie.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 15:12
@Kenser: Nasz kraj ma piękną historię, sztukę, literaturę, przyrodę. A łączy cię z nim dlugi łańcuch ludzkich istnień. Tu mieszkali twoi dziadkowie, rodzicie i tak dalej...
Odpisz
14 kwietnia 2018, 15:26
Przecież historia to coś co już było. Po co mam zostawać w Polsce tylko dlatego że ma "piękną historię" i w ogóle co to za argument? Inne kraje też mogą mieć "piękną historię" co nie znaczy że dobrze się w nich żyje. Wytłumacz mi o co chodzi jeśli źle zrozumiałem
Odpisz
14 kwietnia 2018, 15:30
@Kenser: Większość państw na świecie ma podatki od handlu kryptowalutami. Przecież to jest zwykły obrót pieniądzem, więc dlaczego ma być inaczej traktowany niż inne transakcje?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 15:35
@Kenser: Jeśli cały czas wszyscy będą myśleć jak ty i po prostu uciekać jak tchórz, to nic się tutaj nie zmieni :v
Odpisz
14 kwietnia 2018, 21:16
@crimzon: a nie dochodzi do tego przypafkiem vat?
Odpisz
16 kwietnia 2018, 16:33
@Kenser: wątpię byś zdobył jakieś wykształcenie. A właściwie to Polska ma piękną historię A inne kraje niezbyt np Niemcy: Nie ma tam nic ciekawego po za 1 i 2 WŚ,łączeniu się itd.(Znajomy tam mieszkający tak mówił).Francja:Napoleon,Wojna stuletnia, 1WŚ.Tyle.
Odpisz
22 kwietnia 2018, 09:12
@Nanook: *ARchEoLogIA*
Problem jest w tym, że podatek PCC trzeba zapłacić od każdej transakcji, i nic złego w tym nie były gdyby nie to, iż handel kryptowalutą opiera się na dziesiątkach/setkach transakcji dziennie, co sprawia, że często końcowa kwota podatku do zapłaty jest większa niż początkowy kapitał.
Odpisz
22 kwietnia 2018, 09:15
@DaKnight: Słuszna archeologia. Ale przyznaję rację. Ogólnie zorientowałem się o co dokładnie chodzi w tym podatku dopiero kilka godzin później jak trochę o tym poczytałem i zwracam honor.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:43
Manipulacja, osoba z obrazka wie kim był Kościuszko, na obrazku była jedynie jego głowa z obrazu, nie każdy wie jak wyglądał, najbardziej znany jest jego portret namalowany przez Matejkę, a to było z innego obrazu.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:45
@TimekPL123: no wlasnie tak moglo byc bo znam ja osobiscie i jest naprawde madra i inteligentna bardziej niz 99% urzytkownikow jeja
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:49
A znasz osobiście wszystkich użytkowników jeja? Nie? To nie mów że są debilami bo ich nie znasz.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:53
poproszę dane statystyczne potwierdzające to
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2018, 13:55
@Wojownik_Orkow001: ale ona serio inteligentna, poza tym ma same strzalki w dól a pisze madre komentarze czyli ten ktory stawia te strzalki musi byc debilem, a poniewarz w gore prawie nie ma to wychodzi z sredniej ze duzo jest debili
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:56
A, jak ktoś się nie zgadza z kimś to debil. Mogłem się tego domyślić! A tak po za tym, jak dostaje dużo czerwonych no to chyba... no wiesz.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:56
sam pokazujesz iż jesteś debilem
Strzałki to nie miernik inteligencji a popularności/zgodności z daną opinią
Są w pełni subiektywne
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:57
@lorax12: skoro ktos sie nie zgadza z madrym komentarzem to chyba jest cos z nim nie tak
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:58
czyli rozumiem, że strzałki w dół pod legendą "****A za długie* też są po prostu wynikiem debilizmu jejaków? Czy po prostu się z nim nie zgadzali?
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2018, 13:58
Jak się dużo osób nie zgadza to chyba ten komentarz mądry nie jest... a zresztą co ja tam wiem o życiu.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:59
@Burger2004_09: emm akurat nie ale w przypadku husari tak jest
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:05
znam Husarkę i ona naprawdę mądrze pisze, ale jednak ten komentarz wyszedł w niekorzystnym świetle przez jej avek i nick. Chyba każdy zna Kościuszkę i nie ważne czy to obraz Matejki czy innego malarza, zawsze wygląda tak samo. Dlatego właśnie dano jej czerwone, bo nie znała się i jeszcze przez jej nick. Nick i avek jeszcze bardziej spotęgowały. To nie ma nic związanegoz debilizmem jejaków
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:07
@Burger2004_09: no lae kazdy sie moze pomylic ...
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:10
Czyżby mulitikonto husari?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:10
Nie, husaria pisze...lepiej. Ale na pewno nie!
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:25
@TimekPL123: Masz rację ja zawsze rozpoznaje postacie po palcu serdecznym lewej ręki.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 16:53
Dzięki wielkie Damian i Timek. Fakt, pomyliłam się, ale na apce mialam złą jakosc zdjęcia a jak pisze Timek, to byla tylko głowa: http://www.obrazki.jeja.pl/395402,bitwa-pod-maciejowicami.html. Dzięki Wam za pomoc.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 20:44
Szanuj każdego człowieka albo inny człowiek przypie**oli ci w mordę. Nie chcesz by życie tak się potoczyło.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 20:48
@TrueStoryGuy: biech szanuje husarie autor obrazka
Odpisz
16 kwietnia 2018, 22:04
Dobra nie trolluj.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 23:39
@TrueStoryGuy: nie troluje , lecz ty
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:35
Tak swoją drogą, to był mój pomysł na zrobienie z tego mema XD
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:16
@BetonowyMur: Potwierdzam.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:29
no bo wielcy narodowcy to ch*je co tylko pala pety i pija piwo stojąc przy żabce czy gdzieś.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:32
@FanNinjaKiwi222: Tak właśnie niestety jest
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:41
@FanNinjaKiwi222: obecnie "patroci" to tylko "Ch** ku*wa, WIELKA POLSKA KATOLICKA!!!". Mało co obchodzi ich historia Polski, tak niestety dzisiaj jest
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:43
@Burger2004_09: i też nawet nie szanują innych polaków ;)
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:44
@FanNinjaKiwi222: nie szanują też niczego co polskie :) (no może tylko wódka i szlugi)
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:56
@Burger2004_09: Ta, bo wszyscy normalni patrioci wymarli. Ku*wa serio? Przez jednego trolla opisujesz wszystkich polskich patriotów?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:59
Nie chodzi o WSZYSTKICH,tylko o osoby,które no. noszą bluzy z napisami Bóg Honor Ojczyzna i symnolami Polski Walczącej,a zachowują się jak zwierzęta i nic nie wiedzą o naszej historii.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:00
czy ja coś takiego powiedziałem? Czy ja coś takiego powiedziałem? Nie, nadal jest dużo patriotów prawdziwych, ale są oni wypierani przez śmieszków-patriotów i "Ch** ku*wa WIELKA POLSKA KATOLICKA!!!"
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:04
@Burger2004_09: Masz doskonałą rację,gratuluję rozumu.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:14
@Burger2004_09: W sumie to napisałeś. "Niestety ale patrioci dzisiaj to tylko *tutaj stereotypy*" ciężko to odebrać w taki sposób jakbyś nie opisywał wszystkich
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:04
Witam.
Odpisz